معرفی کتاب سیزده دلیل برای این که

اثر جی اشر از انتشارات میلکان - مترجم: فرمهر امیردوست-ادبیات اقتباسی

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ دوشنبه 23 بهمن 1396
اگه بتونین فکر‌های بقیه رو بشنوین، چیز‌هایی رو می‌شنوین که واقعی هستن و چیز‌هایی که کاملا بی‌ربطن و اصلا نمی‌فهمین کدومشون کدومه. دیوونه می‌شین. کدومش راسته؟ کدومش نیست؟ هزار فکر هست، ولی اصلا یعنی چی؟
دوست داشتین افکار دیگران رو بشنوین؟
البته که دوست داشتین. همه می‌گن آره، البته تا وقتی که متوجه نتیجه‌ش بشین.
مثلا اگه بقیه هم بتونن فکر‌های شما رو بشنون چی؟ اگه همین الان فکر‌هاتون رو بشنون ... ؟
گاهی فکر‌هایی می‌کنیم که خودمون هم درکشون نمی‌کنیم. فکر‌هایی که حتا واقعی هم نیستن - واقعا اون‌طوری نیستن که حس‌شون کنیم- ولی به هر حال تو ذهن‌مونن، چون فکر کردن به‌شون جالبه.


خرید اینترنتی کتاب سیزده دلیل برای این که
معرفی کتاب سیزده دلیل برای این که
جستجوی کتاب سیزده دلیل برای این که در گودریدز

معرفی کتاب سیزده دلیل برای این که از نگاه کاربران
من هر دو را برای همیشه و برای mal.Una از دلایل اصلی من شده است خواندن این کتاب پس از © ها از داشتن سال بسیاری از ± سیستم عامل سری آن از Netflix بکشد (بله، بسیاری از مردم نمی دانند این است شگفت زده شد، آن باز می شود در 31 مارس، آن فصل سیزده ساله خواهد بود و به نظر می رسد بسیار، بسیار خوب است.) من بعضی چیز ها را دوست داشتم، اما دیگران را دوست نداشتم. تعادل کلی خوب است، بله، اگرچه این یک کتاب نیست که من را شگفت زده کرده است. سبک نویسندگی کنجکاو است و از تکنیک هایی که به ندرت در جوانان دیده می شود - و کمتر در سال 2007 استفاده می کند. برای سیزدهمین دلیل، یک کتاب متفاوت است. به دو داستان در همان زمان بگویید، اما فکر نمی کنم که این کار درست باشد. برخی از قطعات وجود دارد که در آن بسیار سرسبز و دیگران است که در آن واقعا کار می کند. آن را به انتهای زمانی که او متقاعد من بود، اما در ابتدا به نظر می رسید بهانه ای برای پر کردن است. داستان هانا واقعا سخت است. این به خوبی ارائه شده است و با موضوعات پیچیده ای برخورد می کند که البته در ادبیات نوجوانان مورد بحث و بررسی قرار نمی گیرند. بحث در مورد تجاوز جنسی، سوء استفاده، افسردگی وجود دارد ... و با احترام، ارائه واقعیت ها، ایجاد خواننده فکر می کند. شخصیت های ثانویه، کسانی که زندگی هانا را تبدیل به کابوس می کنند که تصمیم می گیرد خودکشی کند، داستان را جالب می کند. از نوار چهارم، بیشتر یا کمتر، آنها به نظر می رسید بسیار متنوع و جالب، و یا حداقل داستان های آنها بود. این کتاب دشوار است برای شروع و پایان است نیز کمی decepcionante.En © N معمولا یک رمان است که من سرگرم است، آن را تا یک پیام قدرتمند و مهم است، و دوست داشتم. اما دارای معایب قابل توجهی در شخصیت اصلی در ریتم ... به علاوه، عامل رمز و راز آنچه نه به طور کامل به خوبی اجرا و فاقد من محتوا و حتی بیشتر هانا و خاک رس. من آن را توصیه میکنم زیرا فکر میکنم جالب است و واقعا میخواهم این سری را ببینم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب من از ماه مه 2017 است، با GR گروه - خواندن سرگرم کننده است. من این کتاب را تقریبا 25 روز قبل به پایان رسانده بود، اما من فقط نمی توانستم شور و شوق را برای نوشتن یک بررسی بررسی کنم. این کتاب فقط باعث تحریک من شد، عصبانی، نا امید شد و من احساس کردم چیزی را در دیوار گذاشتم. این یک خواندن سریع است و من از آن استقبال می کنم چون حداقل آن را خیلی سریع به دست آوردم. من می دانم که من در این مورد واقعا منفی می گیرم اما چیزی در مورد تصمیم گیری بالینی و سرماخوردگی برای پایان دادن به زندگی شما به عنوان یک اقدام انتقامجویانه و سپس اخاذی از دیگران برای گوش دادن به دلایل و فقط سوء استفاده از آنها برای هر چیزی که در زندگی شما اشتباه بود فقط CRUEL است اقدام شما ممکن است افراد دیگر را به DEPRESSION منتقل کند. این فقط پیامی را به شما می دهد که برای پایان دادن به زندگی شما برای مشکلات کوچک که با مشکلات کوچک رو به رو خواهد شد، مشکلات زیادی را به همراه خواهد آورد و آن را کاملا برای پایان دادن به زندگی خود و سرزنش هر کس چیز دیگری تلاش های شجاعی توسط هانا برای دریافت کمک وجود دارد، اما شما می دانید که چه چیزی واقعا تلاش نمی کند تا کمک کند و سپس مردم را نابود می کند تا آنها را بیاموزد و آنها را بر روی یک سیاهپوست نابود کند. ** Spoiler Ahead ** تهی کردن جسیکا بر روی نوارها و قرار دادن آنچه که جسیکا به تمام کسانی که 13 نفر رفت، این کاملا دمدمی مزاجی! این به جسیکا منصفانه نبود و یک جنبه کامل از جنس Hannahs حرکت کرد. من فکر نمی کنم که من بخواهم هانا را از جانب جسیکا بخاطر بیاورم. ظاهرا بوذو خود را برای خودکشی هاناه متهم می کند، هر چند که او در این نوار دلسرد نمی شود. هانا برای این کار چطور؟ من آن را دریافت می کنم، برخی از چیزهایی که برای هانا اتفاق افتاد، خنک نبود، اما قطعا این پیامی نیست که جوانان جوان باید آن را انجام دهند که این کار را برای خود انجام می دهند یا دیگران را سرزنش می کنند برای مشکلات شما چهره. هانا فقط یک دختر خودخواه، احمقانه و بی رحمانه است. من خودم را وسواس پیدا کردم و نمی توانستم با او همدردی کنم. فقط نوشتن این بررسی تمام خشم هایی که بعد از خواندن این مطلب احساس می کردم را به ارمغان می آورد. من قصد دارم به حال حاضر و خنک کردن.

مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب سیزده دلیل برای این که


#ادبیات اقتباسی - #ادبیات آمریکا - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #ادبیات نوجوان - #داستان درام - #دهه 2000 میلادی - #تازه های ایران کتاب - #پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز - #لیست برترین رمان های ادبیات نوجوان - #انتشارات میلکان - #جی اشر - #فرمهر امیردوست
#انتشارات میلکان - #جی اشر - #فرمهر امیردوست
کتاب های مرتبط با - کتاب سیزده دلیل برای این که


 کتاب طاعون
 کتاب آخرین شاهدان
 کتاب سرزمین متروک
 کتاب اسماعیل
 کتاب غریبه ای در شهر
 کتاب باد در درختان بید