کتاب بخت پریشان

اثر جان گرین از انتشارات هیرمند - مترجم: مریم فرادی-ادبیات اقتباسی

«کتاب‌هایی که درباره‌ی سرطان نوشته شده‌اند احمقانه‌اند.» نظر هازلِ شانزده ساله چنین است. هازل خودش مبتلا به سرطان است. فصل آخر داستان زندگی او بر پایه‌ی بیماری‌اش نوشته شده است. با این حال، اصلاً دوست ندارد دیگران به او ترحم کنند و از شرکت در جلسات گروه‌های خودیاری بیزار است، تا این که در یکی از همین جلسات با گوسِ باهوش، جذاب و دوست‌داشتنی آشنا می‌شود و بدین ترتیب داستان زندگی او از نو نوشته می‌شود. گوس با بیماری‌اش مقابله و بر آن غلبه کرده است. هازل و گوس درباره‌ی کتاب‌های مختلف با هم بحث می‌کنند، موسیقی گوش می‌دهند، فیلم تماشا می‌کنند و عاشق هم می‌شوند ـ هرچند که جوان و ناپخته‌اند. گوس بزرگترین آرزوی هازل را برآورده می‌کند: این دو با هم به آمستردام سفر می‌کنند تا با پیتر وان هوتن، نویسنده‌ی کتاب مورد علاقه‎‌ی هازل، دیدار کنند، کتابی عمیق، پر از احساس و مملو از افکار نوجوان‌ها درباره‌ی بیماری، عشق و مرگ.


خرید کتاب بخت پریشان
جستجوی کتاب بخت پریشان در گودریدز

معرفی کتاب بخت پریشان از نگاه کاربران
خارق العاده.

مشاهده لینک اصلی
این گسل، بروتو عزیز، در ستاره های ما نیست، اما در خودمان. این اولین بار است که من واقعا از دست دادم برای کلمات. منظور من چیست؟ چگونه می توانم این عدالت را انجام دهم؟ شاید به شما بگویم که کامل بود؟ کتاب بهترین، غم انگیز ترین، خنده دار است که من را مانند هیچ کس دیگری لمس کرده است؟ مطمئن. منظورم این است، آن را بارها بی شماری، در بررسی های بی شماری گفته شده است، و شما می دانید چه؟ آنها کاملا، صدها و پنجاه درصد واقعی هستند. روزهای هازل به لطف ریه های تلخ اوست. او قادر به خرید چند ساله بود، به لطف معجزه، اما او خود را فریب داده است. اما هنگامی که یک پیچ و تاب زرق و برق دار به نام آگوستوس واترز ناگهان در گروه حمایت از کودکان سرطان ظاهر می شود، داستان هازل به طور کامل بازنویسی می شود. من فکر نمیکنم که من همیشه گریه میکردم، خیلی خندیدم، تقریبا همه از یک کتاب لذت بردند، همانطور که در حال خواندن خطا در ستارههایمان بودم. همه چیزهایی که در حال وقوع است جدی، دلهره آور و چشم باز است اما جان سبز کار شگفت انگیزی انجام می دهد، به معنای واقعی کلمه، باعث می شود که شما با صدای بلند خندید. حتی زمانی که رنج می برید هیزل ... چه نفس هوای تازه او شخصیت او بود. او واقعی بود و من او را دوست نداشتن نگرش بدبختی. او نمی فهمید خودش را دارد، و جان سبز نمی خواست او را با جهان و موقعیت او آشفته کند. او نمی دانست و یا افسرده، اما آن را مانند او کاملا خوب بود به نشستن بیداد و تماشای زمان تیک با. آگوستوس واترز مرد رویای من است. مثل، برای واقعی. همانطور که بر روی به روز رسانی نوشتم: تمام گریم های مسیحی و کلیسای Gideon را به هم متصل کنید، فقط باید آگوستوس واترز باشد. همانطور که می خواند، در عالم خواب فرو رفتم: به آرامی، و سپس همه در یک بار.\nمن عاشق همه چیزهایی بودم که در آن بودم. من به طور عاطفی به این داستان سرمایه گذاری کردم. نه فقط شخصیت های اصلی که قلب من را دزدیده اند، اسحاق، پدر و مادر، حتی مخزن لعنتی خود، فیلیپ نیز همین کار را انجام دادند. آن زیبا بود، خنده دار بود، و کامل بود. @ شاید هم همیشه ماست. @\nهمه به شما می گوید که بافت خود را به طور کامل بارگذاری می کند، زیرا شما به آنها احتیاج دارید، و البته اول فکر من سوووره است. من نمی توانم اشتباه کنم، در کتابهای زیادی پاره شدم، اما واقعا گریه کردم؟ خیر خوب، من قدم زدن و اعتراف به شکست. من قلبم را فریاد زدم. جان گرین، شما تنها چند کار را انجام داده اید ... من گریه می کنم * با تشکر از همه خانم هایی که این را با من (و کسانی که آن را سقوط کرد) من نمی دانم نزدیک به این یکی با یک پایه ده پا بدون شما همه؛)

مشاهده لینک اصلی
Venn شما بر روی ستاره ...

مشاهده لینک اصلی
در حالیکه سقوط کرده ام، اکنون امتیاز را خالی می کنم، چون احساس می کنم که من این کتاب را پنج ستاره نمی دانم، امروز آن را خوانده ام. بله، قطعا من یک بار بر روی یک بار تاثیر گذار بود، اما اکنون ... بسیاری از کتاب های هیجان باور نکردنی را خواندید که این تنها به نظر می رسد، کاملا صادقانه به نظر می رسد. Ive خواندن تعداد انگشت شماری از بررسی چشم انداز و تجزیه و تحلیل است که باعث شده من این کتاب را در یک نور جدید را ببینید. متاسفانه، نور کم نور، متاسفم. متاسفانه افرادی را که بازجویی سابق من را دوست داشتند، جایی که ادعا می کردم این کتاب آنقدر @ ضربان قلب @ و چه چیزی است. من فکر میکنم که من جوانتر از خودم هستم.

مشاهده لینک اصلی
من فقط می خواهم اینجا بنشینم، نظر خود را بنویسید و تظاهر کنم که در حال حاضر 100 179 نظر برای The Fault در ستاره های ما در این جامعه آنلاین باور نکردنی وجود دارد. ابتدا ما باید اول از همه من گریه نکردم من می دانم که بسیاری از شما انجام دادید، و می توانم بفهمم چرا، واقعا می توانم. اما این چیزی است که این کتاب فضای متعادل دارد. هر دو ناراحت و پر از زندگی است. در طول خواندن من روی قسمت های شاد و طنز تمرکز کردم. شاید همین طور است که من احساس خستگی نمیکنم. تعداد دفعاتی که من با صدای بلند یا خندیدم خندیدم غیرقابل شمارش است. البته، زمانی بود که چشم هایم سوزانده می شد، زیرا اتفاقاتی که در این کتاب اتفاق می افتد عادلانه نیست. پس دوباره، زندگی همیشه برای هر یک از ما عادلانه است؟ نکته: no.hazel چنین شخصیت اصلی صادق است. در ابتدا فکر کردم که او سرطان داشت. گاهی اوقات، حتی فراموش کردم او سرطان دارد! او آن را می پذیرد و من نیز شروع به پذیرش آن کردم. به ندرت کتاب ها را با بیماری ها یا موضوعات سنگین در حقیقت می خوانم، لذا دوست داشتن این کتاب، انتظارات پیش از خواندن من نیست. بله، من DID.OH، من DID.Will من دوباره این کتاب را بخوانید؟ بله، YES و YES.I'm نه ملکه از خواندن دوباره، من می دانم ملکه از خواندن دوباره و آن قطعا من نه. راه را برای کتاب های تازه منتشر شده یا افرادی که در حال خواندن و خواندن کتاب هستند، بسیار هیجان زده می کنند. در حقیقت، من فکر می کنم فقط 12 بار در تمام زندگی ام دوباره خواندن. و این زمانی بود که من جوان تر بودم و نمی دانستم که Goodreads وجود دارد، اما من می دانم که، وقتی که مجددا \"The Gault در ستاره های ما را مجددا بخوانیم، آن را حتی بیشتر از I در حال حاضر، عاشق آگوستوس سخت تر می شوید و احساس اتصال بیشتری به هیزل می کنید. اصالت این کتاب فوق العاده است. من فکر کردم که چگونه جان گرین توانست تمام اینها را اختراع کند؟ Heâ € ™ ثانیه یک نویسنده فوق العاده با سبک نوشتن قابل توجه و انتخاب کلمات است. من واقعا مشتاق خواندن رمان های دیگرم، در وقوع در جستجوی آلاسکا از آن من فقط چیزهای بزرگ را شنیدم؛ این مقدار زیادی از بررسی های خنده دار است. خانواده هازل شگفت انگیز و پر از عشق است. اینقدر خوش شانسی برای رشد است که توسط والدین راحت و دوست داشتنی احاطه شده است. من به ندرت خانواده های مشابه را در زندگی واقعی می بینم اما آنها وجود دارند، بله، داستان نیز یک باور قابل اعتماد است. حتی در داخل آن \"واقعی\" احساس واقعی می کند. در نتیجه این 100 بررسی 180 گانه \"The Gault در ستاره های ما\"، من این رمان را با تمام قلبم توصیه می کنم. من امیدوارم که شما آن را تا آنجا که من انجام دادم و آن را الهام بخش و زیبا نیز به خوبی. به روز شده: مه 1، 2016.BD | وبلاگ | یوتیوب | توییتر | نمایش مشخصات عمومی | Google+ | Bloglovinâ € ™

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بخت پریشان


 کتاب تراژدی آمریکایی
 کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند
 کتاب مرد زنجبیلی
 کتاب صومعه ی کوچک
 کتاب خانه قانون زده
 کتاب خدمتکار و پروفسور