کتاب دادگسترها

اثر آلبر کامو از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: پرویز شهدی-ادبیات اقتباسی

آلبوم کامو، بازیگرانی است که در سال 1949 نوشته شده و در زمینه انقلاب روسیه در سال 1905 قرار دارد. در زمانی که مشکلات سیاسی در اروپا بوجود آمد و جنگ جهانی دوم هنوز در خاطرات همه جا حضور داشت، کامو این مفهوم را بررسی می کند تعامل و تعامل آن با اخلاق و ارزش ها. هر شخصیت سطح متفاوتی از تعهد به علت را به وجود می آورد: بعضی ها از حسادت و انتقام رانده می شوند، اما همه خود را بی ادعا می گویند که استفاده از خشونت برای دستیابی به یک روابط بهتر با روسیه.


خرید کتاب دادگسترها
جستجوی کتاب دادگسترها در گودریدز

معرفی کتاب دادگسترها از نگاه کاربران
میتونم بگم تا حدودی نتیجشو...
خب خوشحالم كه با كمي تفحص به كنه ِ قضيه پي بردم، هرچند چون به نظرم اول چيز خيلي واضحي ميومد نتونسته بودم دركش كنم، اما بعد ديدم كه خير... همين حالاشم همچي تصوراتي هست، كه هدف وسيله رو توجيه ميكنه و ازين قبيل!‌ كه در واقع به خطا رفته و اينگونه نيست.

مشاهده لینک اصلی

آننکوف: .. روسیه زنده میمونه و نوه های ما زندگی خواهند کرد. یادت هست یانک چی گفت؟ «روسیه زیبا میشه.»‏
دورا: اون قراره بمیره، شاید هم تا حالا مرده باشه تا دیگرون زندگی کنن. آخ! بوریا. و اگه اون دیگرون هم زندگی نکنن چی؟ اگه اون به خاطر هیچ و پوچ مرده باشه چی؟


مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره بازی های عجیب و غریب قدیمی و معمولی، با وجود اینکه متافیزیکی هستند. هرچند که شامل برخی از گفتمان فلسفی است که شما ممکن است انتظار داشته باشید، آن را مانند Dostoyevsky اولیه نسبت به اواخر Camus.trans خواند. استوارت گیلبرت

مشاهده لینک اصلی
این بیشترین بازدهی کار کامو است. شخصیت ها پر است اما قطعه سرد است. جایی که Caligula پر از اشتیاق، خشم، ennui است. این بازی همه موارد فوق را دارد اما به نظر می رسد ملودرام ارزان قیمت است. این ممکن است بهترین تحقیقاتی باشد که من بتوانم در مورد افزایش تفکر شوروی فکر کنم، اما به عنوان یک قطعه بزرگتر، وزن برخی از کارهای دیگرش را از دست نمیدهد.

مشاهده لینک اصلی
قطعه بسیار خوبی برای زیبایی شناسی قرن است. رکورد در پایان بسیار جالب است و به یاد می آورد که تماشاگران سال 1949 می توانند خود را در این تروریست های روسی تشخیص دهند. در حقیقت، آلمانی ها فقط تروریست ها را در مقاومت دیدند. همچنان مسئله تروریسم جذاب است و اصطلاح عادلانه مبهم مبهم است.

مشاهده لینک اصلی
بازتاب های اخلاقی اعضای سلول تروریستی بر اهداف صادقانه قابل قبول برای این علت است. اندیشه در مورد خشونت مشروع و آن چیزی که می تواند به عنوان بی فایده در دفاع از مظلومان و همچنین توجیه اقدامات خشونت آمیز آنها شناخته شود.

مشاهده لینک اصلی
در رأی شما می توانید به روانشناسی بسیاری از شخصیت ها تقسیم کنید. این به شما اجازه می دهد تا بین دیدگاه هر شخصیت متمایز شوید. بنابراین گفت و گو میان افراد در این فرایند کاملا موفق هستند. LA ± ±.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دادگسترها


 کتاب محاکمه
 کتاب منطقه مرده
 کتاب باغ آلبالو
 کتاب خانه برناردا آلبا
 کتاب پس از کودتا
 کتاب بیگانه