کتاب اسب سرخ

اثر جان اشتاین بک از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: مهدی افشار-ادبیات اقتباسی

اسب سرخ فرو رفتن در عواطف، احساسات، هیجانات، خواست‌ها و آرزوهای یک کودک به نام جودی است، کودکی که می‌تواند کودکی من باشد و یا توی خواننده، با همه‌ی پاکی‌ها و بی‌غباری‌هایش. جودی مثل همه‌ی بچه‌ها به حیوانات علاقه‌مند است و شدت این علاقه را زمانی می‌توانی لمس کنی که تو کودک یک روستایی باشی و در تنهایی روستا و تنهایی خانواده به ناگاه صاحب یک کره اسب شوی، با زین تیماجی


خرید کتاب اسب سرخ
جستجوی کتاب اسب سرخ در گودریدز

معرفی کتاب اسب سرخ از نگاه کاربران
دوباره به Steinbeck من شروع شد با اسب قرمز. مطمئنا من از موش ها و مردان و انگور از خشم در دبیرستان خواند، اما چند سال پیش بود و من به سختی می توانستم آن را بخاطر بسپارم. من اسکناس قرمز (یک نسخه کاغذی کاغذی توده ی بازار) را پیدا کردم که همه ی آن پوشیده و پنهان شده بود از قفسه های کتاب در کلاس درس من کار می کنند ظاهرا قبل از آن که اتاق من بود، معلم استفاده از آن را به عنوان یک متن کلاس درس برای کلاس 4. پوشش بسیار قابل توجه بود و Id معنی شروع خواندن بعضی از Steinbeck از زمانی که من در منطقه اخیر Monterey / اقیانوس آرام گورو افتخار افتادن. قرمز تسویه حساب 4 داستان کوتاه است. خوب 2. اما اولین قسمت به 3 قسمت تقسیم شده است. من در اصل 3 ستاره را رتبهبندی کردم، اما 4 را انتخاب کردم چون بیشتر در مورد آن فکر میکنم، بیشتر این داستان را دوست دارم. مطمئنا ساده و خاموش شدن آن به افرادی است که واقعا در مورد اسب فکر می کنند، اما ماهیت توصیفی نوشته های Steinbecks واقعا زندگی دره دره Salinas تنها و شخصیت هایی که در آن زندگی می کردند و کار می کردند. بیلی بک، روستای مزرعه یک شخصیت کلاسیک امریکایی است که قدیمی و خشن و پر از خرد است که لزوما از فلسفه @ philosophy نیست. داستان ها بیشتر درباره جودی، پسر، رشد می کنند. او با از دست دادن، به دست آوردن و چیزهای غیر منتظره برخورد می کند. از طریق داستان های مختلف، او شروع به پیدا کردن جای خود را در خانواده و در زندگی خود است. خواندنش خوب و کوتاه است که می تواند یک آخر هفته تنبل را بکشد و در واقع شما را بعد از پایان به شما احساس می کند.

مشاهده لینک اصلی
(نمایش spoiler) [Betties Books (پنهان کردن اسپویلر)]

مشاهده لینک اصلی
در نیمه راه به صعود صبح من یک تریلر کوچک در کنار مسیر وجود دارد و مردی که در آن زندگی می کند، یک سطل آب شیرین برای عبور سگ ها را از بین می برد. این بخش مورد علاقه من از پیاده روی است زیرا جک نمی کند در آب غوطه ور می شود، اما کل بینی خود را در آنجا می کوبد و آن را درهم می شکند. او سپس چهره اش را از سطل می کشد و برای چند متری دیگر یا دو قطعه نازک از آب را از هر دو قطره می کشد. از تسویه حساب قرمز: در آخرین او قدم زدن snorting به آب چاه و غرق بینی خود را در آب تا سوراخ بینی. جودی افتخار می کرد، زیرا او می دانست که راهی برای قضاوت در مورد اسب بود. اسب های ضعیف تنها لب هایشان را به آب لمس کردند، اما یک جانور خوش ذوق، تمام بینی و دهان خود را زیر، و تنها اتاق را ترک می کند تا نفس بکشد. @ جک یک جانور خوش تیپ است، بله آقا. اما البته بدترین سگ بهتر از بهترین انسان است. البته، یک گاو نر گاو نر و ماده یک دوست یک دوست بهتر از هر دو قطبی است. چایوآوا، موی دمپایی سه تایی موی دم دار، بیشتر صادقانه از آبی لینکلن برخوردار است. بدترین رنجورترین ریزبگ فاسد، بیشتر از یک نجیب زاده است. همینه که هست.

مشاهده لینک اصلی
خوب ..... این استینبک کلاسیک چیزی نبود که انتظار داشتم. این قسمت تاریک زندگی مرتعی را نشان می دهد و شیوه ی وحشتناک حیوانات را درمان می کند، گاهی اوقات از ضرورت (اما هنوز هم سخت است که به معده) و دیگر بارها از ناهنجاری راست و بی رحم. من برای پدر پدر Carl یا پسر جوان Jody (بارها) و متاسفانه برای اسب ها، سگ ها، گربه ها، پرندگان، Gitano مردی سرگردان تنهایی که به خانه می میرند و احساس پدربزرگ پیر شدن Jodys را احساس می کنند. البته، هدف این داستان این است که درس های فراوانی را نشان دهید از زندگی Jody جوانی تا به حال به یاد داشته باشید که او از سن، اما از دیدگاه من، من متاسفم که می گویند، این رمان تقریبا خالی از ابتدا تا پایان تنها با چند لحظات لذت بخش است. فقط 100 صفحه، اما طولانی ناراحت کننده خواندن. (به ویژه اگر شما عاشق حیوانات)

مشاهده لینک اصلی
من یاد گرفتم که احساس نکنم کتاب خواندن را با نویسندگان بزرگ دوست ندارم. با این گفتن، من این کتاب را با امتیاز 2 ستاره بدون هیچ گونه احساس رضایتمندی ارائه می دهم. این یک کتاب وحشتناک نیست، من فقط هرگز واقعا با داستان متصل نیستم. در تمام صداقت، من کاملا تحت فشار بودم، با توجه به اینکه چقدر از موش و مردان لذت بردم. من قطعا خواندن بیشتر از Steinbeck خواهد بود، من مطمئن هستم من از دیگران لذت بردن از خیلی بیشتر از این.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اسب سرخ


 کتاب با هم همین و بس
 کتاب منطقه مرده
 کتاب راز داوینچی
 کتاب بار هستی
 کتاب مامور سری
 کتاب تراژدی قیصر