کتاب گرینگوی پیر

اثر کارلوس فوئنتس از انتشارات ماهی - مترجم: عبدالله کوثری-ادبیات اقتباسی

در طول سالهای مبارزات شدید انقلابی در مکزیک، یک نویسنده آمریکایی قدیمی آمریکایی از مرز جنوبی کشورش عبور می کند تا در سرتاسر دوران تاریخ، ممکن است سرنوشتی را جستجو کند. او یک مرد ناامیدی تلخ و شک و تردید است. فساد و غم و اندوه، ناپایداری و غم و اندوه امور انسانی را می داند. هدف او ملاقات در مکزیک با Pancho ویلا، چریکی افسانه ای است. با این حال، زندگی برای این مرد عجیب و پیچیده، صفات شدید وحشتناک، دوره های غیر منتظره دیگر را خواهد گرفت. Gringo viejo، novlea جلسات و اختلافات شخصی (و ملی)، برآوردهای احتمالی یک مقصد قابل توجه و حرکتی آمریکای شمالی است؛ تعداد صفحات تعداد علامت های علامت را نشان می دهد. در آنها گهگاه هیجان زده می شود که همه چیز را نجات می دهد؛ بارها دلایل تاریکی برای قدرت و زمین است.


خرید کتاب گرینگوی پیر
جستجوی کتاب گرینگوی پیر در گودریدز

معرفی کتاب گرینگوی پیر از نگاه کاربران
شاهکار!

مشاهده لینک اصلی
در جریان انقلاب مکزیک، یک روزنامه نگار آمریکایی هفتاد و یک ساله به مکزیک می رود و به دنبال مرگ است. او می خواهد به پانچو ویلا و مردانش پیوست. او به پیوستن به توماس آربیو، عذرخواهی می انجامد، که در حالی که برای ویلا مبارزه می کند، به طور خاص برای انتقام از دوران کودکی گمشده خود به عنوان فرزند نامشروع فرزند ناخوشایند از زن تجاوز شده توسط استاد ثروتمندش است. هریت وینسلو، یک زن آمریکایی سی و یک ساله ای که در جستجوی زندگی به مکزیک می رود، به عنوان یک معلم در یک حاکمیت، پرتاب می شود. \" از یک طرح برای کارلوس فوئنتس \"قدیمی گرینگو\" (که، به هر طریق، یک گزارش دروغین از آنچه که ممکن است برای روزنامه نگار آمریکایی و نویسنده Ambrose Bierce رخ داده است، که در مکزیک در طول انقلاب به طور اسرار آمیز ناپدید شده بود). ارتباطات بین دو مرد، بین یک مرد و زن، بین مرد و زن وجود دارد، با چند شخصیت نسبتا کوچک و خاطرات آنها، اسرار آنها آهسته آشکار شده است. این یک حس بسیار واضح مکزیک، انقلابیون، سرزمین و مردم است. از سوی دیگر، سخن گفتن (مثل آن) چیزی است که از شكستگی متضرر می شود. زبان Fuentesâ € \"جملات طولانی، بند بر روی بند، پیچ و تاب و turningâ €\" نیاز به توجه کامل، و گاهی اوقات که کار نمی کند. احساسات بسیار متفاوتی درباره این کتاب داشتم. من کتاب های من را به قطعه های خاص (و جذاب) دوست دارم، به طوری که جنبه از این کتاب برای من کار نیست. ماهیت خنده دار مکالمات به مناسبت به من رسید. اما پس از آن، حکمت که از طریق درک عمیق طبیعت بشری ظاهر شد، وجود داشت: \"ما در کسب و کار برای همیشه کشتن افرادی که پوست خود را از رنگ های مختلف گرفته شده است.\" طنز گاهگاهی خشک و تاریک: \"او یک پیرمرد جدید را اختراع کرد، پیرمرد گفت: به طور ناگهانی:Adore هیچ تصویری صرفه جویی در کسانی که سکه از کشور نشان می دهد؛ کشتن نه، زیرا مرگ باعث می شود که دشمن شما را از آزار و اذیت ها بکشد. برای سرقت، احمقانه بود، برای دشت تیس، در تقلب سود بیشتر وجود دارد؛ احترام پدر و مادرت را ببوس و اراده های خود را به دست می آورند. ثروت تو ممکن است پیشرفت کند. نه، این کتابی نیست که خوشبختانه دوباره خواند. اصلا. اما، در راه خود، در چشمک زدن از درخشش، یک کتاب قابل تحسین است. و بله، من را تشویق می کند که بیشتر از Ambrose Bierce را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
گاه گاه ترکیبی سرگرم کننده از شاعرانه متولد @ dream-biography @، و barbling غیرواقعی است. من توصیه نمی خواندن The Old Gringo اگر می خواهید چیزی درباره Ambrose Bierce بدانید؛ هرچند در عین عدالت، احتمالا هرگز نباید یک رمان را بخواند که تاریخ خود را تدریس کند. به هر حال، قصد Fuentes از لحاظ تاریخی مشخص نبود. زندگی و ناپدید شدن موضوع او یک مانع بسیار دشوار برای هر رمان نویس است و به جای تمرکز توجه ما به گستره وسیعی از تاریخ، خوانندگان خود را در یک منطقه 500 متری زمین در مکزیک گیاهان و درباره آینه ها (در حال حاضر او هریت وینسلو، یک زن آمریکایی در مکزیک برای آموزش فرزندان یک خانواده ثروتمند، و توماس آربیو، یکی از داستان های \"Ambrose Bierce\" (مردی که باید بدانید)، Harriet Winslow، یک زن آمریکایی در مکزیک است. خودمختار عمومی انقلاب. Bierceold gringo @ از عنوان است، هرچند نام او تا زمانیکه نام او را ذکر نکرده است، و او به مکزیک آمده است که به افتخار بمیرد؛ وینسلو نوعی نیمی از نژاد بین یک قهرمان خود حقوقی هنری جیمز و چیزی است که در ذهن مکزیکی ها در مورد اینکه چگونه آمریکایی ها فکر می کنند و زمانی که از کشورشان عمل می کنند را ترک کنند. Arroyo نسبتا غم انگیز است، و همیشه حداقل نیمی از نعوظ را حفظ می کند، خانم وینسلو به ما اجازه می دهد که بدانیم. این کتابی است که ناامید کننده است تا شما آن را دوست داشته باشید. بهترین و بدترین، The Old Gringo، یادآور برخی از لئونارد کوئن است بهترین و بدترین آهنگ ها: ناخوشایند، ناخوشایند و غم انگیز، پر از آرام و انفجار تنهایی. من فکر می کنم بسیاری از کوهن بسیار بدی است و بسیاری از The Old Gringo. جزئیات آن بسیار مهمتر از دامنه آن است. هنگامی که Fuentes اجازه می دهد که داستان خود را درک کند، کاملا درست نوشته شده است. برای صد صفحات دیگر، هرچند، بدتر از یک رمانتیک استوار است. عبارات خاصی شما را با مسیری که به نظر می رسد در نظر گرفته شده است، جذب می کند. دیگران تنها در عدم شناخت خودشان فرو می روند. من دوست دارم بر این باور باشم كه مترجمین گناهكار هستند، اما من واقعا این را باور ندارم. به علاوه، Fuentes در این ترجمه کمک کرده است، بنابراین بهترین چیزی که در مورد او می توان گفت، این است که او کتاب بدی نوشت و سعی کرد آن را با کمک به ترجمه بد انجام دهد.

مشاهده لینک اصلی
قدیمی گرینگو توسط کارلوس فوئنتس، اگر انتظارات زیادی در مورد این کتاب وجود داشته باشد، خوب بوده است. من خواندن آن را دارم که کارلوس فوئنتس بزرگترین نویسنده مکزیک است و من یک نقطه نرم برای مکزیک دارد: ممکن است فیلم ها و سریال های تلویزیونی مانند Viva Zapata، No Country for Old Men، Amores Perros، The Mexican، Babello، Breaking بد و خیلی چیزهای دیگر که در مکزیک اتفاق می افتد، دارای شخصیت های مکزیکی هستند یا فقط در مرز بین مرز قرار دارند. مرز بین مکزیک و ایالات متحده آمریکا دلیل دیگری برای فکر کردن به مکزیکی ها به شیوه ای متعارف است: بسیاری از آنها در تلاش برای عبور از مرز بودند که بسیار شبیه یک دیوار برلین است. قدیمی گرینگو یکی از معدود سفرهای غم انگیز است که از طرف دیگر، بسیاری از آمریکایی ها به مکزیک در تعطیلات می روند. تروریست که توسط گروه های مواد مخدر مکزیک استفاده می شود نیز در اخبار و سریال های تلویزیونی، مانند Breaking Bad، مورد مکرر قرار دارد. در کل من در خواندن درباره مکزیک، در کتابی که توسط بزرگترین نویسنده آن نوشته بودم، علاقه مند بودم. یکی از من کتاب های مورد علاقه Lonesome Dove، که در آن مکزیکی ها برجسته، هر چند به طور کلی در وضعیت منفی یا خنده دار. اما وجود دارد طنز به سمت بسیاری از شخصیت ها: تگزاس، بومی آمریکایی ها، مکزیکی ها و همه چیز. من Gringo سرگرم کننده و یا گرفتن، پیدا نشد و این موضوع تمام مشکل را برمی گرداند: اگر کسی یک Flow داشته باشد، تجربه عالی - توجه مهم است. بدون توجه به انجام کاری، هر کاری که در دست انجام است وجود دارد: خواندن، رانندگی، ورزش، و غیره. مسئله با متاسفانه تعداد زیادی از کتابها این است که نمیتوانم روی آنها تمرکز کنم، اگر وجود دارد € œje ne sais quoiâ € این تقصیر من است، اما وجود دارد آن است. تمرکز من نبود، توجه به چیزهایی مربوط به مکزیک، اما نه به قدیمی گرینگو نقل مکان کرد. شاید فیلم را با جین فوندا بر اساس کتاب، و از آنجا به Fuentes بازگشت. اما من خیلی تردید می کنم که من آرزو می کنم که شما شانس بیشتری داشته باشید و از کتاب \"الهه\" لذت ببرید. اگر از آن لذت می برید، شاید به من پیام بفرستید و آن را به من بگویید \"مثل\" در آن جوک ها جایی که یک پسر وارد نوار می شود: - بعد از چند نوشیدنی، برمن می خواهد شوخی با یک مرد از رومانی، یا آفریقا، شاید نیوزیلند، و غیره می گوید، هی، اما من از رومانی یا آفریقا، شاید نیوزیلند هستم، و غیره - هرگز ذهن، من آن را به شما بگویید € | به طور مستقیم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گرینگوی پیر


 کتاب از لنز تیره
 کتاب خاک خوب
 کتاب خورشید همچنان می دمد
 کتاب دادگسترها
 کتاب مردی که زنش را با کلاه اشتباه می گرفت
 کتاب سیزده دلیل برای این که