کتاب آوای وحش

اثر جک لندن از انتشارات نشر ثالث - مترجم: کیومرث پارسای-ادبیات اقتباسی

آوای وحش که حاصل بسیاری از تجربه‌های نویسنده‌اش در قطب شمال بود، بعد‌ها به هفتاد زبان ترجمه شد و میلیون‌ها نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسید. جک لندن به قول خودش آوای وحش را در مدت "سی روز جان کندن" نوشت. او در این رمان نیز مانند رمان سپید دندان شخصیت سگی را از درون دیده و عشق و دلبستگی او به انسان را به نمایش گذاشته است


خرید کتاب آوای وحش
جستجوی کتاب آوای وحش در گودریدز

معرفی کتاب آوای وحش از نگاه کاربران
داستان باستانی داستان زیبا و چند لایه است که نشان می دهد طرح اولیه سفر به سوی سرنوشت. چیزی است که همه ما به معنای آن هستیم و اگر ما فقط تماس را شنیدیم، وظیفه ما این است که اطاعت کنیم. همانطور که باک، سگ اتفاق افتاده است، یک فرآیند وجود دارد، که از تسلیحات آشنا ما به عمیق ترین شکست های ما، به بالاترین دستاوردهای ما - که همه ما در سفر ما به آزادی و خودکاری انجام شده است، فراتر رفتیم. اگرچه باک در حیاط قضایی راحت بود و با پسران قاضی بازی میکرد، وقتی دچار فروپاشی شد، دنیای او خرد شد. از آن به بعد سفر خود را آغاز می کند â € \"جایی که او می آموزد آنچه که او است، چه ممکن است، امکانات، - از survival.The صدا می آید، اما چالش ها جلوگیری از او از آن است. ابتدا موقعیت خود را به عنوان یک سگ سگ، پس از آن سختی آموزش، پیروزی اولیه، عشق انسان - پیدا و از دست داده) و شک و تردید خود را. اما در نهایت او اجازه می دهد بروید، و در حال حاضر باک سر از قطعه گرگ است، و سوء استفاده های او به خوبی شناخته شده است. همانطور که عمق آزادی خود و قدرت یافت شده است. نوشتن خوب است، کتاب کوتاه است و درس عمیق است. - \u0026 gt؛ داستان هر مرد، شنیدن صدای - اطاعت از تماس، و همه چیز شما می توانید باشد.

مشاهده لینک اصلی
در وبلاگ WondrousBooks بخوانید.\nمن این کتاب را به عنوان نوعی دوست دوست داشتنی و صادقانه خواندم، تنها دلیل آن بود که تصمیم گرفتم آن را بخوانم. من می خواهم عادلانه و اعتراف کنم که می دانستم نمی خواهم آن را دوست داشته باشم. Ive هرگز طرفدار کتاب یا فیلم درباره حیوانات نبوده است. من به نظر نمی رسد که بتوانم ارتباط احساسی با آنها احساس کنم. من حدس می زنم که این امر به همه چیز غیر انسانی مربوط می شود. من واقعا نمی توانستم برای این سگ ربوده شده خودم مراقبت کنم. من متوجه شدم که جهان آن را به طور کامل شورش زندگی می کرد - انسان ها زشت، ساده، بی تحصیل شده بودند. اما چیزهای دیگری نیز وجود داشت که من آن را نفهمیدم: باک، خودم، نوعی از قهرمان نبود، مناظر دلتنگ بود، طرح ... نبود؟ من نمی توانم روح Call of the Wild را احساس کنم. شاید بسیاری از مردم در این دنیا برای ریشه کن کردن یک حیوان حیوانات دیده می شوند. مارتین ادن یک کتاب شگفت انگیز بود، Call of the Wild موفق نشد که من را به عنوان یک خواننده جذب کند. با توجه به اینکه بسیاری از افراد این کتاب را عبادت می کنند، شاید گناه من باشد. اما ... cest la vie.

مشاهده لینک اصلی
نوشته شده بیش از یک قرن پیش، داستان جک لندن از یک سگ خانوادگی ربوده شده و ارسال شده به آلاسکا برای کار کشیدن سورتمه هنوز هم به خوبی کار می کند امروز به عنوان یک داستان ماجراجویی و بقا است. همچنین داستان داستان انتقال باکس از حیوان خانگی به سگ کار سخت و در نهایت وحشی از طریق چشمهای باکها، ما همچنین درباره زندگی افرادی که در شمال کانادا و آلاسکا مستقر شده و کار می کنند یاد می گیریم. مناظر به خوبی توصیف می شود که تقریبا می توانید آن را تجسم کنید و احساس سردی و سختی هایی را که مردان و سگ ها برای زنده ماندن باید زنده بمانند. چیزهای شگفت انگیز!

مشاهده لینک اصلی
4.15 / 5 مشاغل برای شما: http: //kronikokur.blogspot.com.tr/201 ...

مشاهده لینک اصلی
Opinia £ منتشر شده در: ساعت ها ... که به من prazer.No à ¢ دامنه ابتکار عمل مجله خواندن آن خوب چشم انداز £ درجه را پر کنید، من تصمیم گرفتم به خواندن این کار جک لندن و به اشتراک گذاری opinia £ من متفاوت: به صورت معمول، و از طریق ویدئو [اینجا را ببینید]. خوانده شده یک بعد از ظهر، نویسنده در £ در rodeos های از دست داده و می گوید یک داستان قدرتمند در چشم انداز باک است، CA £ £ SA traçado از bernando و CA £ escocês کشیش. باک به نظر می رسید برای زندگی در خانه زندگی می کرد، بدون هیچ سختی ای به جز کسانی که در یک مزرعه آفتابی در کالیفرنیا مواجه شد. متاسفانه، قدرتمند شدنش یکی از کارکنان را امتحان می کند و باک می گوید که بعد از اینکه به سگ های سورتمه فروخته می شود، در مرز با کانادا، در یک محیط بسیار سخت قرار می گیرد. با توجه به بزرگترین محاکمات، سازگاری او با شرایط بسیار قابل توجه بود: از سگ های اهل مطالعه، او به یک بازماندگان متولد شده، حیله گری و رهبر تبدیل می شود، که از قانون دقیق تر است. پررنگ باک مواجه تمام مشکلات، اما فقط AFT شگرف او £ transformaçà را به یک دولت کاملا اصلی، مهمانان خواهد £ integraçà در میان خواندن ancestrais.Esta آن پیدا من برانگیخته پرتره اجتماعی خوشه های خشم جان اشتاین بک که در آن، همانطور که در تجدید نظر سلوا، forçam migraçÃμes مردم آمریکا از آنجا که یک بازدید کنندگان شرایط económico اجتماعی، حتی برای علل و در perÃodos مختلف: خشکسالی در طول بسیار سریع £ و تب طلایی که در سال 1850 آغاز شد. جک لندن از این تجربه برای شرکت در طغیان طلا استفاده کرد (Klondike، Yukon، Canada، 1896). سگ ها، مانند همه حیوانات، موجودات ذهنی هستند، ما فقط میزان درک خود را از واقعیت نمی دانیم. با این حال، نویسنده به آنها صدایی داد. اگر انسان، و غیره بیش از عینک SA © برجای می ماند، قضاوت همسایه خود را به عنوان شی تجاری، تصور حیواناتی که صدای در £ têm برای خود کتاب lutar.Este به من داد که از esperança که با عزت تاسیس، relaçÃμes بین هر موجودات زنده می-تنها در صورتی که کت £ احترام و درک £ mútuos.PS: با این یاد آوری من به خواندن بلافاصله داستان یک £ CA به نام لیل لوئیس Sepúlveda تاریخچه که چشم انداز آن یکسان است - با چشم سگ - و که من به شدت توصیه می شود. 4،5 / 5 *

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آوای وحش


 کتاب آخرین شاهدان
 کتاب گفتا که خراب اولی
 کتاب تراژدی قیصر
 کتاب نشان سرخ دلیری
 کتاب خاک خوب
 کتاب شب های هند