کتاب جاسوسی که از سردسیر آمد

اثر جان لوکاره از انتشارات موسسه فرهنگی هنری جهان کتاب - مترجم: فرزاد فربد-ادبیات اقتباسی

این یک جنایات بین المللی خواهد بود تا بیش از پیش از طرح آثار نجومی شاهکار شاهکار Le Carrés، جاسوسی که از خاورمیانه آمده است، فاش شود. اما ما آزادیم که افشا کنیم که گراهام گرین آن را "بهترین داستان جاسوسی که همیشه نوشته شده است" نامیده است. & amp؛ این داستان تایتل به Alec Leamas، یک نماینده بریتانیایی در اوایل جنگ سرد برلین، مربوط می شود. لیماز مسئول نگهداری عوامل دوگانه تحت پوشش مراقبت او و & amp؛ زنده، اما آلمانی های شرقی شروع به کشتن آنها، به طوری که او توسط کنترل، استاد جاسوسی او به لندن می شود. با این حال، به جای دادن Boot به Leamas، Control به او یک ترسناک اختصاص می دهد: بازی بخشی از یک عامل رنجیده شده، یک شکست خوراکی است که همه در مورد آن شنیده اند. کنترل او را به سرزمین عمیق به قلمرو کمونیست می فرستد تا جاسوسان بدی را در طرف دیگر ببیند. شطرنج سیاسی سیاه و سفید است سفید، اما به لحاظ انسانی، مجاورت دیوار برلین یک زمین اخلاقی نیست و یک پرچم خاکستری است که توسط پیادها نگهداری می شود. به هر دلیلی، Le Carré بیشتر نویسندگان جاسوسی را شکست می دهد. اول، او می داند چه چیزی صحبت می کند، از آنجا که او در طول کار برای اطلاعات بریتانیا در حالی که دیوار بالا رفت. هس آشنا با جذابیت spycrafts، اما همچنین با این واقعیت است که آن را ترک می کند ایده آل متزلزل & amp؛ احساسات همدردی می کنند دوم، آهنگ ادبی او دارای ریشه های عمیق یونانی است. جاسوسی در مورد خیانت و & amp؛ Le Carre توسط مادرش & amp؛ با اتهام پدرش، مرد متجاوز بدنام. (آنها به شدت در رمان های خود <من> تک و تنها و <من> جاسوسی کامل را نشان می دهد.) در جهان دروغ، Le Carre می نویسد: حقیقت تلخی: هر مرد خود را & amp؛ ممکن است بهترین ماسک را ببرید .-- Tim Appelo


خرید کتاب جاسوسی که از سردسیر آمد
جستجوی کتاب جاسوسی که از سردسیر آمد در گودریدز

معرفی کتاب جاسوسی که از سردسیر آمد از نگاه کاربران
من سعی کردم چگونگی به اشتراک گذاشتن نگرانی های اخیر خود را با دوستان myreads در یک بررسی و من هیچ چیز را دریافت. تمام کتاب های اخیر من در گلاسکو یا در جنگ های جنگ جهانی دوم / دوره های دوران اولیه جنگ سرد اتفاق افتاده است و هیچ کدام از آنها واقعا از اینکه بارها و بارها از اینترنت متوقف شده اند، گرفتار می شوند. مهمتر از ناراحتی من در مقایسه با هر چیز دیگری، به خصوص در کریسمس؟ بنابراین هرچند در حالی که من در تلفن 39 در خیابان ایستاده بودم و تلاش میکردم یک نفر را در یک مرکز تماس بگیرم تا سوال من در مورد اینکه چرا من 3 ساعت طول کشید تا دسلس جدید خود را فعال کنم، در همان نقطه همان، و زن از طرف دیگر گفت: چیزهایی مانند، @ من متاسفم، ما در Verizon واقعا می خواهم به شما کمک کند، اما ما نمی توانیم شما را در حال حاضر درک، ما می خواهیم به شما کمک کند می تواند شما لطفا یک شماره بگذارید که می توانم با شما تماس بگیرم و به دیگر پاسخ های بسیار طولانی و مبهم مؤدبانه پاسخ دهم زیرا ظاهرا این گوشی تلفن را خیلی داغ نمی کند و به دلیل اینکه باد واقعا خیلی سخت لخت شد و من فکر می کردم که آن خراب شده است اتصال را بالا ببرید و دلیل آن است که قبل از اضافه کردن در باد لعنتی فقط 16 درجه باشد و چون من تلفن ندارم که از طریق اینترنت من اجرا شود و از آنجا که من فکر میکنم که یک تلفن داشته باشم، یک فناوری به عقب میرود چون همه ی من می خواستم اینه که اینترنت رو لمس کنم از دست دادن و ایستادن در سرما با کشیدن انگشت شست و شستشو کردن من (به معنای واقعی کلمه) ایستادن نیست، زیرا اگر من چرخیدم و نمیتوانم عصای الاغم را ببوسم، با چهره و توپ با باد، و چون من قرار بود دیروز اینترنت راه اندازی شود و مانند یک سگدار عقب مانده من هر نیم ساعت به کامپیوترم ادامه دادم تا ببینم آیا کار می کند یا خیر، چون پنج یا شش کتاب وجود دارد که Id در روزهای گذشته خوانده ام که فقط لازم بود که در لیست های خوب قرار بگیرم، به علاوه، چون شروع به احساس افسردگی کردم که به طور کامل از دنیا قطع شد، زیرا تنها راه برقراری ارتباط با کسی، از طریق اینترنت لعنتی است، و چون احساس غم انگیزی کرده بودم، نیاز به اینترنت برای برقراری ارتباط با هر کسی و به همین دلیل است که من در قرن 21 زندگی می کنم و زندگی ام با استفاده از این اینترنت اینترنت لعنتی و کامپیوتر و چقدر بهتر است Id اگر کامپیوتر من در همه ندارد و چگونه بسیار مولد است مردم می توانستند بدون حواس پرتی از این چیزها تمام وقت داشته باشند و همه این ها از طریق سر من بود و بار دیگر خانم بیش از حد بلند و مودبانه بود و گوشی را پایین انداختم و به خانه راه می رفتم و متوجه شدم وقتی که رسیدم اینترنت می تواند من را در مورد ناراحتی های من (که واقعا بسیار لعنتی کوچک آن شرم آور است) تنها با نوشتن در مورد تجربه من انجماد الاغ من، در حالی که صحبت کردن با پشتیبانی فنی در گوشه ای از خیابان 39 و 61 در ساعت 8 بعد از ظهر در یک شب سه شنبه، و همه اینها را در بررسی این کتاب قرار داده، زیرا من نیز از سرما می آید. بنابراین، من انجام دادم. اوه، و این کتاب خیلی خوب بود، بسیار بهتر از مرد جیمز باند مشتاق خجالت. اوه، و در نهایت، پشتیبانی فنی از مجاورت ایستگاه مترو دوباره به دست می آید تا جواب ساده ای را که نیاز دارم دریافت کنم. از آنجایی که من به اینترنت برگشتم، کار درستی بود.

مشاهده لینک اصلی
این داستان جاسوسی است به ویژه از آن نوشته شده توسط جان لا که یک بار در MI5 معروف در بریتانیا مشغول به کار توصیه می شود، او نامید خود شناخته شده است به خوبی و به این ترتیب می توانید این داستان فوق العاده را از تجربه خود را ارسال. برخی از خوانندگان جوان یا میانسال ممکن است به ندرت رمانهای خود را قابل خواندن پیدا کنند؛ این ممکن است شما باید از آن شروع کنید؛ یکی از دلایل این است که این، و همچنین هر فصل، خیلی طولانی نیست. ابتدا در 20 سالگی این رمان را در طول سال های کالجم، یعنی در اواسط جنگ سرد، خواندم. بعدا 10 سال پیش آن را مرور کردم و هنوز هم آن را هیجان انگیز می دانستم، به ویژه، شخصیت اصلی (Alec Leamas) که سقوط کرده است به معنای واقعی کلمه قلب من را در حالی که صعود بر دیوار بدنام برلین به منطقه آمریکا است. یک کلاسیک معتبر از سبک آن، هنوز هم منتظر خواندن آن به زودی هستم.

مشاهده لینک اصلی
هیجان انگیز در بسته های مختلف می آید. هیجان انگیز عمل معمولا در رنگ های روشن با کمان فانتزی و هر نوع جذابیت خیره کننده فریب می دهد. در بسته بندی های غلیظ تر، لباس های هیجان انگیز مغزی هستند. این یکی از دومی است. به هر حال، هر دو نوع را دوست دارم از آنجایی که من برای اولین بار این کتاب را خوانده ام 40 سال خوب بود. کپی من یک کاغذ بافتنی سگ قدیمی با 75 سنت چاپ شده روی جلد است که در سال 1963 منتشر شده است. من فقط امیدوار بودم که چسب به اندازه کافی بلند باشد تا بتواند بدون نیاز به صفحات جدا از ستون فقرات خواندن کند. این کار را کرد، و داستان همچنان مجذوب بود. همانطور که در زندگی، خطوط مبهم بین بچه های خوب و بدبختی ها به یک مکث می رسند. کار اطلاعاتی دارای یک قانون اخلاقی است - با نتایج موجه است. این کتاب شایسته است بیش از یک بار خوانده شود. آن خوب است.

مشاهده لینک اصلی
چند سوال مهم در زندگی وجود دارد. به عنوان مثال: کجا تخم مرغ و ژامبون سبز را دریافت می کنید؟ چرا ما کاتالوگ ها را نمی دانیم و نه doglogues؟ یا حتی به همین دلیل است که آن را یک پنی برای افکار من است، اما من می گویم من برای دو سنت ارزش؟ اما یکی از مهم ترین سوالاتی که هر کسی می تواند بپرسد این است: چرا باید این کتاب را بخوانم؟ من اکنون سعی می کنم به یک سوال پاسخ دهم که هرگز نمی توان پاسخ داد ... و سکوت سقوط خواهد کرد. منظورم این است که شما خواهید فهمید که چرا این یک کتاب ارزشمند برای خواندن است. ابتدا من خودم تحت ظلم و ستم این سوال نگران بودم. اگر چه تا آن زمان کتاب من را آغاز کرده بود، این سوال به شکل زیر تغییر یافت: آیا این واقعا یکی از بزرگترین رمان های جاسوسی است که تا به حال نوشته شده است؟ این پاسخ به نظر می رسد برای اولین بار از کتاب به عنوان یک میانه روی است. به نظر می رسید متوسط ​​باشد. کتابی که در اطراف جاسوسی لایاما قرار دارد، او را به سمت خود درمی آورد. بنابراین، من فکر کردم، این به نظر می رسد معمول جاسوسی کرایه و به سختی یک افزودنی جدید به ژانر. به زودی این اشتباه به اثبات رسید. به دلیل اینکه نیمه راه Le Carre نوعی سوئیچ جادویی را کشید. خوشبختانه برای من این دستگیره برای تله کابین بیش از استخر کروکودیل نبود. در عوض، این یک سوئیچ بود که خطوط طرح را به هم متصل می کرد و همسایه های مختلف را که در آن نقطه به نظر می رسید قطع شده بود. بله من متوجه شدم چرا ما نیاز به یک نگاه اجمالی به شخصیت های زندگی و انگیزه های دیگر داشتیم، اما من تا به حال شاهد آن نیستم که چگونه به قصه داستان کلی متصل می شود. اما در نهایت داستان همه با هم کنار آمد و من به سیاست قدرتمند و جذاب دروغ های بازی جاسوسی خریدم. از آنجا که این همان چیزی است که در پایان به دست آمده است - یک بازی. مطمئنا یک بازی خطرناک اما یک بازی با این وجود.بنابراین من این کار داستان را توصیه می کنم؟ کاملا. اگر می خواهید یک کتاب پر از شخصیت های اختصاص داده شده به کار خود را، که بی رحمانه، زندگی می کنند که دروغ هستند و بسیار از واقعیت جدا هستند، سپس این را بخوانید. اما من به شما هشدار می دهم اگر شما انتهای پری را که در آن شاهزاده بیرون می آید را دوست دارید، این یک فنجان بسیار متفاوت چای است. در حقیقت من می گویم چای بخورم. قهوه آن. از آنجا که این یک رمان است که از بسیاری جهات تکان دهنده است و خواننده خود را به عمیق فکر می کند در مورد آنچه در آن است که برنده شدن در یک بازی که در آن دیگران از دست بدهند.

مشاهده لینک اصلی
حرکت جیمز باند. انگلیس جاسوسی دیگری دارد و نام او Alec Leamus است. این 50 ساله، بیکار، نوشیدنی ویسکی، کارشناس اطلاعات انگلیس انگلیس، تمام استون مارتینزها، ابزارهای خود را، لباسهای گرانقیمت ایتالیایی، و زرادخانه زنان به نظر میرسد و فکر بدی دارند. این داستان، جاسوسی که از خاورمیانه، نوشته شده توسط استفان کینگ از داستان جاسوسی نوشته شده است، رمان سوم و موفق ترین جان ل کرا است. در اینجا ما یک تصویر جالب و واقعی از جاسوسی در اوج جنگ سرد داریم. لو Carre به تجربه زندگی واقعی خود را در کار بریتانیا هوشمند و داستان است که شیوه زندگی جاسوسی است که دور از زرق و برق و یا سرگرم کننده تصویر می کند. رمان حرکت می کند در سرعت سریع است، اما گاهی اوقات با جزئیات دقیق و بازجویی های طولانی غرق می شود. بسیاری از خوانندگان مورد استفاده در فیلم های جیمز باند و رمان ها ممکن است بسیاری از صحنه ها را آهسته ببینند، زیرا بسیاری از درگیری ها داخلی است و بیشتر از یک بحث اخلاقی است. شما ممکن است بپرسید که آیا من واقعا این رمان را دوست داشتم یا نه. من، در حال رشد در پایان جنگ سرد، محیط زیست ترس و سوء ظن وجود دارد که در طول این دوره وجود داشت. بیشتر تنش ممکن است برای کسی که در طول آن دوران زندگی می کند بیشتر جالب یا آشنا باشد. با این وجود، از آن لذت بردم و فکر کردم که خواندن سریع خوب است، اما من عجله ندارم که تمام رمانهای LeCarre را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جاسوسی که از سردسیر آمد


 کتاب سرو غمگین
 کتاب امپراتوری خورشید
 کتاب 24 ساعت از زندگی یک زن
 کتاب دزیره
 کتاب زندگی،جهان و همه چیز
 کتاب مسیر سبز