معرفی کتاب قلعه متحرک

اثر دایانا واین جونز از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: شراره صدیق-ادبیات اقتباسی

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ دوشنبه 23 بهمن 1396
Sophie has the great misfortune of being the eldest of three daughters, destined to fail miserably should she ever leave home to seek her fate. But when she unwittingly attracts the ire of the Witch of the Waste, Sophie finds herself under a horrid spell that transforms her into an old lady. Her only chance at breaking it lies in the ever-moving castle in the hills: the Wizard Howls castle. To untangle the enchantment, Sophie must handle the heartless Howl, strike a bargain with a fire demon, and meet the Witch of the Waste head-on. Along the way, she discovers that theres far more to Howl—and herself—than first meets the eye.


خرید اینترنتی کتاب قلعه متحرک
معرفی کتاب قلعه متحرک
جستجوی کتاب قلعه متحرک در گودریدز

معرفی کتاب قلعه متحرک از نگاه کاربران
من عاشق این افسانه شیرین شدم و حالا باید فیلم را ببینم.

مشاهده لینک اصلی
من در مورد این کتاب در این ویدئو توضیح می دهم. این اولین بار من در سال 2016 بود و این یک راه دوست داشتنی و جذاب برای شروع سال خواندن من بود. قلعه حرکت Howls بسیار چیزهایی است که من در کتابها دوست دارم: فریبنده، محیط زیست، شخصیت های روشن و خانواده های یافت شده است. وین جونز به طرز صریح و ساده ای گفته می شود که عناصر خارق العاده ای را ایجاد می کند و همه چیز را از هم جدا می کند. به نوبه خود، روشنایی این عناصر واقعا به تعادل کمک می کند و گاهی اوقات عناصر تیره تر داستان را برجسته می کند. بله، این کتاب در مورد یک قلعه در حال حرکت است، یک دختر جوان تبدیل شده است و یک جادوگر مودی، اما آن را در برابر یک جنگ و لعنت و زندان، هر دو فیزیکی و نوعی که از انتظارات دیگران می آید. من واقعا سوفی را به عنوان یک شخصیت اصلی دوست داشتم و دوست داشتم که او چگونه این لعنت را در اختیار او قرار دهد. او به نوعی فقط با آن رول می شود، اما همچنین از لباس به نفع او استفاده می کند، آزادانه خودش را به شیوه ای که او احتمالا قبل از اینکه او در زندگی پیش از برنامه ریزی برای او گیر کرده بود تجربه کند. من عاشقش هستم که او را نمی فهمند. او صرف نظر از روحیه او پاک می کند و می رود و در مورد انجام آنچه او فکر می کند درست است. من فقط خوشحال شدم به پایان رسید زیرا او بخشی از خانواده Sophies می شود، یا به جای آن، سوفی بخشی از او می شود. او مقدار زیادی را می بخشد و من می توانم حداقل آن را درک کنم. قطعا توصیه می شود برای هر کسی که دوست داشتنی فانتزی کودک و یا میانه را خوانده است. اگر شما این فیلم را تماشا کردید و آن را دوست داشتید، این موضوع نیز جالب خواهد بود زیرا این خیلی بیشتر است. طرح بیشتر آن، بیشتر از شخصیت ها و آن را فقط باعث می شود بسیار بیشتر از زمانی که شما کامل داستان.

مشاهده لینک اصلی
دوستش داری

مشاهده لینک اصلی
عشق چیست؟ آه عزیزم، به من آسیب نرسانی، دیگر به من آسیب نمی زند

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان جذاب بود من دیانا وین جونز را قبل از آن خواندم و خیلی از آن لذت بردم. من چند نیل گیمن استاردوست را یادآور شدم (اگرچه من تقریبا همانند آن را دوست نداشتم). شخصیت Sophie هاتف به خوبی انجام شد - من عاشق او بودم و اوtake هیچ prisioners @ نگرش. مورد حمایت نیز خوب بود. من به خصوص Calcifier و تعامل او با سوفی را دوست داشتم. همانطور که به خول خود، بدون شک درtrue self @ ذهن من وجود داشت و من از ابتدا میدانستم که داستان در نهایت منجر میشود، اما حتی با آن دانش من در کتاب نا امید نشده بودم. تن از کتاب کمی بود @ fairyaleish @ به من دوباره شبیه به Gaimans Stardust. سوفی زندگی جدید خود را پس از برخورد او با جادوگر پسمان بدون فریاد می پذیرد، همانطور که گرگور سامسون می پذیرد که تبدیل به یک سوسک در Metamorphisis شده است. به دلایلی این امر به اندازه سبک های دیگر من را به@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @ من شنیده ام که یک فیلم وجود دارد هر چند Ive هرگزrun در سراسر آن @. من اکنون در حال تماشای آن هستم که این کتاب را خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب قلعه متحرک


#ادبیات اقتباسی - #داستان فانتزی - #ادبیات انگلیس - #داستان عاشقانه - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #ادبیات نوجوان - #دهه 1980 میلادی - #تازه های ایران کتاب - #لیست برترین رمان های ادبیات نوجوان - #انتشارات کتابسرای تندیس - #دایانا واین جونز - #شراره صدیق
#انتشارات کتابسرای تندیس - #دایانا واین جونز - #شراره صدیق
کتاب های مرتبط با - کتاب قلعه متحرک


 کتاب نوسترومو
 کتاب سرباز شکلاتی
 کتاب سکوت دریا
 کتاب جنگاوران اخترناو
 کتاب تا پای مرگ
 کتاب تراژدی آمریکایی