کتاب قلعه متحرک

اثر دایانا واین جونز از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: شراره صدیق-ادبیات اقتباسی

سوفی بیچارگی بزرگی از سه دختر بزرگ است که به زحمت باید شکست بخورد اگر همیشه از خانه بیرون برود تا سرنوشت او را پیدا کند. اما هنگامی که او ناخودآگاه جادوگری از جادو را جذب می کند، سوفی خودش را در معرض هول زدن قرار می دهد که او را تبدیل به یک بانوی پیر می کند. تنها شانس خود را در شکستن آن در قلعه همیشه در حال حرکت در تپه ها قرار دارد: قلعه جادوگر Howls. سئوفی برای فریب دادن زرنگی، باید با صدای بی حوصله برخورد کند، با جادوگر آتش سوزی مقابله کند، و با جادوگر سرنگ زباله ملاقات کند. در طول راه، او متوجه می شود که بیشتر به Howl و خود - بیشتر از اول دیدار با چشم است.


خرید کتاب قلعه متحرک
جستجوی کتاب قلعه متحرک در گودریدز

معرفی کتاب قلعه متحرک از نگاه کاربران
من عاشق این افسانه شیرین شدم و حالا باید فیلم را ببینم.

مشاهده لینک اصلی
من در مورد این کتاب در این ویدئو توضیح می دهم. این اولین بار من در سال 2016 بود و این یک راه دوست داشتنی و جذاب برای شروع سال خواندن من بود. قلعه حرکت Howls بسیار چیزهایی است که من در کتابها دوست دارم: فریبنده، محیط زیست، شخصیت های روشن و خانواده های یافت شده است. وین جونز به طرز صریح و ساده ای گفته می شود که عناصر خارق العاده ای را ایجاد می کند و همه چیز را از هم جدا می کند. به نوبه خود، روشنایی این عناصر واقعا به تعادل کمک می کند و گاهی اوقات عناصر تیره تر داستان را برجسته می کند. بله، این کتاب در مورد یک قلعه در حال حرکت است، یک دختر جوان تبدیل شده است و یک جادوگر مودی، اما آن را در برابر یک جنگ و لعنت و زندان، هر دو فیزیکی و نوعی که از انتظارات دیگران می آید. من واقعا سوفی را به عنوان یک شخصیت اصلی دوست داشتم و دوست داشتم که او چگونه این لعنت را در اختیار او قرار دهد. او به نوعی فقط با آن رول می شود، اما همچنین از لباس به نفع او استفاده می کند، آزادانه خودش را به شیوه ای که او احتمالا قبل از اینکه او در زندگی پیش از برنامه ریزی برای او گیر کرده بود تجربه کند. من عاشقش هستم که او را نمی فهمند. او صرف نظر از روحیه او پاک می کند و می رود و در مورد انجام آنچه او فکر می کند درست است. من فقط خوشحال شدم به پایان رسید زیرا او بخشی از خانواده Sophies می شود، یا به جای آن، سوفی بخشی از او می شود. او مقدار زیادی را می بخشد و من می توانم حداقل آن را درک کنم. قطعا توصیه می شود برای هر کسی که دوست داشتنی فانتزی کودک و یا میانه را خوانده است. اگر شما این فیلم را تماشا کردید و آن را دوست داشتید، این موضوع نیز جالب خواهد بود زیرا این خیلی بیشتر است. طرح بیشتر آن، بیشتر از شخصیت ها و آن را فقط باعث می شود بسیار بیشتر از زمانی که شما کامل داستان.

مشاهده لینک اصلی
دوستش داری

مشاهده لینک اصلی
عشق چیست؟ آه عزیزم، به من آسیب نرسانی، دیگر به من آسیب نمی زند

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان جذاب بود من دیانا وین جونز را قبل از آن خواندم و خیلی از آن لذت بردم. من چند نیل گیمن استاردوست را یادآور شدم (اگرچه من تقریبا همانند آن را دوست نداشتم). شخصیت Sophie هاتف به خوبی انجام شد - من عاشق او بودم و اوtake هیچ prisioners @ نگرش. مورد حمایت نیز خوب بود. من به خصوص Calcifier و تعامل او با سوفی را دوست داشتم. همانطور که به خول خود، بدون شک درtrue self @ ذهن من وجود داشت و من از ابتدا میدانستم که داستان در نهایت منجر میشود، اما حتی با آن دانش من در کتاب نا امید نشده بودم. تن از کتاب کمی بود @ fairyaleish @ به من دوباره شبیه به Gaimans Stardust. سوفی زندگی جدید خود را پس از برخورد او با جادوگر پسمان بدون فریاد می پذیرد، همانطور که گرگور سامسون می پذیرد که تبدیل به یک سوسک در Metamorphisis شده است. به دلایلی این امر به اندازه سبک های دیگر من را به@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @ من شنیده ام که یک فیلم وجود دارد هر چند Ive هرگزrun در سراسر آن @. من اکنون در حال تماشای آن هستم که این کتاب را خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلعه متحرک


 کتاب نان سال های جوانی
 کتاب رومئو و ژولیت
 کتاب جاناتان مرغ دریایی
 کتاب سیر و سلوک زائر (سالک)
 کتاب نفوس مرده
 کتاب هوس زیر درختان نارون