کتاب بازگشت به خانه

اثر هارولد پینتر از انتشارات کاربر هزاره سوم - مترجم: فتاح محمدی-ادبیات اقتباسی

در یک خانه قدیم و کمیاب در شمال لندن خانواده ای از مردان زندگی می کنند: مکس، پدرسالار قدیمی، اما هنوز مهاجم. برادر کوچکتر و برادرش؛ و دو نفر از سه پسر Maxs، که هیچ کدام از آنها ازدواج نکرده اند - لنی، شوک کوچک و جوئی، که آرزوی موفقیت را به عنوان یک بوکسور می بیند. در این خانه شوم، پسر بزرگتر، تدی، که طی شش سال گذشته تدریس فلسفه در آمریکا انجام داده است، همسرش روت را به خانه می فرستد تا به خانواده اش که هرگز ملاقات نکرده است، بیفتد. به عنوان پیشرفت بازی، برادران جوان به طور فزاینده ظالمانه در خواهر خود را می گذرانند تا زمانی که عملا او را در مقابل شوهر عصبانی، اما عجیب و غریب او دوست داشته باشیم.خرید کتاب بازگشت به خانه
جستجوی کتاب بازگشت به خانه در گودریدز

معرفی کتاب بازگشت به خانه از نگاه کاربران
من فقط خواندید؟ من این را دوست نداشتم من انگیزه کاراکتر را نمی فهمیدم. من نمی دانستم چه اتفاقی می افتد. این فقط من را احساس بد. شاید اگر من آن را دیدم. شاید من معنای پشت کلمات را اشتباه بخوانم. اما این فریبنده و عجیب و غریب بود. من احساس می کنم می توانم بگویم که آیا پدر پدرش فرزندانش را تحمل کرده یا نه. این باید در پایان مشخص شود، درست است؟ یا آنچه در مورد من می گوید این است که این قسمت متضاد از بازی است و این فقط آن است - من واقعا آن را دریافت نکردم.

مشاهده لینک اصلی
Homecoming توسط هارولد پینتر قطعا یک بازی جالب با طنز بود. این بازی در لندن، انگلستان بازی می کند و مبارزه قدرت یک خانواده پدرسالارانه و ناکارآمد را به صورت آشکارا پذیرفته و یک زن زیبا و هوشمند را در مقابل جبهه قرار می دهد. به خواننده آگاه می شود که یک زن که جنسیت خود را دارد، در واقع یک زن بسیار قدرتمند است. مبارزه برای شخصیت های مردانه برای غلبه بر او اثبات می شود بی اثر به دلیل علاقه و مهربان خود را برای او.

مشاهده لینک اصلی
چندین کتاب که خواندید / فیلم ها و نمایش هایی که در جوانان شما دیده اید، زمانی که شما از سن @ رسیده / بالغ @ هستید، ناراحت می شوید، اما این بازی که من در سن 18 سالگی در لندن دیدم، هیچ کدام از ویژگی های پرچین آن، امشب، سی و شش سال بعد، در فضای کمتر از دو ساعت، خواندن آن را دارم. در کمتر از یک صد صفحات، پینتر موفق به تبدیل شدن به غرورآمیز به وسیلۀ ساختن یک محیط عاطفی انسانی می شود. @ Chapeau @!

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن این کتاب، شما شروع به تفکر متفاوت از آنچه که انجام می دهید استفاده می کنید. این کتاب توسط نویسنده بزرگ هارولد پینتر نوشته شده است، که چندین کتاب منتشر کرده است. Homecoming، یکی از شاهکارهای هارولد پینتر، جایی که او توانایی شخصیت زن و استفاده از زیبایی در جامعه مردانه را نشان می دهد. بازی در یک اتاق با بازگشت خورشید و همسرش از ایالات متحده به خانه به انگلستان جایی که او برادران و پدر دارد.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از نمایشنامه های مورد علاقه من، آن SO، OOOO خوب است! چند بار خوانده می شود (و در مورد من یک کلاس تجزیه و تحلیل اسکریپت) برای درک تمام معانی و زیر شاخه ها و مانند آن، اما هنگامی که شما آن را به خوبی دیوانه خود را دریافت کنید! من واقعا از آن لذت بردم حتی زمانی که نمی دانستم که صادق باشم بسیاری از لحظات WTF وجود دارد، چنین داستان درخشان!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازگشت به خانه


 کتاب راسته کنسروسازان
 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب خاطره ای از کریسمس
 کتاب دلبند
 کتاب زن در ریگ روان
 کتاب بیگانه