کتاب اسب سرخ

اثر جان اشتاین بک از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: مهدی افشار-ادبیات اقتباسی

اسب سرخ فرو رفتن در عواطف، احساسات، هیجانات، خواست‌ها و آرزوهای یک کودک به نام جودی است، کودکی که می‌تواند کودکی من باشد و یا توی خواننده، با همه‌ی پاکی‌ها و بی‌غباری‌هایش. جودی مثل همه‌ی بچه‌ها به حیوانات علاقه‌مند است و شدت این علاقه را زمانی می‌توانی لمس کنی که تو کودک یک روستایی باشی و در تنهایی روستا و تنهایی خانواده به ناگاه صاحب یک کره اسب شوی، با زین تیماجی


خرید کتاب اسب سرخ
جستجوی کتاب اسب سرخ در گودریدز

معرفی کتاب اسب سرخ از نگاه کاربران
خوب ..... این استینبک کلاسیک چیزی نبود که انتظار داشتم. این قسمت تاریک زندگی مرتعی را نشان می دهد و شیوه ی وحشتناک حیوانات را درمان می کند، گاهی اوقات از ضرورت (اما هنوز هم سخت است که به معده) و دیگر بارها از ناهنجاری راست و بی رحم. من برای پدر پدر Carl یا پسر جوان Jody (بارها) و متاسفانه برای اسب ها، سگ ها، گربه ها، پرندگان، Gitano مردی سرگردان تنهایی که به خانه می میرند و احساس پدربزرگ پیر شدن Jodys را احساس می کنند. البته، هدف این داستان این است که درس های فراوانی را نشان دهید از زندگی Jody جوانی تا به حال به یاد داشته باشید که او از سن، اما از دیدگاه من، من متاسفم که می گویند، این رمان تقریبا خالی از ابتدا تا پایان تنها با چند لحظات لذت بخش است. فقط 100 صفحه، اما طولانی ناراحت کننده خواندن. (به ویژه اگر شما عاشق حیوانات)

مشاهده لینک اصلی
من یاد گرفتم که احساس نکنم کتاب خواندن را با نویسندگان بزرگ دوست ندارم. با این گفتن، من این کتاب را با امتیاز 2 ستاره بدون هیچ گونه احساس رضایتمندی ارائه می دهم. این یک کتاب وحشتناک نیست، من فقط هرگز واقعا با داستان متصل نیستم. در تمام صداقت، من کاملا تحت فشار بودم، با توجه به اینکه چقدر از موش و مردان لذت بردم. من قطعا خواندن بیشتر از Steinbeck خواهد بود، من مطمئن هستم من از دیگران لذت بردن از خیلی بیشتر از این.

مشاهده لینک اصلی
چه کسی از ناامیدی و تراژدی زندگی روزمره مانند استینبک شکسته است؟ اسب قرمز در مزرعه (و برای کسانی که هرگز در یک مزرعه واقعی وقت نداشته اند، می توانم بگویم که زندگی سخت است و طبیعت بی رحم است). پسر، جودی، در حال آمدن است و مواجهه با آن چیزی است که انسان است، برای مقابله با از دست دادن، تماشای مرگ رویاها، و انجام این کار در سایه یک پدر که تحمل احساسات نداشتن. آخرین قسمت این سری داستان ها در زندگی جودیس از همه چیز برای من مهمتر است؛ زیرا زمانی که زندگی سختی صرف شده است، حتی هیچ جایگاهی برای یادآوری و نرم کردن لبه های گذشته وجود ندارد. هرکدام از آنها را یافتم داستان هایی که در داستان به معنای حامله شدن است. زندگی آسان از دیدگاه شخصیت های مختلف بسیار آسان بود. جودی، به عنوان یک پسر، تلاش برای مرتب کردن آنچه که عملا به معنای واقعی زندگی است، Billy Buck زندگی در داخل خانواده است، اما در خارج از آن و تلاش برای زندگی کردن به تصویری Jody از او و شهرت خود را برای دانستن همه چیز، پدر است که در حال تلاش برای این شرکت را با هم کنار بگذارید و تصمیمات صحیح بگیرید و اولا همیشه باید مسائل عملی را مطرح کنید و مادرانی که پایه ای را که اطراف آنها قرار می گیرد، فراهم می کند. عمق بسیار زیادی در چند صفحه! بنابراین اغلب نوالها به من احساس خجالت می کنند یا بیشتر مایلند، زیرا داستان احساس ناتمام می کند. این مورد در اینجا نیست. استینبک دقیقا می داند که او می خواهد بگوید و او دقیقا می داند که او گفته است.

مشاهده لینک اصلی
استینبک به زیبایی می نویسد این موضوع مهم نیست که چه چیزی در مورد آن نوشته شده است، من فکر می کنم آن را برای پروسس اندازه گیری شده، عمدی، کریستال شفاف خواند. Red Pony واقعا در مورد تسویه حساب نیست. من مطمئن هستم که به عنوان یک دانش آموز روشن، می توانم چیزهای زیادی در مورد آن بگویم، اما من با خوشحالی می نشستم و اجازه می دادم این اتفاق بیفتد. آن را در مورد رشد و درک زندگی، در مراحل و به همین ترتیب آن را ندارد پایان: Jodys کمی قدیمی تر و عاقلانه تر در پایان از ابتدای، اما او راه طولانی برای رفتن هنوز هم بیش از حد.

مشاهده لینک اصلی
من احساس کردم واقعا در مورد این رمان تا زمانی که سه ماهه گذشته، زمانی که شروع به درک دامنه آنچه استاینبک می خواستم بفهمم، در مورد این رمان بسیار متناقض است. در سطح، داستان به سادگی یک نگاه به زندگی یک پسر جوان در یک مزرعه است . با این حال، در زیر، عصبانیت یک نسلی است؛ نسلی که احساس کردند که هرگز نمیتوانند به سوء استفاده افسانه ای از بزرگان خود دست یابند - که در نهایت سرنوشت آشکار را برآورده می کند. و پس از آن یک نگرانی دیگر نیز به وجود می آید - چه چیزی برای آنها کشف شد؟ همه چیز نقشه برداری شده و حل شده است. هر مکان حداقل یک ظاهر نازک از تمدن بود. این غم و اندوه بزرگ آنها بود که منشأ اجتماعیشان را از دست ندهد، بعضی از عبارات عالی روح انسان به معنای سن آنهاست. من فکر می کنم به همین دلیل است که رمان رونق می بخشد. اگر آنها قبلا صد سال پیش چنین احساسی داشتند، شاید این امر به توضیح اینکه چرا مردم در حال حاضر چگونه این کار را می کنند، کمک می کند. در عصر اینترنت و تلفن های همراه و رسانه های اجتماعی، می بینیم که همه این کارها قبل از آن انجام شده است. ما می توانیم از کجا در جهان می توانیم صدها عکس آنلاین را با یک جستجوی مختصر کوتاه پیدا کنیم؟ این درک بهتر از این است. همچنین توضیح می دهد چرا علم تخیلی و فانتزی در حال حاضر چنین ژانرهای بسیار محبوب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اسب سرخ


 کتاب ژاک قضا و قدری و اربابش
 کتاب تراژدی قیصر
 کتاب دختری در قطار
 کتاب دن کیشوت
 کتاب ترغیب
 کتاب جنگل نروژی