کتاب غریبه ای در شهر

اثر لی چایلد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-ادبیات اقتباسی

همه چیز از یک اتهام ناروا شروع می‌شود. ریچر به شهر «دیسپر» در ایالت کلرادو آمده، در رستورانی نشسته و قهوه‌اش را می‌نوشد که پلیس محلی از او می‌خواهد از شهر برود چون دیسپر نمی‌تواند «ولگردها» را در خود جای دهد. ریچر از دیسپر می‌رود و این بار وارد شهر مجاور آن یعنی «هوپ» می‌شود. در آنجا با یک مامور پلیس زن آشنا می‌شود و تصمیم می‌گیرد به همراه او دلیل اخراجش از دیسپر را پیدا کند و در این میانه جسدی را در مسیر میان این دو شهر می‌یابد و پای مقامات شهر نیز به ماجرا کشیده می‌شود. اکنون این ریچر است که باید در میانه‌ی بازی‌های سیاسی و فساد سازمان یافته، برای یافتن حقیقت بجنگد. در بحبوحه‌ی جنگ عراق و حکومت بوش بر آمریکا، ریچر همچون سربازی است که در خاک کشور خود می‌جنگد؛ سربازی که از وطن دور نیست اما برای تمام مردم شهر غریبه است

غریبه‌ای در شهر دوازدهمین کتاب از مجموعه‌ی جک ریچر است که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد؛ از این مجموعه تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه در تمام جهان به فروش رسیده و به ۴۷ زبان مختلف ترجمه شده است

حیرت‌انگیز و تکان دهنده ... شخصیت مینی‌مالیستی ریچر بی‌نقص است. او یکی از سرسخت‌ترین قهرمان‌های دنیای ادبیات در آمریکای امروز است


خرید کتاب غریبه ای در شهر
جستجوی کتاب غریبه ای در شهر در گودریدز

معرفی کتاب غریبه ای در شهر از نگاه کاربران
مامان و دوستش RAVE در مورد لی کودک! این کتاب 11 دیسک را بر روی سی دی در کتابخانه پیدا کردم و آن را یک ضربه زد. این 11 دیسک بی نظیر بود. این کتاب حرکتی است من خودم را فریاد می زنمGet با آن! @ در پخش سی دی. او مقدار زیادی وقت را صرف می کند تا اطمینان حاصل کنید که شهرهایی از امید و ناامیدی از شرق، غرب، شمال و جنوب شبیه هستند. همه این تدیوم هیچ تاثیری در نحوه تبدیل کتاب ندارد. او همچنین از کلمات @ maybe @ و @ may @ ad thumbs استفاده می کند. او 4 یا 5 جمله را با هم ترکیب می کند که همه با @ maybe @ or @ may @ شروع می شوند. اگر او تمام این چرت و پرت را برداشته بود، در مورد یک کتاب 4 سی دی بود. در هر یک از CD ها هیچ نقطه ای وجود نداشت که من در حقیقت مراقب بودم چه اتفاقی می افتد. من همچنان امیدوار بودم که جلب توجه کنم. این کار هرگز انجام نشد و وقتی این یکی به پایان رسید خیلی خوشحال شدم. OMG.I یک خواننده بسیار تحمل کننده است، اما من او را یک شات دیگر می دهم و پس از آن او از فهرست من است.

مشاهده لینک اصلی
من به کتاب های Reacher گوش فرا می دهم و آنها حدود 3 هفته طول می کشد زیرا من واقعا درایو زیادی ندارم. من همچنین کتاب ها را جمع آوری می کنم، بنابراین در نهایت این خواندن را تمام کردم، زیرا نمی توانستم چگونگی پایان این کار را ببینم. از شخصیت خیلی لذت می برم جک ریکور تغییر نمی کند، بنابراین اگر شما او را دوست دارید، خواندن را ادامه دهید. من دیدم لی کودک صحبت می کرد و از او بسیار جذاب بود، تصمیم گرفتم تمام کتاب ها را بخوانم. آنها فقط باید به عنوان خوانده شده به عنوان آنها فقط در اطراف حرکت می کند. او همچنین به نظر می رسد برخی از خانم ها را دوست دارد که در هر کتاب بخوانند و بخوابند، هرچند که توصیفش به نظر می رسد جذابیت را از بین می برد، مخصوصا از آنجایی که او لباس های روزانه و لباس های روزانه را می پوشاند! این کتاب در مورد جنگ و نحوه برخورد با سربازان بسیار زیاد بود. یک رساله طولانی نیز در مورد جانبازان مجروح وجود داشت. من نمی توانم با این کتاب شروع کنم.

مشاهده لینک اصلی
از پنج کتاب جک ریکور که تا کنون خوانده ام، هیچ چیز برای از دست دادن پتانسیل بالایی برای الهام بخشیدن به یک انطباق با پورنو دارد. صرفه جویی در رایان شخصی موجب صرفه جویی در رایان ها شده است. من این را کاملا بر پایه بهترین خط کتاب قرار می دهم که ریچر را به عنوان یک فیلم سینمایی در یک صحنه توصیف می کند. \"نسخه پورنو از هیچ چیز برای از دست دادن هیچ چیز برای از دست دادن نیست اما لباس او نامیده می شود و در مورد یک راننده به نام Jack-Off Reacher که کشور را ترک می کند، هر شب با زن دیگری ملاقات می کند (به طرز عجیب و غریب، طرح خیلی دور از همتای غیر پورنو نیست.) و آن را با تام کروز مقایسه می کند. این یک توصیه قوی برای کسی است که با من در مورد نوشتن یک درمان برای هیچ چیز برای از دست دادن، اما لباس او، با من تماس بگیرد.

مشاهده لینک اصلی
اولین و آخرین یازده رمان جک ریکور، 4 ستاره را به من داد. این یکی، هیچ چیز برای از دست دادن، تبدیل به اولین برای دریافت رتبه سه ستاره است. در تمام کتاب های قبلی جک همیشه یک دلیل محکم برای دخالت داشت؛ آیا آن را از اراده آزاد خود برنامه ریزی می کنید یا کسی آن را به آن می کشاند. در هیچ چیز برای از دست دادن آن احساس کاملا بی اهمیت و تقریبا مانند او درگیر شد فقط به این دلیل که او احساس لرزان و یا توهین کرد. هنگامی که من آن را خواندم متوجه شدم که آن را کاملا شبیه به آن نیست، اما دلیل اولیه برای درگیر شدن با شما برای بخش بزرگی از داستان باقی می ماند، از این رو 3 ستاره. این هنوز هم یک هیجان انگیز خوب خوب اما کاملا مانند دیگران نیست. تنها یکی از آن منفی است از دوازده هر چند؛ من بیشتر خواندن می کنم، بدون شک وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
Random House Kernerman Websters کالج دیکشنری @ pageturner @ به عنوان یک کتاب بسیار هیجان انگیز و یا گرفتن که یکی را مجبور به خواندن آن بسیار سریع است. من انجام دادم، من مجبور به اعتراف، با این حال، من نه کاملا تمام داستان، اما من بخشی از آن را دوست داشتم که IMHO احساسات خام نمایش داده شده توسط Reacher بود. اگرچه من یک طرفدار بزرگ نویسندگان نیستم که افکار شخصی خود را به داستانهایشان اضافه کنند، لی کودک واقعا به خوبی ایجاد تعادل فکری برای نشان دادن هزینه جنگ شد. Reacher به نظر میرسد @ متولد @ و گرچه هنوز هم از بسیاری جهات خسته کننده است، من این توسعه جدید را دوست دارم. پایین خط - آن را pageturner بود!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب غریبه ای در شهر


 کتاب همه جا آتش های خرد
 کتاب شرق بهشت
 کتاب دیوان غربی شرقی
 کتاب همه جا پای پول در میان است
 کتاب جایی که عاشق بودیم
 کتاب قصر