کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی

اثر نیکلاس مه یر از انتشارات مروارید - مترجم: رامین آذربهرام-ادبیات اقتباسی

ابتدا کشف شده و سپس توسط نیکولاس مایر ویرایش و حاشیه نویسی شده است، "راه حل هفت نفره" مربوط به همکاری ناگهانی و ناشناخته سیگموند فروید با شرلوک هولمز، که توسط دوست و مورخ هولمز، دکتر جان H. واتسون ثبت شده است. علاوه بر این گزارش هیجان انگیز خود از همکاری آنها در مورد توطئه دزدانه که در آن زندگی میلیون ها نفر در تعادل آویزان است، نشان می دهد چنین چیزهایی مانند هویت واقعی پروفسور ماریاری، مخفی که مشترک شرلوک و برادرش Mycroft هولمز و کارآگاهان در طول عمر بزرگ، زمانی که جهان معتقد بود که او مرده است، محل سکونت واقعی است.


خرید کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی
جستجوی کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی در گودریدز

معرفی کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی از نگاه کاربران
من این داستان را خوردم البته، آن را مانند Arthur Conan Doyle خواند، اما نویسنده با ارائه توضیحات برای تغییر واتسون در روایت سبک، که به عنوان طنز به جای خود آگاه، و خواندن همه شرلوک هولمز که سر کنان دویل نوشت: من برای هر چیزی بیشتر خوشحالم. زیرکی زیر! من دوست داشتم که این کتاب چگونه افتخار بود: آیا می خواهید شرلوک هولمز بیشتر؟ او اینجا است. در سیگموند فروید را برای سرگرمی پرتاب کنید و با هومز معروف ترین نجیب زاده شوید. علاقه مند به اسرافید؟ با این حال، محدودیت های من را گسترش می دهد و یکی از دلایلی که این کتاب به جای 5 (به دلیل اینکه من واقعا از آن لذت بردم) 4 ستاره است. دوئل پوچ پوشیده شده در پایان است. منظورم اینه که واقعا دلیل دیگری هم وجود دارد: من فقط نمیتوانم در مقابل کانون قرار بگیرم و قبول کنم که پروفسور موریاری واقعا یک نابغه بد نیست. من قدردانی نویسنده را در توضیح برخی از تاریخ هولمز، اما اد فقط معتقد است که استاد Moriarty است هولمز nemesis. و نه فقط به این دلیل که آرتور کانن دویل آنرا چنین تصریح کرد. فقط هیجان بیشتری برای فکر کردن در مورد هولمز که در برابر یک دشمن از کالیبراسیون ذهنی مقایسه می کند، فکر می کنم. در کل کتاب، منظورم این است که به آخرین حرفم، فقط منتظر موریاری هستم که باAHA پریدن کنم! من همه چیز را پشت سر گذاشتم! و برای هولمز مجبور شدم اثبات کنم. اوه، خوب من قطعا نمیتوانم آن را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که برای سلیقه های من کمی بیش از حد ناز بود، نیکلاس مایرز شرلوک هلمز پاسته هنوز خواندن لذت بخش بود. این نور، هوشمندانه بود و ورودی سیگموند فروید زاویه ای جالب بود، حتی اگر احساس کرد که خیلی دقیق نیست. آنها همچنین عمیق تر به عادت کوکائین هولمز فکر می کنند که شسته و رفته است. گفته می شود که من فکر می کردم که صحنه ای که فروید هولمز را هیپنوتیزم می کند تا علت اعتیادش را توضیح دهد، بسیار ناراحت کننده بود. علاوه بر این، تعداد بسیار کمی از پلاگین ها و لحظات تاریخی فارست گپای وجود دارد که هیچ وقت اضافه نشد (شرلوک به اندازه کافی هوشمند بود تا پیش بینی جنگ جهانی اول را پیش بینی کند) او به اندازه کافی به اندازه کافی احتیاج ندارد که به کسی هشدار دهد؟) من احتمالا نمی توانستم این کار را بکنم اگر من آن را در یک کتاب فروشی استفاده می کردم و تصمیم گرفتم آن را با یک هوی و هوس انجام دهم. در عوض من کتاب را در لیست کتاب 501 کتاب خواندنی همراه با جیمز جویس و تولستوی یافتم، بنابراین انتظار داشتم که چیزی کمی بیشتر از این باشد. این یک داستان زیبا برای طرفداران شرلوک است، به هر حال.

مشاهده لینک اصلی
هولمزایانا در حال رشد است و بسیاری از آن بسیار خوب است. @ 7 Per Cent Solution @، یک رمان کوتاه که در دهه 70 توسط نیکولاس مایر نوشته شده است، با هوشمندانه هولمز و واتسون را در برابر دشمن واقعی قهرمان هولمز، با کمک سیگموند فروید، می شکند. برای این طرفداران هولمز سخت گیر، این رمان در دوره زمانی بین کونان دایلزThe Final Problem @ وThe Adventure of Empty House @ که در آن هومز با استاد موریاری به مرگ مواجه شد، اما جان سپرد @ ماندگار شد. (کونان دویل، خسته از نوشتن این سری، خشم بسیاری از طرفداران خلسه ای که از دیدن هولمز در «مشکل نهایی @» جان خود را از دست داد، خشمگین شد، بنابراین، با تقاضای مردمی، او را به زندگی بازگرداند ...) مایر هوشمندانه رمانی را به دکتر جان واتسون و توضیح @ قابل توجه @ کشف در مقدمه. سرگرم کننده، سریع خواندن است که یک قطعه همراه خوب برای داستان های کانن دویل از موارد ذکر شده است.

مشاهده لینک اصلی
3 1/2 ستاره واقعا خوشحال شدم که دوباره با هولمز و واتسون بخوابم. من شرلوک هولمز کامل را در جوانانم به طوری که من بیشتر از قصه های قلب را می شناختم و من علاقه ای به آنها نداشتم چون آنها خیلی آشنا بودند. راه حل هفت درصد، ترکیبی از آشنایی راحت و جدیدی را به وجود آورد که آن را جالب . واتسون سبک داستان برای من کاملا درست است و توصیف نوبت قرن وین زیبا هستند. قسمت اول تمرکز خود را بر اعتیاد به هولمز کوکائین در نیمه دوم بهتر است، اما در کل من اطمینان دارم که این همه طرفداران هولمز خواهند بود که برای یک ماجراجویی جدید از کارآگاه معروف می خواهند.

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که کتابهای خوب چندان دور از هم هستند و شما در نظر بگیرید که نیک مایر (Nicksy Meyer) این بچه را با 20 سالگی خود به خود جلب کرد و اجازه ندهید این کار را نکنید. استادانه است آن لحظه ای که شما را برق می بخشد؛ شما را مستقیما در صندلی خود نشستن کار اشتیاق و بینایی. مایر چیزهایی را که کنان دویل نداشت، به ما می دهد - او در واتسون و هولمز ظریف، درونی، توانایی ها و توانایی های مختلف را به طرق مختلفی که ما همیشه از خوانندگان مدرن می خواهیم بدانیم، گسترش می دهد و اینکه داییل بیش از حد رضایتبخش بود، In.Nicholas Meyer ... نه تنها این رمان را نوشت بلکه کارگردانی فیلم رابرت دوول و نیکول ویلیامسون را نیز اجرا کرد. او بعدا با تطبیق و هدایت، خشم خان ادامه داد تا سری سریال های ستارگان را نجات دهد. اعتبار را به جایی که به علت آن است، بده

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی


 کتاب یابنده نگهبان
 کتاب خنده در تاریکی
 کتاب محاکمه
 کتاب مرگ تصادفی یک آنارشیست
 کتاب تفرقه انسان
 کتاب دوئل