کتاب بیلی بتگیت

اثر ادگار لارنس دکتروف از انتشارات قطره - مترجم: بهزاد برکت-ادبیات اقتباسی

بستر اجتماعی بيلی بتگيت محله‌ی برانکس است، جايگاه فرودستان نيويورک؛ اما اين فرودستی الزاماً حديث فلاکت نيست زيرا اين مردم تهيدست آرزوهای بزرگ دارند و می‌خواهند ثروتمند و خوشبخت باشند، از اين‌رو آنان هم به دنبال تحقق رؤيای آمريکايی هستند، گيرم دستيابی به اين رؤيا از راه خلاف و جنايت و خون و مرگ ممکن شود. بنابراين مردم برانکس فقيرند اما مصيبت‌زده نيستند، بی‌پناهند اما دل‌مرده نيستند. اصل مسلم برای‌شان جنگيدن برای رسيدن به خواسته‌های‌شان است، پس مهم نيست چه هستند، مهم اين است که چه می‌خواهند باشند. در نوع نگاه آن‌ها به زندگی، واقعيت مناط اعتبار نيست بلکه آرزوها، خيال‌بافی‌ها و رؤياها حقيقت زندگی‌اند. در حقيقت، دکتروف پس‌زمينه‌ی اجتماعى سخت و واقعى را ‌تا آن‌جا که تحريف، بی‌هويت و خنثى نشود، شاعرانه می‌بيند و در حقيقت درک جهان مدرن از واقعيت را به دوران پسا‌مدرن می‌برد، و از اين منظر است که بيلی بتگيت را می‌توان يک رمان پست‌مدرن دانست


خرید کتاب بیلی بتگیت
جستجوی کتاب بیلی بتگیت در گودریدز

معرفی کتاب بیلی بتگیت از نگاه کاربران
این دقیقا همان چیزی بود که من انتظارش را داشتم اما خیلی خوشحالم که برنده در حق خود بود. من واقعا \"ازش لذت بردم. E.L. Doctorow یک نویسنده جدید برای من است که من در هنگام غم و اندوه در جستجوی کتاب های جدید در مورد Goodreads کشف کردم. از خلاصه ای که من تصور می کردم ممکن است بیشتر هیجان انگیز / عمل بسته بندی شده و حتی زمانی که آن را بسیار نبود بنابراین، هنوز خواندن بسیار خوبی بود برای آنچه که آن را به جدول آورد. این داستان یك مرد جوان یك بللی بوتگیت است كه در اوایل دهه 1930 میلادی در حال گسترش است. بیلی خود را ثابت می کند و به نوعی به طور تصادفی راه خود را به جبهه هلندی شولتز، یک باند مشهور برای قمار، رکورد، قتل و فعالیت های مختلف مخفی دیگر، می اندازد. به همین دلیل بیلی سنبله را سایه می زند هر پسر می خواهد به یک باند بپیوندد، برای آرامش و توجهی که در خانه پیدا نمی شود، جذب پول بیشتر، قدرت و حرکت بیش از ایستگاه کنونی خود است. جایی که بیلی تنها یک بچه عادی بود که از اطراف گوشه ای در محله گرفته شده بود، تحت جناح باند گرفته شده، می داند که می تواند برای اعضای آن مفید باشد. این داستان از 15 ساله بیلی Bathgate از این است، چه او می بیند، آنچه که او می آموزد، چگونه از آن او را تغییر و او هرگز نمی تواند به back.However، این کتاب را فقط در مورد تیم Billys با عملکرد داخلی این باند و @ خود نمی کسب و کار@. این همچنین داستان کشف موازی است. در سطح داستان داستان این است که در حال حاضر با جمعیت هلندی شولتز و مشکلات آنها در آن زمان که بیلی وارد تصویر می شود، وجود دارد. زیر زمین ارتباط بین بیلی و باند وجود دارد. همه چیزهایی که بیلی در زندگی شخصی اش گم شده است، چیزی کمی در درون هر عضو این باند پیدا می کند. همانطور که باند به چیزی جدید تبدیل می شود، بیلی هم همینطور است. آغاز انتهای آغاز. من دوست داشتم که نویسنده در توصیف او بسیار زنده بود، اما نه بیش از حد. همه چیز مناسب و همچنین یک داستان گفته شد. من دوست داشتم چطور نوشته شده بود تا بتوانم تقریبا صداها را شنوایی، لهجه های این افراد را بشنوم. من به طور مداوم علاقه مند بودم من دیگر کتاب های این نویسنده را میخوانم و در واقع این کتاب را دوباره خواندم، که یک نکته نادر از من است. گاهی اوقات، بله در لبه صندلی من بودم. با گانگسترها در تماس باشید، هرگز نمی دانید زمانی که کسی ممکن است از دسته خارج شود. من این توصیه را به خوانندگان داستان فکری و افرادی که دوست دارند زمانی که شخصیت داستان. این بسیار سرگرم کننده و آسان برای خواندن بود.

مشاهده لینک اصلی
کنجکاو است که با نویسنده E.L. اتفاق می افتد. Doctorow من تصور این است که شناخته شده بیش از leÃdo، و هر کسی که دکترو به عنوان نویسنده مورد علاقه خود را نمی دانند. به نظر من تقریبا همه چیز من از آن © L خوانده ام را دوست داشت، برخی از کتاب من حتی به استاد به نظر می رسد، و در عین حال، اگر من تا به حال به ده اسامی نویسندگان مورد علاقه، به یک شکل، من فکر نمی کنم که در ظاهر من فهرست دکترو یک نویسنده با تجارت است، با جوایز متعدد پشت سر او و نامزد چندین برای نوبل، و قطعا یکی از بهترین نویسندگان قرن XX.â € ™ بیلی Bathgateâ € ™ با یک فصل خیره کننده از آغاز می شود کسانی که باید در کلاس های ادبیات تدریس کنند. دکترو با استفاده از عبارات larguÃsimas، جریان یکنواخت و در یک خوانده شده سرگرم کننده. قرن بیست و یکم در نیویورک است. بیلی، پانزده سال ± سیستم عامل، با رویاهای ± به عنوان یک گانگستر در باند داچ شولتز، یکی از شهرستان های قدرتمند ترین بستری شود. بیلی، از یکی از محله های ترین sórdidos برانکس، زندگی می کند مجذوب این رقم از شولتز و محیطی که در آن حرکت می کند. در اول شخص ± سال OS پس از © ها به روایت شخصیت خود، یک € ™ بیلی Bathgateâ € ™ مدیون به اینجا کلاسیک © Llos از هرمان ملویل و مارک تواین. دکترو طول می کشد شخصیت خود را با یک دست مطمئن، تعمق در شخصیت او و شخصیت در اطراف او، بودن یک موفقیت ایجاد فضای à © کمی و سناریوی پیشنهاد می کند، در طول رکود بزرگ ، جایی که فساد به ترتیب روز بود. رمان شامل صحنه های عالی است، هر دو در توصیف های محیطی و در شخصیت ها. این غیر ممکن است به خواندن رمان بدون آمده است که به ذهن به عنوان â € فیلم ~ ال padrinoâ € ™، â € ~ اونو از nuestrosa € ™ â € یا نجس ~ لس الیوت Nessa € ™، و همچنین در اینجا © Llos کلاسیک جیمز کاگنی و یا ادوارد جی رابینسون، و که در آن مخلوط دکترو به کمال rawness و sensibilidad.â € ™ بیلی Bathgateâ € ™ می تواند به عنوان histórica رمان اما بیشتر به عنوان یک تریلر بزرگ به عنوان خوانده شده.

مشاهده لینک اصلی
یک رمان عجیب این است. من لزوما به معنای محتوا داستان نیست، بلکه بیشتر در نحوه قرار دادن روایت و نحوه ساخت جملات و چگونگی تلاش برای هماهنگی آن است. بسیار اصلی، اگر هیچ چیز دیگری نیست قوس قطعه ای به نظر می رسد ساختار داستان را بر روی سر خود قرار می دهد، در آن است که در شروع (مینی SPOILERS را دنبال کنید) با یک صحنه عمل عمیق، به flashback حرکت می کند، بازگشت به اینجا و در حال حاضر تنها برای پیدا کردن که اینجا و در حال حاضر تبدیل به یک پنهان دراز مدت / بازی در انتظار پس از عمل قبلی، معرفی یک شخصیت جدید که به نظر می رسد برای طرح مهم است، پس از آن او را از داستان حذف قبل از نزدیک شدن به نتیجه آن، هرگز دوباره به بازگشت. در نهایت صحنه نهایی کوهنوردی اتفاق می افتد و ما حتی نمی دانیم چه کسانی بد هستند. در همین حال، در این سطح، این کتاب نمی تواند عجیب و غریب باشد. من مطمئن نیستم چرا Doctorow حتی مزاحم به استفاده از نشانه گذاری بود زیرا به نظر می رسد که منطقی کمی در پشت انتخاب های خود را از کاما در طول دوره ها وجود دارد. پاراگراف نوعی شامل شش جمله است که به جای یک دوره با یک کاما نوشته می شود و بر اساس منطق داخلی پاراگراف، دلیل خاصی برای یک دوره زمانی که در نهایت نتیجه می گیرد، نیست. Doctorow، به هر حال، یک استاد کارشناسی ارشد است، بنابراین مطمئن هستم که او در تلاش برای دستیابی به یک اثر خاص با تمام این انتخاب های عجیب و غریب است. اما متأسفانه برای من، تنها اثر علامت گذاری پیچ گوشتی این بود که من آن را نادیده بگیرم و تنها اثر داستان حلقه و گیج کننده این بود که من علاقه ای به جزئیات طرح نداشته باشم و تنها به توضیحات دهه 1930 توجه کنم نیویورک (که مسلما عالی بود) ایا خب، من بعدا Ragtime امتحان میکنم اما من واقعا نمی تونم این یکی را به مردم در حصار.

مشاهده لینک اصلی
به عنوان یک خواننده صفحاتBilly Bathgate @ باز می شوند و به روزهای ممنوعه و گانگستر های بدنام باز می گردند. یکی از این گانگستر های مشهور و هلندی شولتز. او بیلی را دوست دارد و به پسر پانزده ساله تبدیل به یک شکل پدر می شود. شولتز که در سال 1901 در برونکس متولد شد، شبکه جنایی خود را از بوت لگن، قمار و قتل درآورد. با مادرش در یک محدوده روستای خیابان Lenox و خیابان 125 زندگی می کند. او هیچ پدر و هیچ جهت در زندگی ندارد. او می آید که شولتز را از قدرتش بیدار کند، به طوری که در جامعه و با بسیاری از طراحان جت نیویورک احترام گذاشته شده است. شخصیت های سایه ای زیادی در داستان وجود دارد. خواننده میتواند برخی از کلمات والتر وینچل را بخواند و از سخنان شولتز از توماس دیوئی سخن بگوید. شولتز یک دوست دختر دارد و بیلی زمان زیادی را با او گذراند؛ او بیشتر اوقات به دلیل بیداری جنسی اوست. من از آن لذت بردم داستان و نگاهی به زمان که بسیاری از پدر و مادر و پدر و مادر ما لذت می برد. داستان های آنها ممکن است رفته، اما در این داستان، برخی از حوادث آن زمان به یک بار دیگر به زندگی به ارمغان می آورد. شخصیت ها به خوبی توسعه یافته و تبدیل به دلخواه خود می شوند. به خصوص جالب است که شاهد تبدیل شولتز یهودی به کاتولیک به عنوان تاریخ محاکمه او نباشد و او تلاش می کند تا یک تصویر خوب را بسازد.

مشاهده لینک اصلی
من طبیعتا، طرفدار بزرگ ادبیات نیستم. من به سختی برای آثار فراغت و روشن، که من قدردانی و تحسین می کنم، واقعا به عنوان متحد من نیستم. نه اینکه من توانایی فکری برای فهمیدن و احترام به آنها ندارم، من فقط از خواندن آنها لذت نمی برم. می دانستم کهBilly Bathgate @ یک کتاب روشن است قبل از شروع به خواندن آن. با این حال، من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم (نوجوانی که در روزهای ناخوشایند هلال شولتز هلندی رشد می کند) و دستاوردهای نویسنده EL Doctorow که تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم. نتایج مخلوط شدند. قسمت های زیادی وجود دارد که داستان داستان های عمیق Doctorows روایت را تقویت می کند. و قسمت های زیادی وجود دارد که سبک او واقعا لازم نیست. همچنین، برای یک داستان با چنین فرض جالب، برای نویسنده باید تا حدودی لذت بخش باشد، شما می دانید، به جای اینکه همه چیز را خیلی جدی بگیرد، کمی از آن لذت ببرید. شما یک کتاب در مورد یک کودک در یک باند انحصاری ممنوع، آقای Doctorow، نه در Adlei استیونسون منعکس کننده بحران موشک کوبا است. احساس آزاد بودن آن را خیلی جدی نگیرید. اگر شما ادبیات را دوست داشته باشید و طرفدار Doctorows باشید، این به چهار ستاره نزدیک تر است، اما من توانستم از آن لذت ببرم تا آن را بیش از سه برابر کند. اما دوباره، من یک هوادار بزرگ نیستم، برای این که ارزشش را داشته باشم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بیلی بتگیت


 کتاب خانه خوبرویان خفته
 کتاب باغ آلبالو
 کتاب گسسته
 کتاب خیانت
 کتاب شهر و شهر
 کتاب خون دیگران