کتاب سلام بر غم

اثر فرانسواز ساگان از انتشارات دنیای کتاب - مترجم: حسینقلی جواهری-ادبیات اقتباسی

عزت نفس، خود جذب، Cécile هفده ساله، ماهیت اصلی اموری بی نظیر است. او از محدودیت های خسته کننده مدرسه شبانه روزی، با پدر و مادر جوانش، جوان، خوشبخت و جوان، با یک چشم به هم زدن، به یک مجتمع بدون سر و صدا، دو ماهه در ویلا زیبا در خارج از پاریس با آخرین معشوقه اش، السا، می پیوندد. Cécile گرامافون لحظات آزاد او و پدرش را به اشتراک می گذارد، در حالی که رسم ماجراهای جنسی خود را با یک دانش آموز قانون قد بلند و تقریبا زیبا است. اما رسیدن مادران دیرین او، بهترین دوست، آن، بر لذت دختران جوان نفوذ می کند. و هنگامی که یک رابطه شروع می شود بین بزرگسالان رشد می کند، Cécile و عاشق او در حال برنامه ریزی برای جدا کردن آنها ... با عواقب غم انگیز و غیر منتظره. Françoise Sagans Bonjour Tristesse داستان مشهور بین المللی محبوب نوجوانان زودگذر تلاش می کند تا جهان را درک کند و آن را کنترل کند. جشن آزادی جنسی، زیبایی متشکل از مظاهر زیبایی است که همواره مورد تمسخر و ناتوان کننده قرار می گیرد.


خرید کتاب سلام بر غم
جستجوی کتاب سلام بر غم در گودریدز

معرفی کتاب سلام بر غم از نگاه کاربران
من شش بار این موسسات تحقیقات پ حذف ± یک بنابراین در اینجا ضروری است: سال نهاد آموزشی محلی پیش بیش از ده سال و نمی دانم ± © اگر شما جرات آن را بازخوانی، من impactó خیلی خیلی زیادی را که فقط بازدید سینما از موج نو به قافاپاستوس نوجوانان و همچنین باعث شد که من بخواهم سیگار بکشم.

مشاهده لینک اصلی
گروهی از افراد ثروتمند ظالم که به سبک زندگی ساختاری ناسازگارند. اوه ثروتمند و خیره کننده در سراسر مدیترانه نوشیدن و رقص.

مشاهده لینک اصلی
شگفت انگیز سرد، ظریف و دلسوز. رویا، مبهم و ناخواسته بی رحمانه.

مشاهده لینک اصلی
درخشان آرزو می کنم که وقتی یک نوجوان بودم آن را خوانده بودم. این احتمالا من را شروع به رویای داشتن یک نویسنده کرد، بنابراین ممکن است برای بهترین کاری که آن را فقط در حال حاضر بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سلام بر غم


 کتاب بچه های خاص خانم پریگرین
 کتاب شرق بهشت
 کتاب تراژدی آمریکایی
 کتاب اما
 کتاب وراجی روی نیل
 کتاب درختی در بروکلین می روید