کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها

اثر جی.کی. رولینگ از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: ویدا اسلامیه-ادبیات اقتباسی

J.K. اولین فیلمنامهنویسی Rowlings در این نسخه هیجانانگیز Hardcover از جانوران فوقالعاده و جایی است که فیلمنامه آنها را پیدا کرده است. هنگامی که نیوت اسکاماندر Magizoologist می رسد در نیویورک، او قصد دارد که اقامت خود را فقط یک توقف کوتاه است. با این حال، زمانی که پرونده جادویی آن نابجا و برخی از جانوران خارق العاده Newts فرار می کند، برای همه دچار مشکل می شود ... جانوران فوق العاده و از کجا پیدا کردن آنها نشان از اولین فیلمنامه نویس J.K. رویلینگ، نویسنده کتابهای محبوب و پرفروش هری پاتر محبوب و بین المللی است. این بازی دارای شخصیت های قابل توجه است، این حماسه، داستان داستان با ماجراجویی بسته بندی شده در بهترین حالت است.


خرید کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها
جستجوی کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها در گودریدز

معرفی کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها از نگاه کاربران
من حدس می زنم چیزی کمی بیشتر انتظار می کشم منظورم این است که در حال حاضر یک فیلم کامل وجود دارد که هنوز نیاز به تماشای آن وجود دارد، اما این، صرف نظر از چند داستان خنده دار، فقط یک دایره المعارف کوتاه است! البته این موضوع لحظات خاص خود را ندارد، مخصوصا اینکه چگونه برخی از جادوگران از ghouls استفاده می کنند به عنوان حیوانات خانگی و سخنرانی در احزاب، و یا Rons تفریح ​​خنده دار scribbled در متن، اما در کل این فقط یک چیز است - چه شکلی از موجودات جادویی دیده شده از طریق فیلم. من آن را سه برای نوستالژی محض. :) امیدوارم آرزو کنی SCREENPLAY اکنون دریافت کرد لول

مشاهده لینک اصلی
منظورم این است که بهتر است پس از خواندن زندانی آزکابان خواندن PS؟: تا کنون هنر خیلی پایین تر از آنچه من انتظار داشتم ð~~ ¢ .... هیچ نقصی برای تصویرگر فعلی نیست، اما چرا جیم کی؟ چه کسی کار بسیار خوبی در سری پاتر انجام می دهد؟

مشاهده لینک اصلی
این INSANE است من آن را دوست دارم.به طور جدی، این در 5 کتاب های صوتی است که تا به حال گوش کرده اید. چرا؟ اول از همه، خواندن آن توسط ادی Redmayne که بازی نایت اسکارمیندر فیلم. او نسخه جدیدتر (جانوران فوق العاده و جایی که آنها را پیدا کرده است: نسخه چاپی) را خوانده است، بنابراین واقعا احساس کرد که @ نویسنده ما یک نسخه از کتاب شخصی اش را به ما خواند - به سادگی افسانه! (کنار: آیا می توانم تصور کنید که امی، روپرت و دانیل برای خواندن قطعات خود را از اصلی؟ این فقط بسیار عالی خواهد بود) هر حیوانی با عوارض جانبی آمد. و فقط حرف زدن در مورد یك قورباغه نازك یا یك اژدها نیست. اگر موجودی در جنگل زندگی می کرد - میمون ها را می شکند و درختان خشک می شوند. اگر موجودی از یک تخم مرغ بیرون بیاید - در پس زمینه تخم مرغ شکسته خواهد شد. یک موجودی وجود دارد که تا زمان مرگش صدا نمی کند - و ما واقعا صدای سر و صدای سر و صدا را می شنویم. بیشتر - من این را دوست داشتم. چنین گوشه ای سریع (فقط 2 ساعت) و یک روش کاملا جدید برای لذت بردن از این کتاب! چالش خواندن PopSugar 2018 - کتاب ذکر شده در کتاب دیگری

مشاهده لینک اصلی
چه اتفاقی می افتد زمانی که شما می بینید: 3 ستاره بررسی + J.K. دنیای رولینگ + هری پاتر؟ اما ببینید، مهم نیست که چقدر یادداشتهای دستنویس در این کتاب چقدر خنده دار است، مهم نیست که چقدر از آنها به عنوان مقدمه و مقدمه و هر بار که کلمه @ Muggle @ را ذکر کردم، محتوای کتاب خود ... خسته کننده بود. این چهره ها را به من نده! من توضیح می دهم: این چیزی است که من با خواندن توصیف های 75 گونه از حیوانات فوق العاده که تا کنون شناخته شده نیستم. مطمئنا، آنها جالب هستند و من خوشحالم که اکنون می دانم که چگونه آنها نگاه می کنند و رفتار می کنند، اما ... من احساس می کنم که من یک کتاب مدرسه را بخوانم! اما این چیزی است که شما فقط انجام دادید! خوب، آره، این به نظر می رسد یک کتاب متن مصادف با هاگوارتز است. من نمی توانستم انتظار داشته باشم که من با سری اصلی بودم. با این حال، آن کمی کمی خسته کننده بود، به ویژه از آنجایی که من آن را در کمتر از یک روز خواندن. من نیاز به افتخار نویسنده، با این حال، برای نوشتن این. هر بار که در مورد یکی دیگر از موجودات در این کتاب بخوانم، به خودم گفتم: \"او واقعا به این فکر می کرد که خیلی چیزها را می داند ... منظورم این است که این توصیف ها برای جانوران جادویی است! البته البته این نسخه قرار بود که یک کپی از کتاب خود هریس باشد، آن را کامل با چیزهایی که او و رون ویزلی نوشت. صادقانه بگویم، من برای آنها بسیار سپاسگزار هستم، زیرا کتاب ها را تحمل پذیرتر کرده اند و لطفا، من نمی توانم آنها را خنده دار کنم. هرگز، اکنون که این را می خوانم، می توانم بگویم، اگر من یک دانش آموز هوگوارت بودم، فکر نمی کردم آدم مراقب باشد از موجودات جادویی. من فکر می کنم این کتاب برای من مناسب است که بدانم دقیقا از آن موضوع لذت بردم، البته البته من فیلم را تماشا خواهم کرد.

مشاهده لینک اصلی
دوباره، من فقط می توانم کلاه خیالی من را از تخیل رویلینگ بکشم. بنابراین بسیاری از موجودات جادویی تصور تا به وضوح و توصیف جنون. بعضی از آنها از فیلمPaststic Beasts شناخته شده است و جایی که آنها می توانند @ را پیدا کنند، مانند نیفلر و Demiguise. همچنین اسطوخودوس شناخته شده از اتاق اسرار درمان می شود. من خودم پس از این سه Büchern از کتابخانه هاگوارتز در مورد آثار بیشتری را برای مشنگ خوشحال DY ~ ‰ به عنوان مثال. چیزی در مورد Zaubersprüche یا Zaubertränke شاید؟ 🤠\"

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها


 کتاب جین ایر
 کتاب شاگرد قصاب
 کتاب مرگ ایوان ایلیچ
 کتاب زنان تروا
 کتاب الکترا
 کتاب سیذارتا