کتاب نشان سرخ دلیری

اثر استیفن کرین از انتشارات امیرکبیر - مترجم: غفور آلبا-ادبیات اقتباسی

در طی یک جنگ نامشخص، هنری فلمینگ، 18 ساله شخصی، با فرار به یک چوب در کنار آن، از آنچه که در نظر گرفته می شود، یک دلیل گمشده است. او یک گروه از افراد مجروح پیدا می کند که در آن یکی از گروه ها، هنگامی که او می آموزد که گردان خود را نبرد کرده است، هنری احساس گناه می کند. در نتیجه، او به گردان خود باز می گردد و زمانی که یک اپراتور توپ در سرش به او حمله می کند، او مجروح می شود؛ زیرا او نمی خواهد از بازوی او بیرون بیاید. هنگامی که او به اردوگاه می رسد، سربازان دیگر معتقدند که او توسط یک گلوله ای که او را در نبرد می گذراند آسیب دید. صبح روز بعد او برای سومین بار به نبرد می رود. در حالی که به دنبال یک جریان که از آن برای رسیدن به آب است، او از افسر فرمانده می بیند که قوماندانش شهرتی بی نظیر دارد. این افسر به طور معمول درباره قربانی کردن قلم هنری سخن می گوید زیرا آنها چیزی بیش از موانع راننده و حفاری گران نیستند. در نبرد نهایی، هنری یکی از بهترین جنگجویان در گردان خود و همچنین پرچمدار می شود، و سرانجام شجاعت خود را به عنوان یک مرد اثبات می کند.


خرید کتاب نشان سرخ دلیری
جستجوی کتاب نشان سرخ دلیری در گودریدز

معرفی کتاب نشان سرخ دلیری از نگاه کاربران
مطمئنا استفان کریون یک مینیمالیست نبود به نظر می رسید که عبارات مستقیم، کلمات ساده، صداقت و سبک نابهنگام را به عنوان نامطلوب تلقی می کرد. برای مثال، می توانم تصور کنم که همینگویی یک زندانی را با یک زخم غیر فوتبالی توصیف می کند، همانطور که کسی عصبانی بود و به اسیرانش گفته بود که به جهنم برود و فریاد بزند. استفن کریون ترجیح می دهد که آن را به همین ترتیب داشته باشد: یکی از زندانیان یک زخم سطحی در پا داشت. او او را در آغوش گرفت، اما او از آن اغلب به دنبال نفرت انگیز شدن از دست رفته به طور مستقیم در بینی خود را از اسیران. او آنها را به مناطق قرمز فرستاد؛ او خواستار خشم خزنده از خدایان عجیب و غریب شد. و با این همه او به طور انحصاری از شناخت نقاط ضعف تر زندانیان جنگ آزاد بود. به نظر میرسد که یک انفجار ناگهانی بر روی انگشت شستشوی خود قرار گرفته است و او تصور می کرد که این امتیاز او، وظیفه او، استفاده از سوء استفاده های عمیق و خشمگین باشد. شخصیت اصلی هنری فلمینگ، او دائما به نام \"جوانان\" نامیده می شود. خوانندگان فراموش نخواهند کرد که او جوان است. در یک نبرد، او گریه متعهد برای شجاعت، بدون توجه به فرمان او بود. این را می توان با یک حکم کوتاه مانند آن، ترد و مقرون به صرفه انجام داد. اما Stephen Crane هیچ کدام از آن را ندارد. هدر کلمات بزرگ می آیند و زمین را می سوزانند تا ضرب و شتم درام را از قلب خوانندگان مطابقت دهند: جوانان رنگ های روشن را به جلو نگه داشتند. او بازوی آزاد خود را در محافل خشمگین تکان داد، و در حالی که از اعتراضات و دیوانگی ها می ترسید، از کسانی که نیازی به دعوت کردن نداشتند، خواستار شد، زیرا به نظر می رسید که تعداد زیادی از مردان آبی که خود را در گروه خطرناک تفنگ شلیک کردند، ناگهان رشد کردند وحشی با شور و شوق ناخودآگاه. از بسیاری از شلیک های شروع به سمت آنها، به نظر می رسید که آنها فقط موفق به ایجاد آبیاری عالی از اجساد در چمن بین موقعیت سابق خود و حصار. اما آنها در حالت دیوانگی بودند، شاید به خاطر غرور فراموش شده، و آن را به نمایشگاه بی پروا متعالیه ساخته شده است. هیچ سوال آشکاری وجود نداشت، نه اسم ها، و نه نمودارها. ظاهرا، وجود نقاط ضعف در نظر گرفته نشده بود. به نظر می رسد که بال های بالایی خواسته هایشان در برابر دروازه های آهن غیرممکن شکست خورد. @ او با این سبک تقریبا بی نظیر روبرو شد و یک داستان منسجم را شکل داد که بسیار هیجان انگیز بود وقتی که این اولین بار در سال 1894 به عنوان یک سریال منتشر شد، و در سال 1895 به عنوان یک رمان کامل. اما اگر شما واقعا می خواهید ببینید که چگونه داستان Stephen Crane خوب بود، من به شدت توصیه می کنم اوThe عروس می رود به زرد آسمان. @

مشاهده لینک اصلی
پیروزی دیگری از کتاب های صوتی، من در نهایت موفق به از طریق این یکی. من مجبور شدم آن را برای مدرسه 40+ سال پیش و \u0026 amp؛ به سختی توانست به اندازه کافی به آزمون برسد. همانطور که آن را کوتاه است، من آن را کاملا خسته کننده، حتی در فرمت های صوتی. با این حال، کتاب را در سطوح مختلف جذاب می بینم. این جرنیر می تواند این را به خوبی بنویسد بدون اینکه یک سرباز بوده باشد باور نکردنی است. هرج و مرج نبرد \u0026 amp؛ خستگی از انتظار به وضوح می آید - فقط بیش از حد به وضوح برای بیش از حد طولانی و \u0026 amp؛ بیش از حد تکراری است من خودم را بیش از یک بار از دست دادم. این خواننده بهترین نیست. من روایت کلی را خیلی دوست داشتم، اما سربازان واقعی صحبت نکردند. در حالی که یک خواننده بهتر می تواند کمک کند، این کتاب هرگز یکی از مورد علاقه من نخواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
نشان قرمز شجاعت یک کتاب بسیار معنی دار برای من بود. این کتاب در مورد یک پسر به نام هنری است که فکر می کند وقتی که تیمش به جنگ می رسد، شجاعت ماندن و مبارزه با آن را ندارد. او هنوز در حال مبارزه نیست، تیمش در حال استراحت است و او فکر می کند که آنها به زودی به مبارزه می پردازند. وقتی او فکر می کند که جوخه اش همه را می میراند، از مبارزه می رود. او بسیاری از افراد مجروح را می بیند که او را تحسین می کند و نمی تواند با آنها باشد. او دوست قدیمی خود را می بیند جیم زخمی شد و جیم در نهایت مرد. هنری سپس به تیم خود بازگشت و مانند جیم به عنوان یک مرد دیوانه مبارزه می کند. او بعد از اینکه به زمین می افتد، پرچم را در اختیار دارد. هنری سرپرستی خود را سرزنش می کند و خود را افتخار می کند. درگیری در این کتاب داخلی و خارجی است به دلیل درگیری شجاعت هنری و البته درگیری جنگ. من از این کتاب لذت بردم زیرا به خاطر شجاعت و شجاعت به من آموخت. من این کتاب را به هر کسی که کتاب جنگی را دوست دارد و هر کسی که با شجاعت خود مبارزه می کند توصیه می کند. (221 کلمه

مشاهده لینک اصلی
من برای اولین بار این را به عنوان یک بچه بسیار جوان خوانده ام (من بیش از 8 سال سن داشتم). من فکر کردم آن زمان شگفت انگیز بود، و من آن را دوباره زمانی که من در 20 سالگی بودم و حتی بیشتر از آن قدردانی کردم. هرچند من شک دارم که در آینده به زودی دوباره به عنوان خوانده می شود زیرا من نمی توانم داستان هایی از جنگ را به نحوی که من یک بار می توانم، حتی کسانی که به زیبایی به عنوان این نوشته می شود، دسته بندی کنم. اما همیشه برای آن در قفسه کتاب من وجود خواهد داشت. ام ... و یا در یکی از جعبه های بسیاری از کتاب های من که هنوز پس از 3 سال در خانه ما باز نشده است، زیرا ما خارج از فضای قفسه. بنابراین من خوشحالم که بتوانم جایگاه افتخاری اینجا را در کتابخانه مجازی من بگذارم.

مشاهده لینک اصلی
از آنجایی که من به بخش جدایی نیافتم، من فکر کردم که ممکن است این فرصت را به دست بیاورم و این نامزد دیگر را برای «رمان جنگ جهانی جنگ» پوشش دهم. فقط چند دقیقه طول می کشد، درست است؟ نیمه اول خیلی شگفت انگیز است. جرثقیل با مفهوم بی رحمانه و بدبینانه روان شناسی روبرو می شود. او دقیقا همان چیزی را که در قهرمانانش می گذرد، به صورت دقیقه ای به دقیقه ... دقیقا توضیح می دهد ... این چیزهای بسیار عجیب و غریب است. من فکر می کنم که در نیمه دوم کمی آب می خورد، که با شجاعت در می آید؛ من احساس نکردم که تغییر قهرمانانه قلب ما به وضوح به خوبی توضیح داده شد. با این حال هنوز یک کتاب بسیار قابل توجه است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نشان سرخ دلیری


 کتاب مسخ
 کتاب راز داوینچی
 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب ترغیب
 کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند
 کتاب یک سرباز خوب