کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی

اثر نیکلاس مه یر از انتشارات مروارید - مترجم: رامین آذربهرام-ادبیات اقتباسی

ابتدا کشف شده و سپس توسط نیکولاس مایر ویرایش و حاشیه نویسی شده است، "راه حل هفت نفره" مربوط به همکاری ناگهانی و ناشناخته سیگموند فروید با شرلوک هولمز، که توسط دوست و مورخ هولمز، دکتر جان H. واتسون ثبت شده است. علاوه بر این گزارش هیجان انگیز خود از همکاری آنها در مورد توطئه دزدانه که در آن زندگی میلیون ها نفر در تعادل آویزان است، نشان می دهد چنین چیزهایی مانند هویت واقعی پروفسور ماریاری، مخفی که مشترک شرلوک و برادرش Mycroft هولمز و کارآگاهان در طول عمر بزرگ، زمانی که جهان معتقد بود که او مرده است، محل سکونت واقعی است.


خرید کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی
جستجوی کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی در گودریدز

معرفی کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی از نگاه کاربران
بازنویسی بخش های قابل توجهی از کانون دایل، راه حل هفت نفره، با این وجود Doyle را کامل تر می کند که هر دو قدرت و توانایی های بزرگ خود را ارائه می دهد. در مورد دوم، برخی از جنبه های مایرز پاستیک ممکن است موضوع باشد از طعم و مزه برای من بخشی از پوزیتیویست هایش است که خیلی از آنها نادرست هستند، بسیاری از آنها اشاره ای به ناسازگاری ها یا تکان هایی که در @ Watsons @ narrative وجود دارد (که در این مورد واقعا توسط مایر نوشته شده بود، عمدتا به منظور ارتقاء کارهای خود به صورت حقیقی). این را می توان ببخش، به ویژه به عنوان مایر داستان در 20 سالگی خود را نوشت. مسائل مربوط به این طرح عمیق تر و به نظر من، احتمالا گسست های عمدی کمتر است. داستان در مورد سه یا چهار چیز است، که برخی از آنها کار می کنند و بعضی از آنها نمی کنند؛ تهدید آخرالزمانی بزرگ که به تازگی در داستان اتفاق می افتد هرگز به وضوح توضیح داده نمی شود و در حالی که این نیز به یاد دویل (که برخی از آنها نیز می تواند رشد کند و نه فریبنده یا مبهم) به نظر می رسد یک ویژگی به خصوص ارزش تقلید. به طور خاص به آنچه که من باید به عنوان کتاب بزرگترین معایب را در نظر بگیرم (مشاهده اسپویلر) [راه حل هفت-per-Cent می تواند بیش از حد بسیاری از قنات را بیش از حد بی سر و صدا رها کند. هولمز در مبارزه خود با اعتیاد کوکائین و دریافت کمک از دکتر سیگموند فروید، پیشرفت خوبی برای داستان های کلاسیک است. اما واتسون با کشف دو داستان از لحظات پرطمطراق در کانن، تمام امور را پوشش می دهد؟ استاد بزرگ مروری به یک معلم ریاضی تلخ و آرامش بخشید؟ امپراطوری جنایی شیطانی او به طور کامل یک اتهام پارانویو هولمز توسط مواد مخدر است؟ نه نه؛ خیلی بد است هم خیلی بد است به خصوص با توجه به اینکه @ Final Problem @ وThe Empty House جایگزین می شود @ من نمی دانم اگر Meyer فکر می کرد او هوشمندانه در برداشتن آنچه به نظر می رسد epicchy و غیر قابل اعتماد از کانن و ارائه توضیح از آنچه @ واقعا @ گذاشته پشت سر آنها، اما هر گونه شایستگی این ایده ممکن است به شدت توسط این واقعیت که میرز داستان جایگزینی خود را حداقل به عنوان طرح و حل حداقل در نوع خودسرانه به عنوان Doyles، در حالی که نجوم یکی از آخرین شخصیت های به یاد ماندنی. بزرگ @ وحشی @ در مورد دوران کودکی Holmess احساس همدردی، لگد زدن و دردناکی همه چیز را در همان زمان؛ من نمی توانم برای همه هواداران سخن بگویم، اما شخصا ترجیح می دهم که موریارتی و امپراطوری مبهم و متمایل به تخیل خود را بیش از مایرز، جایگزین حافظه سرکوب شده و مبهم، حفظ کند. (پنهان کردن اسپویلر)] این گفته است که این کتاب ارزش خواندن دارد و در این زمینه موفق است، با وجود گسستگی های بسیاری که داستان های دایل اغلب انجام داد: از طریق جو، شخصیت و عمل. اکثر شخصیت ها نازک هستند، اما هولمز و واتسون مثل همیشه زنده و سه بعدی هستند. مه لندن یک حضور شگفت انگیز است. و صحنه های کوهنوردی، برای همه که آنها موفق به اتصال به عنوان یک طرح رضایت بخش، هنوز خواندن فورا نوشته شده، خواندن سریع. راه حل هفت نفره، برای تمام شکست های جاه طلبی خود را از لحاظ تطبیق و @ fixing @ کانن، در عین حال یک داستان لذت بخش به تنهایی است؛ این در واقع یک صفحه کلاسیک است.

مشاهده لینک اصلی
این بررسی در پروژه شرلوک ذکر شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه، لطفا اینجا کلیک کنید. بازبینی ارسال شده در وبلاگ من www.thewriterslibrary.blogspot.com آنچه که به عنوان یک رمان ساده درباره کمک به هولمز برای مبارزه با اعتیاد آغاز شد، به سرعت تبدیل به یک مبارزه بسیار بزرگ شد و من باید بگویم که آن مرا گرفت من هولمز را نادیده گرفتم احساس کردم که می دانستم که از کجا آمده است. من در اصل تصور می کردم که علاوه بر سیگموند فروید، من را آزار می دهد، اما من واقعا او را دوست داشتم. با این حال، دو شکایت عمده در مورد این کتاب وجود دارد، و احتمالا بهتر است که آنها را در حالی که هنوز در ذهن من هستند، تنظیم کنم. اولین مورد مربوط به نسخه خاصی از کتاب من است. چه کسی این چیزی را ویرایش کرد؟ این رمان با قیمت 14،99 دلار قیمت دارد و من با آن کنار گذاشتم تا متوجه شدم ویرایش آن ارزش آن را ندارد. به طور جدی، آیا این کتاب از طریق فرآیند ویرایش انجام شد؟ آیا IBooks واقعا باید پایین بشکه برای پیدا کردن کپی از این کتاب؟ شکایت کوچک دیگر من این است که این داستان را بیش از حد طولانی کرد تا به واقعیتی که آن را دنبال می کرد، رسیدگی شود زیرا زمان زیادی را صرف اعتیاد به هولمز کرد. من همچنین احساس کردم که توضیح برای پروفسور موریاری و مشکل نهایی، در حالی که جالب بود، باور نکردنی نبود. اما این یک کتاب بد نیست. من از آن بسیار لذت بردم و یک رابطه بسیار شیرین بین هولمز و واتسون یافتم. راه واتسون برای هولمز مراقبت از جان من از شرلوک به من یادآور شد و روایت او لذت خواندن بود. در کل، این رمان به خوبی برای کسانی که مایل به دیدن متفاوت (با این حال وفادار) را به کارآگاه بزرگ به ارزش خواندن است. پروژه: شرلوک کامل است. برای دیدن رتبه بندی، اینجا کلیک کنید.

مشاهده لینک اصلی
شرلوک هلمز پاستیل نیکلاس مایر در سال 1974 منتشر شد و به بهترین وضعیت فروشنده رسید. این چهار سال پیش مایکل دیابدن، The Last Sherlock Holmes Story را پیش بینی کرد. هر دو کتاب با یک هولمز که سلامت روان خود را به طور جدی مشکوک می کند، مقابله می کند. نسخه خطی این مقاله نشان می دهد که این داستان در طول عمر مفید دکتر منتشر نشده است، زیرا در واقع ثابت کرد که نه فینال مشکل و نه \"ماجراجویی خانه خالی\" درست بود، اما ذهنیت تخیل او! همانطور که او می گوید، این ملک کاملا قانع کننده است. در واقع عادت هولمز کوکائین بود. عنوان مربوط به دوز هولمز اعمال شده به خود است. وقتی واتسون از پروفسور موریاری یاد گرفت که «ناپلئون جنایت» واقعا یک معلم ریاضی بی ضرر بود، دکتر تصمیم گرفت که دوست خوبی از دارو بگیرد. راحت تر گفت: انجام شده است او برای تماس با فروید در وین، که در برخورد با این دارو موفق بوده است، کشیده شده است. نیمه اول این کتاب مربوط به واتسون است که به هولمز اجازه می دهد تا به وین سفر کند تا جایی که او بتواند درمان شود. لحظات شگفت انگیزی وجود دارد، در حالی که هولمز به ترکیه می افتد. در طول زمان خود را با فروید که هولمز و واتسون به یک مسخره مطرح شده توسط یکی از بیماران روانکاوایی است که به شدت آسیب دیده است و قادر به صحبت صحبت می شود کشیده شده است. شما با روش های هوشمندانه، ابتکار عمل، و پس از آن حتی به سمت پایان دادن به زنده ماندن. اقدام بسیار بیشتری نسبت به واتسون یا هولمز وجود دارد که در کانون اصلی انجام می شود، اما این کار به خوبی انجام می شود و در این فرایند به راحتی می توان از بین برود. این پیچیدگی که هولمز در زیر هیپنوتیزم قرار گرفته است، توضیح میدهد که چرا کارآگاه بزرگ باید عادت کوکائین خود را آغاز کرده است و این امر برای واتسون بسیار شگفتانگیز است که هرگز به دوستش نگویید؛ یکی دیگر از دلایلی که او از انتشار این کار خودداری کرد. علاوه بر سرگرمی علاوه بر مجموعه گسترده ای از هالمس پتیچ ها.

مشاهده لینک اصلی
یک اصلاحیه بسیار خوبی از شرلوک هولمز، که در سال 1974 منتشر شد (با توجه به یک همکار قدیمی تر، آن را در اصل به عنوان یک سری 5 سری در Playboy منتشر شد) ... قطعا برخی از آزادی های شخصیت های گرفته شده است، اما من احساس می کنم آنها به خوبی کار می کنند به اسطوره هایی که توسط سر دایل ساخته شده است. بعضی از جنبه ها با پوزیشن های پیچیده (به ویژه هنگامی که مربوط به Watsons Wandering War Wound @) می باشند، اما بعضی از نظریات تاریخی نیز از این قبیل است، چرا که واتسون و هولمز ترجیح دادند تا کابین ها را به جای Underground، شرایط وین و لندن زمان و غیره ... نویسنده، با این حال، کار بسیار عالی حفظ نزدیک به سبک روایت و همچنین شخصیت هایی که آنها در سراسر آثار دایل توسعه یافته است. خلاصه طرح سریع است که دو داستان های هولمز است که در آن او با درگیری پروفسور Moriarty، و که در آن او پس از چند ماه از dogges معاون nemesiss خود بازگشت، ساخته شده کامل از طرف دکتر واتسون بود ... در این دیکته به عنوان او در بستر مرگ خود قرار داده است، دکتر واتسون به یاد داستان TRUE، که عمدتا مربوط به مارپیچ پایین مارپیچ به سوء استفاده از کوکائین است. هتزن هولمز ناگهان پس از غیبت طولانی را می بیند و متوجه رفتار ناامید همدان های قدیمی خود می شود و در مورد نحوه نجات زندگی دوستانش - تا زمانی که او در مورد او می شنود پزشک اوون از وین - یک سیگموند فروید. :) کتاب کوتاه، اما بسیار سرگرم کننده است، و علاوه بر خوب برای افسانه های هولمز، که به نظر می رسد همیشه در حال توسعه است. من آن را 4 ستاره به دلیل آن بود سرگرم کننده خوانده شده، و گفت و گو بین فروید و هولمز با شکوه نوشته شده است، اما من احساس می کنم که بیش از حد آن را به بازیابی هولمز و کمتر به @ رمز و راز داده شده است. @ با این حال، رمز و راز است مقدار زیادی از عمل و ارزش انتظار :)

مشاهده لینک اصلی
خواندن بین 5-24-75 \u0026 amp؛ 12-31-1975

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی


 کتاب همنام
 کتاب دردسرهای یک چینی در چین
 کتاب زندگی اسرارآمیز
 کتاب هزار پیشه
 کتاب ماه پنهان است
 کتاب خاطرات خانه اموات