کتاب جنگ دنیاها

اثر اچ جی ولز از انتشارات آفرینگان - مترجم: رضا مرتضوی-ادبیات اقتباسی

موجودات فضايي هميشه براي انساني كه در كرة خاكي زندگي مي‌كرد جزو معماها و اسراري بود كه دربارة آنها دوست داشت بيشتر بداند. در اواخر قرن نوزدهم ميلادي، حتي به مخيله هيچ انساني خطور نمي‌كرد كه موجوداتي هوشمندتر از انسان‌هاي كره زمين با دقت و هوشياري، دنياي انسان‌ها را مدت‌هاست كه زير نظر گرفته‌اند. آنها مانند كسي كه به تماشاي موجودات ميكروسكوپي در حال رشد درون يك قطره آب نشسته، انسان‌هاي از همه‌جا بي خبر را با دقت مطالعه و بررسي مي‌كردند. اين در حالي بود كه انسان‌هاي كره زمين با خوشحالي و بي‌خيالي روي اين كرة خاكي رفت و آمد مي‌كردند و به خيال خودشان بر ديگر كرات كهكشان غلبه پيدا كرده بودند. هيچ كس كرات ديگر را خطرناك نمي‌دانست و به احتمال وجود زندگي در آنها فكر نمي‌كرد. با اين همه در پهنه‌هاي بيكران فضا، موجوداتي هوشمند اما بي‌رحم چشم طمع به كرة زمين دوخته بودند و نقشه‌هاي شومي عليه مردمان اين كرة خاكي مي‌كشيدند و آن را به آهستگي و آرامي پيش مي‌بردند.
سيارة مريخ، سيارة سرخ رنگي كه در 64 ميليون كيلومتري زمين قرار گرفته توجه ستاره‌شناسان را به خود جلب مي‌كند. و آن‌ها در جستجوي آن هستند كه بدانند در مريخ زندگي جريان دارد و شهاب‌هايي كه به سمت زمين شليك مي‌شود آيا يك نشانه و علامت از سوي ساكنان اين سياره است؟! فوران‌هاي آتشفشان بر سطح مريخ موجب نگراني دانشمندان مي‌شود آنها در پي يافتن راه‌حلي براي اين موضوع بر مي‌آيند.
جنگ دنياها نشانة تسخير فضا توسط انسان است. رويدادي كه به واقعيت پيوست.


خرید کتاب جنگ دنیاها
جستجوی کتاب جنگ دنیاها در گودریدز

معرفی کتاب جنگ دنیاها از نگاه کاربران
داستان همه ما می دانیم درمان رمان گرافیک می شود. من همیشه احساس می کردم که WOTW یک نمونه خوب بود که بشریت از ترس و وحشت می ترسد و مرکز را در اطراف این ایده قرار می دهد که شخص دیگری با ما چه کارهایی را برای خیلی چیزهای دیگر در اینجا بر روی زمین انجام خواهد داد.

مشاهده لینک اصلی
سبک گرافیک متناسب با سبک کتاب اصلی ... ریزه کاری، رنگ های رنگی. هرچند که من مریخی ها را ندیده بودم. واقعا درست بود، هیچ چیز خاصی نداشتم، واقعا کتاب را خوانده بودم و تخیل شما بهتر شد.

مشاهده لینک اصلی
چگونه Wells می تواند لیزر سلاح را در جزئیات نسبتا دقیق بیش از 60 سال قبل از آنها اختراع توصیف کرد؟ خیلی جالب بود، اما زمانی که نوشته شد، شگفت انگیز بود ..

مشاهده لینک اصلی
این انتخاب های ماهانه برای دیگر باشگاه کتاب Im در من احتمالا نمی خواهید آن را به پایان برساند به جز ما قدرت خود را به مدت 2 شب از دست دادیم و سر و صدا من نور است.

مشاهده لینک اصلی
آثار هنری شگفت انگیز در این رمان گرافیکی. یک تصویر درخشان از کتاب H.G. Wells، و آن را در یک سری جدید ادامه می دهد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جنگ دنیاها


 کتاب شاهزاده و گدا
 کتاب راه طولانی به سوی آزادی
 کتاب همزاد
 کتاب شکار قاتل
 کتاب خورشید همچنان می دمد
 کتاب خدمتکار و پروفسور