کتاب خانه خوبرویان خفته

اثر یاسوناری کاواباتا از انتشارات سبزان - مترجم: رضا دادویی-ادبیات اقتباسی

مجموعه ی سه داستان
دست: مردی که دست یک دختر را برای یک شب از او قرض میگیره و با خودش به خونه میبره
پرندگان و حیوانات دیگر: داستان مردی که علاقه زیادی به نگهداری از حیوانات خانگی دارد
و خانه ی خوبرویان خفته: که داستان اصلی هست. داستان در مورد پیر مردیست که به خانه ی عجیبی میرود تا شب را بتواند کنار دختران جوانی که با داروی خواب قوی به خواب رفته اند بگذراند و کنار آنها بخوابد... این کار باعث میشه خاطرات زنهای زندگی گذشته خود را به یاد بیاورد و ...


خرید کتاب خانه خوبرویان خفته
جستجوی کتاب خانه خوبرویان خفته در گودریدز

معرفی کتاب خانه خوبرویان خفته از نگاه کاربران
(داستان اول و عنوان این مجموعه کوچک.) Etheral با اعتراض متصل شده است. و هنوز € € | yetâ € | جوانان نابالغ مواد مخدر به خواب بارور شده است. مردان سالم مرد ناتوان که از خواب بیدار می شوند. زنان به عنوان موجودات بی عاطف انفعالی در آنجا برای لذت بردن از مردان عقیده اند. مردان به عنوان میل جنسی تعریف شده توسط جنسیت تعریف می شوند. محتوای کار یک پذیرش را غیرفعال می کند، دستاورد های زیبایی را پاک می کند. کارهایی که به ذهن می آید آخب و موبی دیک، Winkler's Natura Morta است، چه چیزی از آن شنیده ام، Tuneel.Krobatâ € ™ s پروسس در wisps رویا، آه از احساس حس، احساسات بدون احساس برنزه خط به احساسات. هنگامی که ادبیات کار می کند، این مسائل رویا مبهم مبهم با محتوای هر یک از حمایت و پیشرفت دیگر. اگر در شكافهای متفاوت، در نظر گرفته شده یا نباشد، به نظر می رسد كه یکی از تفاوت های دیگر خود را برجسته می كند. یک تنش خاص ساخته شده است. در این کتاب، پروسه ناپدید شدن غیر قابل اثبات با آهنگ خشن از یک مرد سالخورده از طریق پستانداران حافظه میچرخد. آنچه در مورد امروز است؟ لحظه هایی که در حال گذراندن هستند. لحظات کوچک به نظر می رسد به نظر می رسد که او می خواهد این لحظه بیش از تحریف کامل از گذشته است. می خواهد این زنان جوان که چهره آنها اغلب توسط موهای افتاده خود را مخفی شده و یا پشت خود را به سمت او به سمت خود بگردد، بیدار می شود مرگ می تواند به ناگهانی غیر منتظره و یا ناشی از رنج است. در نظر گرفته نشده است، از بین رفتن تدریجی سن به عنوان افق بر روی دشت های شن و ماسه روشن در طرح، رنگ ها و سایه های رنگ غوطه ور است. این نیز نقشه Kawabata تساوی. این امر به مرگ نزدیک است با آگاهی و درک تدریجی آن. بدون تسلیم به سرعت سرعت. جایگزین باقی مانده در تخیل حافظه قرار دارد. این یک داستان غم انگیز است. Kawabata سطح صدا و خلق و خوی را پیدا می کند تا از پیچیدگی های بسیار ناچیز از تجربه حیات جلوگیری کند.

مشاهده لینک اصلی
داستان عنوان به شکل بسیار زیبایی است، ارزش آن را به خود اختصاص داده، عمدتا به این دلیل که مدیتیشن بصری الهام گرفته از موضوع مورد علاقه: زن در همه زنان است. نه فقط زیبایی، بلکه هر جنبه ای، هر راه، هر اثر، بر روایت مرد مردانه. جنس های معکوس یا جنس های مورد علاقه ممکن است به خوبی کار نکند. به هر دلیلی، تمام این آثار را به عنوان فیلم، که ترجیحا نوشته شده توسط دیوید لینچ ...

مشاهده لینک اصلی
من عکس ها را دوست داشتم! آیا علاقه ای به شخصیتی از شخصیت: بیوگرافی یوکیو میشیما:That fall (1962)، میشیما یک خواننده کوااباتا را ویرایش کرد ... در صحبتهای سه نفره او با نویسنده و ناکامورا میتسو در پروژه حضور داشت او با کشف داستان های کوااباتی آغاز به کار کرد که نویسنده خود را دوست داشت (از) پرندگان و جانوران و (خانه ها) زیبایی های خواب خویش را ابراز می کند. (از) پرندگان و حیوانات خانگی با ترجیح قهرمانان حیوانات خانگی ... بیش از انسان ها و با تحقق آن، که او می آید قبول می کند، دوستداران حیوانات، به اصطلاح، لزوما به ظالمانه بودن حیوانات خدمت می کنند. در مقاله ای که در سال 1955 وی منتشر شد، میشیما آن را در بین بهترین سه کاواآباد انتخاب کرد، که با این داستان 1933، کاواباتا به یک تراژدی تبدیل شد که به طور غیرمنتظره ای نیروی زندگی ناب را در انطباق با رفتارهای پرندگان و جانوران کشف کرد. (خانه) زیبایی های خواب یک خانه مخفی از سرگرمی های جنسی را توصیف می کند که در آن مردان قدیم، اغلب ناتوان، یک یا دو دختر برهنه جوان را که برای شب بخیر خورده اند، دروغ می گویند، درک می کنند که هیچ لمس مجاز نیست. میشما به نام \"رمان\" در انتهای افسردگی و کمترین عمق زیبایی، زمانی که از او خواسته شد مقاله ای ... با آثار کامل Kawabata بروید. هنگامی که شینچوشا این داستان را در کنار دو اثر دیگر منتشر کرد، در نسخه کاغذی منتشر شد ... مایشما تنها فردی را که خود را به عنوان شاهکار غیر قابل انکار معرفی کرد، ادوارد سیدنسکیکر به ارمغان آورد، حتی اگر دیدگاه خود را از ادبیات متفاوت دانست تابستان و زمستان. در تکنیک های عرفانی عامیانه، تمایز پویا از شخصیت ها از طریق گفتگو و عمل ساخته می شود، این کار، با توجه به ماهیت اصلی آن، با استفاده از تکنیک های بسیار دشوار و بسیار وحشیانه، شش زن جوان را در ستایش او متمایز می کند . از آنجا که شش مرد خواب و ماندن می گذارند، هیچ نمایش جسمی، به غیر از جنبش های بدن و جنون های مختلف در خواب را ترک نمی کند. شما ممکن است بگویم که نمایشهای فیزیکی مداوم، دقیق و ناکارآمدی شما در انتهای پرتاب آرمانگرا قرار دارند. با این حال، کار به طور کلی ظاهرا سرکوبگرانه است، چرا که عصبانیت همیشه در این فانتزی جنسی قرار دارد و همچنین به دلیل آن است که تحقیر زندگی همیشه با انکار زندگی مخلوط است. در گفتگوهای سه جانبه، کاواابات متوجه شد که برخی از داستان های او خودخواهی، خود انگیختگی بود، گفت که او درباره خاندان خواب (خاندان) خجالت زده است. بله، وقتی نوشت: \"پرندگان و جانوران\" (پرندگان و جانوران) پرندگان زیادی داشتند، مانند پرنده و جغد، خواننده ممکن است در توصیف پر جنب و جوش و جادوگر در زمان تغذیه، و چندین سگ ها. او همچنین گفت که \"زیبایی های خواب\" (House of) Sleeping Beauty ها را با آنچه که بعدا Part 1 شد، تکمیل می کند، اما ویرایشگر Shincho از او خواسته است تا کتاب را به اندازه کافی به اندازه کافی برای ساختن یک کتاب بگذارد، از این رو، داستان پنج بخش است. این وحی صمیمانه مایشما را تحسین می کند. اما این همه می تواند موجب اختلال دوگانگی در مورد همه افراد درگیر شود ... (میشیما) خیلی زیاد نوشته بود: \"چقدر رومی ها ناشناخته\" (House of) Sleeping Beauties @. .. گفتم ... فکر می کنم یکی از بهترین ها را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
این خواندن لذت بخش بود، گرچه کاملا ماندانچولی بود. سورئالیسم و ​​نه همیشه روشن است، اما هنوز یک نگاه جالب به ادبیات ژاپنی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه خوبرویان خفته


 کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند
 کتاب دوازده نشانه
 کتاب جنگ جهانی ز
 کتاب صبحانه در تیفانی
 کتاب خاطره ای از کریسمس
 کتاب گوژپشت نتردام