کتاب گرینگوی پیر

اثر کارلوس فوئنتس از انتشارات ماهی - مترجم: عبدالله کوثری-ادبیات اقتباسی

در طول سالهای مبارزات شدید انقلابی در مکزیک، یک نویسنده آمریکایی قدیمی آمریکایی از مرز جنوبی کشورش عبور می کند تا در سرتاسر دوران تاریخ، ممکن است سرنوشتی را جستجو کند. او یک مرد ناامیدی تلخ و شک و تردید است. فساد و غم و اندوه، ناپایداری و غم و اندوه امور انسانی را می داند. هدف او ملاقات در مکزیک با Pancho ویلا، چریکی افسانه ای است. با این حال، زندگی برای این مرد عجیب و پیچیده، صفات شدید وحشتناک، دوره های غیر منتظره دیگر را خواهد گرفت. Gringo viejo، novlea جلسات و اختلافات شخصی (و ملی)، برآوردهای احتمالی یک مقصد قابل توجه و حرکتی آمریکای شمالی است؛ تعداد صفحات تعداد علامت های علامت را نشان می دهد. در آنها گهگاه هیجان زده می شود که همه چیز را نجات می دهد؛ بارها دلایل تاریکی برای قدرت و زمین است.


خرید کتاب گرینگوی پیر
جستجوی کتاب گرینگوی پیر در گودریدز

معرفی کتاب گرینگوی پیر از نگاه کاربران
یک نگاه بزرگ و عجیب و غریب به هفته های آخر امبروز بییرز و بخش غیر معمول او در جنگ در مکزیک. این طرح در اطراف یک کلیسا، بیرس و یک زن آمریکایی به وقوع پیوست که در طول قیام در املاک ثروتمند در مکزیک غافلگیر شده است. یک فیزیکی و فیزیکی از احساسات هر شخصیت در طول حداقل یک نبرد و زمان دقیق قبل و بعد از آن پخش می شود. شدید و زنده، نه برای ضعیف!

مشاهده لینک اصلی
من آن را در دبیرستان برای یک کار (کلاسیک) خواندم و آن را به موقع اندازه نگرفتم. در یک مطالعه دوم، او ارزش واقعی خود را به او داد. در زمانهای خاص احساس سرنوشت پرسنل را تحت تأثیر قرار دادم. کارلوس Fuentes نویسنده من مورد علاقه من است. من سبک قوی و ارجاعات تاریخی خود را که همیشه در کتابهای اوست، دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
در مورد یک جنگجوی جنگی داخلی و مکرر سابق که در زمان انقلاب به مکزیک رفت، انقلابی که او را کشت، و زنانی که هر دو را دوست داشتند. من از طریق این رمان کوتاه بین خستگی و تثبیت متناوب شدم.

مشاهده لینک اصلی
به نظر من، قطعا یکی از من لذت می برد.

مشاهده لینک اصلی
فرهنگی در مرز مکزیک، ایالات متحده تغییر می کند و فقدان آن، یک موضوع بسیار جالب است. بنابراین ناسازگاری نویسنده آمریکایی Ambrose Bierce است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گرینگوی پیر


 کتاب شرق بهشت
 کتاب نفرتی که تو می کاری
 کتاب پرواز شبانه
 کتاب جین ایر
 کتاب باباگوریو
 کتاب بیگانه