کتاب من پیش از تو

اثر جوجو مویز از انتشارات آموت - مترجم: مریم مفتاحی-ادبیات اقتباسی

آن شب نتوانستم بخوابم. در اتاق قوطی کبریتی دراز کشیدم و به سقف چشم دوختم و تلاش کردم با دقت تمام دو ماه گذشته را براساس آن‌چه اکنون می‌دانستم، بازسازی کنم. گویی همه‌چیز تغییر کرده بود، تکه‌تکه شده و در جای دیگر آرام گرفته بود، به قالبی تبدیل شده بود که من شناختی از آن نداشتم.


خرید کتاب من پیش از تو
جستجوی کتاب من پیش از تو در گودریدز

معرفی کتاب من پیش از تو از نگاه کاربران
چرا این کتاب را قبلا خواندی؟ آیا زیر سنگ زندگی می کردم؟ من در واقع فقط چند ماه پیش در مورد این کتاب در مورد این کتاب شنیده بودم، و من در مورد آن عمیقا کنجکاو بودم. به زودی سازگاری با فیلم، این کتاب یک کالای گرم است. من مجبور بودم منتظر بمانم که در کتابخانه (و ارزان و ارزان) منتظر بمانم، اما نوبت من در هفته گذشته بود. من بخشی از روز را خواندم که این را بخواند و روز دیگری برای من گذشت تا زمانی که Ive آنرا پایان داد، من خودم را نگه دارم. من بعد از پایان این کتاب چشم هایم را گریه کردم! Me Before You @ یک داستان عاشقانه عاشقانه است که می پرسد، @ چه کاری را انجام می دهی وقتی که فردی را که دوستش داری دوست داشته باشی، به معنای شکست دادن قلب توست؟ بگذار من به شما هشدار می دهم که این یک افسانه نیست و آن دردناکی واقعی و داستان صادقانه این تحقیق رابطه بین Will Traynor، یک مدیر اجرایی سابق را در یک صندلی چرخدار با تصادف موتورسیکلت و مراقب او، لویزیا کلارک، بررسی می کند. آیا از نظر جسمی و احساسی از تخریب او ویران شده است و او مطمئن است که او این کار را نمی کند. آنها ساده ترین شروع را انجام ندادند. او جادوگر و خشن بود و تمایل به ایجاد دوستی با او نداشت. اما هر دو لوب و شگفت انگیز در فروشگاه برای یکدیگر، و Moyes اجازه می دهد تا رابطه خود را در راه های شگفت انگیز، خنده دار و غیر منتظره توسعه دهد. لئون به سادگی اجازه نخواهد داد که بدون مبارزه بیفتد و در تلاش برای نجات جانش، او به نوبه خود تغییر می کند. این چرخش، چرخش، رمان دلهره آور، سوالات اخلاقی تحریک آمیز را افزایش می دهد در حالی که یک رابطه واقعا منحصر به فرد بین دو نفر جمع می شود اتفاقی. @ ما قبل از شما @ نوع کتاب است که شما به سادگی نمی توانید، حتی زمانی که شما متوجه شما نمی خواهید آن را ببینید. این ممکن است یک رمان برای ضعف قلب باشد، اما این یک داستان بزرگ و دلنشین است که به ما یاد می دهد که برای شروع زندگی واقعا دیر نیست.

مشاهده لینک اصلی
ردای من فقط خواندن دوباره این کتاب را تمام کردم گاهی اوقات سفر دوم به یک کتاب برای من خوب نیست. من چیزهایی را که من برای اولین بار انتخاب نکرده ام نمی بینم و من دیگر کتاب را دوست ندارم. با این کتاب نمی توانم بپردازم. چون حدس می زنم چه کاری انجام می دهم؟ من گریه میکنم گریه نکن باب اسفنجی زشتی در حال چرخش اشک می شود. برای یک کتاب برای انجام این کار برای من بسیار طول می کشد. هیچ دلیلی برای درک این کتاب وجود ندارد. اکثر همه می دانند یا شنیده اند. این فیلم به زودی بیرون می آید و کتاب دوم خارج می شود (من آن را دارم و حالا می ترسم که آن را بخوانم) آیا می توانم چیزی را به جادوی این کتاب تحمیل کنم؟ حدس می زنم ما فقط باید لباس های دختر بزرگمان را بپوشانیم دیدن. پنج ستاره دوباره. این باعث می شود که ده نفر این کار را نکنند؟ اولین خواندن: ژوئن 2013 به یاد داشته باشید زمانی که من یک دختر کوچک بودم، هیجان یک کتاب واقعا عالی فقط از آنچه که در زندگی من اتفاق می افتاد دور می شد. کتاب همیشه فرار من و صلح من بوده است. من در طی ماههای گذشته رکورد خواندن را تجربه کرده بودم و در نهایت آن را انتخاب کردم. پس از خواندن این کتاب، من خیلی خوشحالم که من انجام دادم.این کتاب به من سحر و جادو در اطراف من جرقه زده و من در آن قرار گرفته است. من خیلی خندیدم و گریه کردم، فکر کردم قلب من هم شکست خورده بود. در کل کتابی که من دوست نداشتم یک خط وجود نداشت. نوشتن شگفت انگیز در موضوع سخت. جگوي مايوس شخصيت هاي شگفت انگيزي از لو را ساخت و براي من به زندگي رسيد. من آنها را هر دو را دوست داشتم و فقط از اینکه بازبینی کتاب را متنفرم فقط نمی تواند عدالت را انجام دهد. من نگه داشتن آن را پایین آوردم، بنابراین من آن را در عجله نیست به پایان برسد، اما نمی تواند آن را ترک کند. بهترین کتاب سالهاست که خوانده ام این نکته است که من معمولا یک بررسی دوستان برای روشن شدن را برجسته می کنم ... زیرا هر بررسی شایسته توجه است. نه فقط کسانی که در خوراک خود هر پنج دقیقه بر روی خوراک خود ضربه زدند زیرا متخصص بررسی می کند که آن را کافی نیست @ دوست دارد @ آنها را به بالا از لیست مورد علاقه ترین برای هفته است. آنها می گویند تمام بررسی برای این کتاب فوق العاده را بخوانید .. سپس اگر شما آن را بخوانید اجرا کنید و آن را دریافت کنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب نادر است که توانایی خواننده را در زندگی از طریق لنزهای مختلف به دنبال داشته باشد و ما را مجبور کرد تا ارزش ها، پیشداوری ها، اخلاق و اخلاقمان را دوباره بررسی کنیم. این کتاب چنین کتابی است. من قبل از شما یک کتاب است که روح خود را لمس می کند و ممکن است زندگی شما را تغییر دهد. به عنوان یک پرستار ثبت شده که کار من را برای کار با افراد مبتلا به صدمات نخاعی / اختلالات اختصاص داده است، این موضوع به ویژه به قلب من نزدیک است. من نمی دانستم که این کتاب چه زمانی بود، من شروع به خواندن کردم، که احتمالا برای بهترین است، زیرا احتمالا آن را منتقل می کنم، انتظار می رود که یک حساب کاربری بسیار غیر واقعی و غیرواقعی از SCI / D داشته باشم. این شدنی است. من خیلی خوشحالم که من به این کتاب کور وارد شدم، تصمیم گرفتم آن را بخوانم بعد از دیدن آن در نمودارها ادامه پیدا کرد و به اندازه کافی کنجکاو به نظر می رسید تا آن را بیرون بیاورم. از توانایی نویسندگان متناقض داستان با طنز و عشق، در حالی که واقع گرایانه به واقعیت های زندگی ناتوانی که به ندرت در @ polite @ society مورد بحث قرار می گیرند، به نظر نمی رسد. خانم مویس، بدون شک، آگاهی هزاران نفر را افزایش داده و باید مورد ستایش قرار گیرد. او موضوعات زیادی را مطرح کرد، از جمله تبعیض علیه افراد معلول، کیفیت زندگی، حق تعیین سرنوشت، کمک به خودکشی و پیامدهای روحی-اجتماعی، از جمله، به شیوه ای منحصر به فرد. برای لمس کردن چنین موضوعات سنگین، در حالی که خوانندگان را سرگرم و مشغول نگه دارید، هیچ کار آسان نیست. من نمی توانم به اندازه کافی که این داستان را لمس و زیبایی است، بسازم. من همه را تشویق می کنم که این کتاب را بخوانند. تنها نارضایتی من این است که اجازه می دهم آن را تا مدت طولانی در قفسه @ read-read @ قفل کنم. پنج ستاره تقریبا کافی نیست!

مشاهده لینک اصلی
بررسی کامل (با GIF: P) در وبلاگ من در www.priceiswong.com

مشاهده لینک اصلی
ای دلتنگی خدایی من یکی از آن افرادی هستم که به محض اینکه یک کتاب را می شنوم به فیلم تبدیل می شود، تصمیم می گیرم که آن را بخوانم. اما صادقانه با این یکی، من هیچ سرنخی چرا من تا به حال منتظر بود. من بیشتر و بیشتر شنیده ام که چقدر دیگران از آن لذت می برند و هنوز خودم را حفظ کرده اند. درس آموخته من قبل از شما داستان یک دختر جوان است که خود را وقف یک مرد چهارساله ای می کند که هر دو جذاب و شگفت انگیز است بسته به خلق و خوی. و با این حال، چیزی در مورد او وجود دارد که او خود را به کشیده شدن به. او به منظور کمک به بهبود زندگی خود، یک مجموعه فوق العاده از حوادث را برنامه ریزی می کند تا او را خوشحال کند. باید به شما بگویم، شخصیت های این داستان کاملا انجام می شود. آنها دوست داشتنی، قابل تحسین، مشکوک دیوانه است - اما همه چیز خیلی شگفت آور انجام شده است که شما هرگز خسته کننده نیست. من این کتاب را در حالی که در هواپیما به هاوایی بود شروع کردم و با وجود شادی من نسبت به تعطیلات، من هنوز گریه کردم. خدایا، احساساتت. اگر شما می توانید آن را از طریق این یکی بدون ریختن اشک، حلقه به شما. من نمی توانستم این کار را انجام دهم. چه فکر کردم؟: این یکی از کتابهای عجیب و غریبی است که من در مدت زمان طولانی مطالعه کرده ام، اگر نه. من کاملا نمی توانم منتظر فیلم باشم، و بعد از شنیدن درباره ریخته گری من حتی بیشتر هیجان انگیز است. من نمی دانم که آیا آن را @ chick-lit @ می نامم، زیرا فکر می کنم چیزی در آن برای همه وجود دارد، اما مطمئنا آن آسان خواندن است، اما این احتمالا نباید به صورت عمومی خوانده شود، زیرا گریه در عموم، ظاهرا چیز عجیبی است . چه کسی باید آن را بخواند؟ آیا شما به دنبال یک کتاب خوب هستید؟ بخوانش. آیا شما نیاز به یک گریه خوب دارید؟ بخوانش. آیا شما قصد دارید فیلم را ببینید؟ بخوانش. آیا برای تماشای فیلم شما شخص دیگری را مجبور به تئاتر می کنید؟ بخوانش. تصویر را می گیرید (خواندن آن.) WEBSITE | توییتر | فیس بوک | INSTAGRAM

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من پیش از تو


 کتاب چرا از اوانس نپرسیدند
 کتاب ان یا ام
 کتاب اما
 کتاب پایان رابطه
 کتاب بازمانده ی روز
 کتاب همه چیز همه چیز