کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)

اثر توماس مان از انتشارات ماهی - مترجم: علی اصغر حداد-ادبیات اقتباسی

ترجمه جدیدی از اولین رمان بزرگ توماس منس، یکی از دو جایزه نوبل در ادبیات در سال 1929 بود. Buddenbrooks، اولین بار در آلمان در سال 1901 منتشر شد، زمانی که منن تنها 26 سال داشت، تبدیل به یک کلاسی از ادبیات مدرن شده است. داستان چهار نسل یک خانواده بورژوایی ثروتمند در شمال آلمان. با مهارت کامل، من یک تصویر گرد از زندگی طبقه متوسط ​​را به تصویر می کشد: تولد، تعمید؛ ازدواج، طلاق، مرگ و میر؛ موفقیت ها و & amp؛ خرابی این رخدادهای عادی، به طور ذاتی یکسان هستند، به گونه ای که در هر نسل بعد ظهور می کنند، کمی متفاوت هستند. با این حال، به عنوان خانواده Buddenbrooks در نهایت به اغوا از مدرنیته - seductions است که متناقض با سنت های خود را - سقوط آن می شود مطمئن است.
در عظیم دامنه، غنی از جزئیات و & amp؛ Buddenbrooks پر از بشریت است که از دیگر لانه های خانواده مودم پیشی می گیرد؛ در واقع مدل آن برای بسیاری از آنها ثابت شده است. بعضی از منتقدان به عنوان بزرگترین رمانهای منس، قضاوت شده اند و در رتبه بالاتر قرار گرفته اند. توماس منن جایزه نوبل ادبیات را در سال 1929 اهدا کرد.


خرید کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)
جستجوی کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان) در گودریدز

معرفی کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان) از نگاه کاربران
کاملا عالی، نوشتن توصیفی نوشتن که خواننده را می کشد. شخصیت هایی که کاملا توسعه یافته و کاملا واقعی هستند. یک کتاب با طنز یک کتاب با موضوعات جدی در نظر بگیرید. یک کتاب درباره افزایش و فراز زندگی. هر زمان که موضوع تغییر کرد، از اینکه یک بار دیگر این موضوع و آن موضوع و هر موضوعی را که داشتم، چیزی برای گفتن به من داشت، شگفت زده شدم. یک کتاب طولانی که کشیدن ندارد. من دوست داشتم یک کتاب را در آلمان بگذارم قبل از هر جنگ جهانی! انقلاب 1948 و جنگ علیه دانمارک به طور خلاصه برجسته شده است. من لذت بردم با طنز، تفاوت های فرهنگی در داخل کشور، چگونه پراسسی ها را باواری ها و باواری ها را پروسویی ها دیدم. تنظیمات عمدتا Lübeck در 1800s است. لباس، غذا، مبلمان، اعتقادات و سنت های عصر و مکان، همه نقاشی ها را به تصویر می کشد. در اینجا یک رمان چند نسلی است که تعداد زیادی از شخصیت ها در اوایل داستان معرفی می شوند و به اندازه کافی بلند می شوند تا خواننده متوجه شود که هر یک به طور دقیق. شخصیت های بالغ هنوز هر کدام با شخصیت متمایز خود درست رفتار می کنند. شخصیت هایی با صفات بسیار متفاوت وجود دارد، اما معمولا در هر فرد هر دو ویژگی خوب و بد وجود دارد، و این باعث شد که هر احساس واقعی باشد. تم ها؟ خیلی زیاد وجود دارد. وفاداری به خانواده ی یک نفر. روابط خواهر و برادر - حسادت، رقابت و تفاوت های ذاتی. شرکت های خانوادگی استانداردهای اخلاقی اهمیت هنر و موسیقی. هر یک از اینها می توان یکی را نسبت به دیگری سنجید. انتخاب باید انجام شود. این یک کتاب صوتی جدید است آن را در اکتبر 2016 منتشر شد. روایت توسط دیوید رینتول فوق العاده است. هنگامی که یک کتاب صوتی به خوبی خوانده می شود، توصیه نمی شود به آن گوش داد، نه خواندن آن. نکته های فوق العاده برای شخصیت های مربوطه. سرعت عالی تلفظ کامل گویش های فرانسوی و آلمانی. روایت سادگی فوق العاده. این یک کلاسی است که باید خوانده شود یا ترجیحا به آن گوش دهد. ************************ پس از کمی بیش از 1/3: من این را دوست دارم بسیار! نوشتن شگفت انگیز بسیار توصیفی، اما در یک راه خوب است. شما همه چیز را درست قبل از چشمان خود می بینید. طنز وجود دارد حوادث را به شما می اندازند. هنگامی که چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد، حتی به افرادی که دوست ندارید، به شما احتیاج دارند، باید بدانید که چگونه مشکل حل خواهد شد. از آنجایی که من یک چنین حماسی بزرگ چند نسل را خوانده ام، سنین زیادی بوده است. دیوید رینتول، خواننده جدید audibook را به خوبی می خواند.

مشاهده لینک اصلی
من به ویژه از دعوت کریس رابرمنز برای پیوستن به این گروه خوشم می آید. تجربه من با توماس مان، محدود به داستان کوتاه مرگ ونیز بود. این گروه افق های خواندن من را گسترش داده است. بدون شور و شوق مدیران و اعضای گروه، بسیار بعید است که من به Buddenbrooks تبدیل شده است: کاهش یک خانواده. بررسی من خواهد شد آینده، با پیش شرط اضافی است که من به شدت در بررسی من پشت سر گذاشت. با این حال، به طور خلاصه، Buddenbrooks: کاهش یک خانواده داستان نسل خانواده Buddenbrook است. آنها بازرگان در صنعت دانه هستند. مون نسل ها را از زمان اعضای خانواده ای که از طریق جنگ های ناپلئون در پایان سلسله زندگی می کردند، پوشش می دهد. این همانdown @ یک خانواده است که این خواننده را با شگفتی تدارک دیده است. تاریخچه یک آلمان جدا شده از طریق تاریخ Buddenbrooks، همیشه در سایه ها شناور است. رویدادها اثر کمی بر خانواده دارند. من به شدت توصیه می کنم کمی خواندن مکمل در مورد انقلاب 1849-1848، جنگ آلمان-اتریش، جنگ فرانکو-پروس و اتو فون بیسمارک انجام دهید. مانس اشاره به این حوادث بسیار ظریف است، که به عنوان زمینه ای که Buddenbrooks به نظر می رسد به نوبه خود چشم کور چشم پوشی است. به تکرار دوباره به دینامیک این گروه خواندن، مدیران، کریس و Kalliope کار مهیج انجام داده اند. بحث در میان کسانی که خواندن رمان را پر جنب و جوش و متفکر بوده است. اگر شما به دنبال یک راه برای جلب توجه خود را در اطراف یک کتاب است که به شما در گذشته متوقف شده است، من می توانم اطمینان کنم که شما یک گروه از @ SpiditsKindred @ وجود دارد، هر کدام با نقاط قوت خاص خود را شامل تاثیرات فرهنگی و تاریخی است. باند بسیار توصیه شده خوانندگان.

مشاهده لینک اصلی
من اخیرا یک رمان تاریخی را مطالعه کردم. بررسی کننده معتقد بود که بیشتر رمان های تاریخی شکست خورده اند، زیرا شخصیت ها را با آگاهی مدرن نشان می دهند. این کاراکترها اغلب از تفکر زمان خود دفاع می کنند و به شیوه ای عمل می کنند که می توانیم آن را تایید کنیم. این رمان داستانی تاریخی نیست، اما واقعیت آن است که بیش از یک صد سال پیش نوشته شده است و پر از شخصیت های کاملا قابل تشخیص، بسیار واضح و واضح است که از لحاظ تاریخی دقیق است، تنها یکی از چیزهایی است که من در مورد این کتاب، توماس مانس اول . مطمئنا، شخصیت ها تمام ارزش های ما را حفظ نمی کند، اما آنها مانند ما هستند، به شیوه های خوب و بدی، که به من یادآوری می کند که زندگی ما، به نوعی، قبل از آن زندگی کرده است. اما این کتاب به خوبی نوشته شده است، پر از بسیاری از آثار زیبا، بسیاری از تصاویر بسیار برجسته از جنبه های مهم زندگی است. تحقق این که همه این احساسات و موقعیت ها پیش از این رخ داده است، میلیون ها بار در میلیون ها مکان، معمولا بدون رماننویس شگفت انگیز به عنوان شاهد، حتی خیلی ترسناک (اغلب اوقات) نیست، زیرا من فقط تحت تأثیر توانایی Manns برای لمس کردن خیلی زیاد. او در یک دوره زمانی خاص درباره یک خانواده خاص می نویسد، اما باعث می شود که آن را به طور جهانی نفس بکشید. بعضی از شخصیت ها در سراسر ظاهر می شوند، اما دیدگاه های زیادی وجود دارد. جالب اینجاست که رمان، هر چند به وضوح @ literary @، حتی ممکن است یک نمونه اولیه از یک ژانر فرعی، رمان کاری باشد، اما من واقعا نمیدانم چطور این ژانرهای فرعی را پشت سر بگذارم. Buddenbrooks ها بازرگانان هستند، و محیط کسب و کار، معیشت، یک عنصر پر جنب و جوش و رمانتیک است. Buddenbrooks ها را کاهش می دهند و صلاحیت کسب و کارشان مرتبط است. ما در مورد تغییرات اقتصادی امروز می شنویم؛ ما ناشناخته ها را محاسبه می کنیم و محاسبه می کنیم، اما این نیز از این رمان ظاهر می شود، منحصر به فرد نیست، حتی اگر اختلاف بین امروز و گذشته خیلی زیاد باشد، انسان ها قبل از ... رمان های مشابهی را دیده اند ... رمان قدیمی آن، آن بسیار قابل خواندن و مدرن است. اکثر فصل ها کوتاه هستند. بسیاری از توصیفات و توضیحات در @ action @ ثبت نشده است، زیرا ممکن است بیشتر امروزه باشد اما این یکنواخت یا خسته کننده نبود. اگر می خواهید نمونه هایی از نمایشگاه پر جنب و جوش وtelling پر جنب و جوش، نشان @ که نشان می دهد، Buddenbrooks را بخوانید. مان بین نمایشگاه و صحنه ها بدون تلاش ظاهری حرکت کرد و صحنه های عالی است. من تلاش می کنم بعضی از آنها را بیاموزم بدون توجه به گستره وسیعی از آن ها، به یاد بسپارید: مهمانی های پر از شخصیت های بی شماری، خواهران و برادران آنها در دهه ی 20 بازی کردن با آن ها، جوانان بالغ در ساحل با تمام عمرشان پیش از آنها، روزهای مدرسه، تمایز طبقات در بازی بین شخصیت های مختلف در موقعیت های مختلف، شخصیت هایی با رویاهای شکسته عقلانی، مردانی شکسته در ساحل آرامش بخش، رفتن به دندانپزشک، پخش موسیقی، خوردن به یک کتاب فلسفی برای روز، تکذیب مسئولیت، مواجه با مرگ، و خیلی، خیلی بیش.

مشاهده لینک اصلی
مان à © یکی از نمایندگان بزرگ literários erudiçà £ OE ثروت واژگانی € \"همراه با پروست و ناباکوف فرد â €\" قادر به برقراری ارتباط چه شما برای گفتن NA £ فرم تنها فوق العاده acessÃvel اما هر دو جذاب و اغوا کننده. ظهور رکورد او، هرچند پیچیده هرگز به نوشتن غیر ضروری یا صرفا نمایشگر تبدیل نمی شود. ساخت و ساز از متن £، با این حال ناشی کار می کرد، به نظر می رسد هرگز به معنی بیشتر، نه کمتر، مثل همیشه وتر هارمونیک درست لمس، ما اجازه می دهد به دنبال آشکار شدن روایت بدون اطلاع قبلی هر dissonà ¢ نمونه از فرم و conteúdo.â € œOs Buddenbrookâ € à ©، اول از همه، اولین کار مان، منتشر شده تنها 25 سال است، اما آغاز شده با 22 سال، که به خودی خود à © -تنها واقعا قابل ملاحظه است. دشوار است که چگونه شخص جدیدی می تواند ثبت نام ارتفاع را که در بالا مشخص شده است به دست بیاورد، اما همچنین اینکه چگونه درجه بلوغ را برای رسیدن به اجتماعی و ارائه شده است. Lobo Antunes به صراحت اشتباه کرد وقتی که او تنها 24 ساله جایزه ی Leya 2014 را به \"O Meu Irmà £ o @\"، توسط Afonso Reis Cabral انتقاد کرد. سنین مناسبی وجود دارد که با فلاش ایجاد شود، هنوز در ادبیات بیشتر است، اما موارد استثنایی وجود دارد، و منن منحصر به فرد بود. شکی نیست که اگر چه نوبل (1929) به او پس از انتشار \"The Mountain Mágica\" (1924) نسبت داده شده است، متن فرهنگستان سوئدی explÃcita به اولین کتاب خود، اعلام کرد که © PRA MIO او atribuÃdo از رمان بزرگ او â € œOs Buddenbrookâ €، که موفق به کسب شناخت افزایش به عنوان یکی از clássicas آثار CONTEMPORA ادبیات ¢ NEAA € .Excerto شد، œprincipalmente €: @ و بقیه روز اطاعت سرعت رایگان و بی خیال، بعد از رهبری یک زندگی فوق العاده اختصاص داده شده به ócio و رفاه، هموار و یا preocupaçÃμes: از £ صبح در حالی که lá در گروه انجام آنها صبح نشان می دهد، هانو در ساحل باقی مانده است، دروغ گفتن و یا نشستن در پا © ها صندلی ساحل، مجذوب در راه رویایی و پریشان خود را، با خوب و شن و ماسه خالص، چشم بدون esforço یا مشکل، سرگردان و از دست دادن خود را در عظمت سبز و آبی، گوش در یک بسته بندی شده شایعه شیرین که آمد کردن، با آزادی و desembaraço، امواج بی پایان، قدرتمند، تازه، وحشی، خرس نسیم عطر و بوی الهی، قادر است او را بی حس کردن، نرم و ماهرانه سرخوش حواس، تولید یک سکوت و محو شدن از aprazÃvel £ noçà زمان espaçoe تمام fronteirasâ € | @ (p.528) در œOs Buddenbrookâ € € à ©، می تواند به عنوان £ انتزاع دانش یک قله یک خانواده ©، پس از influência از پایان قرن نوزدهم، شبیه به \"مایاها\" ما (1888) است. به نوبه خود من، به جای تمرکز بر روابط دوستانه، به طور خاص بر روابطی که خانواده را متحد می کنند، اختصاص می دهد - مادربزرگ، پدر، خواهر و برادر و ازدواج - تجزیه و تحلیل جانشینی نسل ها، آغاز شده در اوج سلامتی و پایان دادن به از دست دادن همه چیز است. یک کار © اغلب به سادگی با داستان از Buddenbrook decadência Famalia decadência که بیش از مرزهای ادبیات تعریف، و امروز به عنوان تاریخ áreas و اقتصاد، برای شناسایی آنچه به عنوان â € œefeito Buddenbrookâ € شناخته شده بود در خدمت ، یعنی این واقعیت است که ثروت انباشته atravà © ها از کسب و کار تمایل به کاهش بیش از یک perÃodo از سه geraçÃμes.Mann به دنبال برخی از بی طرفی در راه را نشان می دهد Famalia و جامعه است که آن را احاطه کرده، انجام دهید گرفتن £ حزب توسط دین £ و یا سیاست، ترک این حال ظهور چه در opinia خود را علامت £ زندگی ما، مخالفت با ماتریالیسم به عالم ارواح، یعنی £ oposiçà بین زندگی بورژوازی (توماس، پدر و پدر بزرگ) و زندگی یک هنرمند (برادر مسیحی و پسر هانو). برای اولین بار با قوانین و آداب و رسوم است که نیاز به ازدواج در ترکیب در £ funçà خوبی از تمام خانواده، احترام به قوانین و complacência با کار جامعه آن است. دومین چیزی که به هیچ چیز اطاعت نمی کند، هیچ کس به دنبال آن نیست، و همه چیز بر اساس صرفه جویی در مواد، به دنبال صرفا غیر مادی بودن ایده ها است. لحظه ای که نشانه این شکاف به زمانی رخ می دهد هانو باعث می شود تماس با خاطرات خانواده یک فضای © CIE، مجله، دفترچه خاطرات várias نسل از بودنبروک، و تصمیم به ترک وجود دارد شهادت او، à © چیزی ساده TA £ اما TA £ قدرت قابل توجه است که لرز و نیاز به شوک انعکاس £ OE تعمیق بین این دو visÃμes mundo.Aliás، انجام £ روشن ATA © است چه اندازه مان سدیم £ درجه تمایل به culpabilizaà از این مولفه هنری تا انتهای خانواده. من می گویم که آیا این £ روشن است، زیرا دیگر variáveis وجود دارد در این زمینه، یعنی نقطه ای که سناتور توماس Buddenbrook می شود دور با خواندن â € OEO جهان به مثابه اراده و بازنمود £ OA € (1819) شوپنهاور انجام . اما در اصل، و به عنوان به تازگی بحث Riemen درNobreza از EspÃrito @ (2008)، بر اساس مان، چیزی است که می کند £ à © درستی بی طرفی، اما قبل از دنبال یک تمامیت انسان خاص، از ذات انسان، وجود دارد که مان و این که او را مجبور می کند تا اختلاف هنجار را بپذیرد، ...

مشاهده لینک اصلی
به یاد ماندنی invidiaEcco tomazzo دیگری است که گستاخ گردو را در دوران دبیرستان، دوره دا € ™ اورو که در آن، برای فرار از بزدلی و ترسویی نگران خواندن، او به خرید خوانش کلاسیک. پس از آن، هیچ کس به مقایسه تجارب جوان خود، او را در تمام سال را فراموش کرده است. صفحه اول نوشته شده است، در یک دوره خوب، بسیار دور، دبیرستان برای هیچ چیز در رژیم \"رم، 95\" نوشته شده است. به این معنی که من در ایستگاه Termini آن را خریدم، در حالی که کلاس من انتظار داشت که به قطار به وین سفر کند تا سفر دبیرستان امیدوار کننده و دیوانه شود. برای اطمینان، زمانی که برگشتم کتاب را می خوانم، بنابراین من در حال حاضر مثل این بود که جایی که سرعت خواندن من نسبت به خرید اجباری مدارک کاغذی کم رنگ است. بنابراین، انجام محاسبات ریاضی، خواندن در یک € ™ 95، بازگشت از سفر می توانید تقریبا هیچ چیزی به جز توپ موتزارت و یک فضای گرد و خاکی و زیبا، فشرده به معماری سکولار که من قادر به لذت کامل بردن از شده یاد داشته باشید، برای اسمز من مجبور نبودم با خانواده Buddenbrook هماهنگ باشم. من اطمینان دارم، همیشه با تکیه بر داده های تاریخنگاری، که بعضی وقت ها نیز با آن برخورد می شود، با توجه به اینکه بی گناهی اسکورسیزی فقط چند سال پیش بوده است، با € ™ ثانیه تئوری جسورانه و جذاب از بیوفورت اتاق نشیمن، بسیار یادآور تعادل شکننده بورژوائی ضیافت افتتاحیه اسراف در که باز می شود در صحنه مان. بنابراين جوانب مثبت بايد از يک چيز خاص که من نميتوانم ناديده بگيرم و از نويسنده آلمان، ابژه ي ابد تحسينم، از من دور شده باشم. این اولین کار او بود. و من در مورد یکی از آن کارهای بسیار متفکرانه که نویسندگان در جعبه میز در میان جعبه های سیگار، اسلحه در هر suicidium و اراده های ناخوشایند نگهداری می شود صحبت نمی کنند. کار می کند پس از refinishing و بازسازی درخشش در نهایت به نور، به لطف ناشر بسیار جذاب، و قادر به تشخیص نابغه پنهان است. نه نه این مورد منن باکره جوان نیست. در همین سن که در آن من با قطار به وین صورت گرفت، و € ™ ثانیه تنها ضعیف نازک است که مصرف من این بود که یک تختخواب سفری با قلب دوست دختر من، او در حال حاضر سردبیر یک مقاله طنز بود و در حال حاضر او را به سمت آگاهی راه می رفت من آنرا از دست ندیدم در سن بیست و دو ساله، یک ناشر مهم، از او میخواهد چیزی بیشتر از برخی داستانها را بنویسد. و مان چگونه انجام می شود؟ نور به عنوان تنها یک نابغه می تواند باشد، برای اولین بار برادرش پرسید که آیا او می خواهد برای انجام کاری با چهار دست، سبک Goncourt را، چرا که پس از آن هر چیزی، شانه بالا می اندازد نمی کند و می گوید، â € œvabbè، به عنوان soloâ € است. یکی از چیزهایی که به پدرم می گویم، آیا می خواهید با من بمانید؟ آیا نمی خواهید با من همراهی کنید؟ از اینجا بیرون برو، به تنهایی بنابراین توماس شروع به نوشتن می کند. در ابتدا، او فکر می کند، اما بله، من یک کوسنوس کوتاه، داستان یک خانواده که در قوس چهار نسل قرار می گیرند را می سازم، بعد متوجه می شود که کمی طولانی تر از انتظار بود. لا € ™ ناشر می گوید، عموی خوش تیپ، خواننده شما می فرستد به جهنم اگر شما به خود را با همه چیز طولانی به عنوان یک ساختمان مدور ملکه به چالش کشیدن، کاهش یک POA € ™، برای گوش دادن به من، اما Thomasino پا نوک خوب، و یا آنچه ¬ o pomì. پس از آن اپرا به طور کامل منتشر می شود و پس از اولین رویکرد خیره کننده ای که توسط خواننده به وجود می آید، بیشتر برای یک سوال قیمت نسبت به آنچه دوست دارد، موجب انفجار در یک نسخه اقتصادی می شود. یک موفقیت هیجان انگیز تقریبا یک قرن بود که من شایسته اضافه بودم. یک آئین بسیار معروف یک آهنگ مرسی سوزا وجود دارد که می گوید: «تغییر درخشان، دست در دست بریلو» است. مان، از این آیه، شما می توانید به آنها تفسیر انجام داده ام، گفتن کدورت از یک فرآیند خانواده، با ارزش و خوب مانند یک الماس مجموعه بین شخصیت های مختلف اما روشن به عنوان یاقوت کبود، بین زنگ یادآور هوی و هوس کودکانه از یک اسکارلت OA € ™ حرا بدون حکمت نهایی خود، خیالی مسیحی، و تمایل در تمرکز داخلی، یک آنها حساس و تقریبا مسهل، و توماس عاقلانه و شدید، که راز دلا € ™ وجود کشف خیلی دیر شده، و چگونه مارتین Eden، زمانی که او می دانست، متوقف می دانست. یک حادثه برجسته که چهار نسل را فقط برای فکر کردن درباره آن به من خدمت می کند، اجازه ندهید که آن را نوشته شود. در عوض، توماس، تازه شیرین، به او بیست و دو سال می نویسد، بین رم، فلسطین و موناکو. چطور می توان گفت که جوانان به عنوان یک پدیده اجتماعی سوزانده شده است، تا به حال آمده است. اگر می خواهید بدانید چقدر سالم و چگونه خواندن یک کلاسیک مانند این، برای سبک، واقع گرایی و ویژگی های روانی، بررسی دیگر را بخوانید. من فقط به شما می گویم که خواندن کمی شبیه رفتن به سواحل دیگر است، اما شروع نیز کمی میمیرد. در اینجا، اگر میخواهید حسادت کنید اما راضی باشید، این کتاب درست است. * ارزشمند ترین درخشان را با دست به شکوه خود تغییر دهید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)


 کتاب الکترا
 کتاب منسفیلد پارک
 کتاب بچه های خاص خانم پریگرین
 کتاب ریچارد سوم
 کتاب بهار زندگی دوشیزه جین برودی
 کتاب مرحوم ماتیا پاسکال