کتاب هوس زیر درختان نارون

اثر یوجین اونیل از انتشارات سبزان - مترجم: هانیه مهر مطلق-ادبیات اقتباسی

هوس زیر درختان نارون که در رویا به اونیل الهام شده است از اوج احساسات وی سرچشمه گرفته و نمایانگر روح رنج‌کشیده‌ی اوست که در عرض سه‌سال به سوگ سه نفر از نزدیک‌ترین افراد خانواده‌اش نشست. در این نمایش‌نامه اونیل با عاریه گرفتن بخشی از مضامین نمایشنامه‌های یونانی از جمله اودیپوس، فدا و مدئا و آمیختن آن با زندگی افراد عادی در قرن بیستم شرایط جدیدی را ایجاد کرده و بیننده را به تماش و تفکر درباره‌ی کنش‌ها و واکنش‌ها شخصیت‌ها وا می‌دارد. قرار گرفتن درون مایه‌های کهن یونانی همچون فرزندکشی، پدرکشی و روابط نامشروع در داستانی واقع‌گرا و با شخصیت‌هایی از مردم عادی، شدت احساسات آدمی را به نحو رمزآلودی ارائه می‌دهد. واضح است که اعمال اکثر قهرمانان نمایش‌نامه‌های یونانی تحت تاثیر خدایان یونانی بوده است؛ اما در این نمایش‌نامه با توجه به نامعلوم بودن انگیزه و دلایل منطقی شخصیت‌های هوس زیر درختان نارون از انجام اعمال ناپسند، اونیل ماهیت موقعیت انسان قرن بیستمی را در دوره‌ی مدرن مورد پرسش قرار می‌دهد


خرید کتاب هوس زیر درختان نارون
جستجوی کتاب هوس زیر درختان نارون در گودریدز

معرفی کتاب هوس زیر درختان نارون از نگاه کاربران
من نگران بودم که بعضی از گویشهای دیواری من را از خواندن بیش از حد به بازی تبدیل کند، اما هنگامی که من توانستم گذشته را تحسین کنم، سپاسگذارم که من همچنان ادامه داشتم. این داستان ساده اما قدرتمند خانواده ای که توسط احساسات و حسادت هایش پاره شده است، یکی از مواردی است که باید در میان نوشته های برتر من قرار داده شود. آماده باشید تا عواطف خود را از همه طرف ببینی!

مشاهده لینک اصلی
همانطور که من خواندن (و این بازی تعریف از @ دیوانه بیش از حد @ وجود دارد در هر کلمه دیگر) من دوست ندارم گویش بیش از حد است، من خودم را پیدا کردمoh، ضربه محکم و ناگهانی! @ صدای بلند. گرایش به تراژدی یونان در یک محیط جنوبی قانع کننده است و هرچند هر شخصیت یک آرکه تایپ بود، نه یک انسان کاملا شکل گرفته، من آن را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
این در مورد غم و اندوه واقعی و تراژدی در داستان است که ما را جذب می کند؟ Gods Little Acre @ و @ Ethan Frome @ که دو نمونه دیگر است که در طول سالها با من درگیر شده است. خواندن غم و اندوه واقعی می تواند یک دارو بسیار قدرتمند باشد زیرا ما سعی می کنیم راه خود را از طریق روزانه خرد کنیم.

مشاهده لینک اصلی
بازی مورد علاقه من تمام وقت، همراه با کودک دفن شده است. دو سال گذشته در دبیرستان، من در مورد بازی یک روز خواندن. من بیشتر آنها را به یاد ندارم. این یکی با من چسبید، تا آنجا که موضوع پروژه پایان نامه من بود.

مشاهده لینک اصلی
D | N-вий кРدرجه D · D ° пР»ÑƒÑ، D ° Ñ Ð½Ð¸Ð¹ южÐμÑ، N- Ð ± D ° гР° N، о Ð¿Ñ Ð¾Ñ € € N، Ð¾Ñ Ñƒ Ð'Ð »Ñ Ð Ð'омиѻ ювРدرجه سانتی ннÑ.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هوس زیر درختان نارون


 کتاب گذری به هند
 کتاب آنی شرلی
 کتاب شفق
 کتاب گفتا که خراب اولی
 کتاب فداکاری مظنون X
 کتاب با هم همین و بس