کتاب یابنده نگهبان

اثر استیون کینگ از انتشارات ماهابه - مترجم: سمیه داننده-ادبیات اقتباسی

اگر می‌پرسید، هاگز می‌گفت شک دارد از داستان بدبختی یک دختر ۱۳ ساله تعجب کند چه برسد به این که شگفت‌زده شود اما شگفت‌زده شد. حیرت‌آور بود و او همه‌ی داستان را باور کرد؛ خیال پردازی هم نیست

وقتی حرف‌های تینا تمام شد، خیلی آرام شده بود. هاگز قبلا این منظره را دیده بود. شاید اعتراف کار خوبی باشد و شاید هم نباشد اما قطعا باعث آرامش می‌شود

در اتاق را باز کرد و هالی را دید که پشت میزش نشسته و با کامپیوتر بازی می‌کند. در کنارش یک کیسه پر از خوراکی دیده می‌شد که برای ۴ ساعت کافی بود. هاگز گفت «بیا تو، هالی. به تو نیاز دارد. آن‌ها را هم با خودت بیاور.»

هالی با احتیاط داخل شد. نگاهی به تینا سابر انداخت و به نظر می‌رسید از دیدن او خیالش راحت شده است. هر یک از دخترها یک شکلات برداشتند، که به نظر می‌رسید خیالش را راحت‌تر کرد. هاگز هم خودش یک عدد برداشت. به نظر می‌رسید سالادی که برای ناهارش خورده یک ماه پیش هضم شده و همبرگر گیاهی هم کافی نبوده. گاهی فکر می‌کند به رستوران برود و همه‌ی غذاهایی که داخل منو نوشته شده را سفارش دهد


خرید کتاب یابنده نگهبان
جستجوی کتاب یابنده نگهبان در گودریدز

معرفی کتاب یابنده نگهبان از نگاه کاربران
@ مثل همیشه، من خوشحالم که شما را برای سوار شدن، اما هشدار داده می شود: برخی از چرخش های پیش رو وجود دارد، و من واقعا راننده دیوانه است. @ - استفن کینگ (در مورد نگهبانان جستجوگر) اوه استفن. ..

مشاهده لینک اصلی
برای خوانندگان، یکی از مهمترین اکتشافات الکتریکی، این است که آنها خوانندگان هستند - نه فقط قادر به انجام آن هستند، بلکه در عین حال با آن عشق می ورزند. بدون شک سر بیش از پاشنه اولین کتابی که این کار را انجام می دهد هرگز فراموش نخواهد شد و هر صفحه به نظر می رسد یک وحی تازه ای به ارمغان می آورد که یکی از آن ها می سوزد و برتری می دهد: بله! این چطور است! بله من هم دیدم و البته، این چیزی است که من فکر می کنم! این چیزی است که من احساس می کنم. بالاتر از قبل، بدون شک. من ریتم روایت را خیلی دوست داشتم، که اگرچه در وسط آن را رکود می خواند، خواننده را به طور کامل به داستان و شخصیت ها مرتبط می کند. من همچنین دوست داشتم که چگونه داستان با دیدگاه های مختلف و خطوط قطعه توضیح داده شود. پایان خوبی اگر من خیلی خوشحال نبودم، من بیشتر دوست داشتم، اما بسته شدن خوبی برای یک رمان است که هر لحظه (تقریبا) بین صفحات آن را حفظ می کند. این یک کتاب برای خوانندگان دیوانه است اما خیلی دیوانه نیست . نه؟

مشاهده لینک اصلی
این دومین بار در سه گانه بیل هاجز، پس از آقای مرسدس است. و اگر چه این بخشی از یک سهگانگی است، اما به خوبی می تواند به عنوان مستقل خوانده شود. این سری مفهومی جالب است، که از فرمت سری سنتی پیروی نمی کند. در سال 1978، ماریس بلامی را ملاقات می کردیم جرم و جنایت وسواس با نویسنده جان روتستین، در حال حاضر یک فراموشی، اما خالق قهرمان داستان موریز جیمی طلایی. موریس شنیده است که در حالی که راتشتین در سالها چیزی را منتشر نکرده، هنوز هم روزنامه می نویسد. و موریس می خواهد که راتشتین چه نوشته است او موريس را به خاطر فروش جيمي طلا بيان مي كند. در سال 2009 ما بار ديگر از نمايشگاه كارشناسي كه در آن آيفون مرسدس به جمعيت رانده مي شود، ملاقات مي كنيم، اما اين بار با تمركز بر پدر پت ساوبرز كه در اين حادثه به شدت زخمي شده است. خانواده از طریق سختی ها، بیکاری و نیاز به حرکت به منطقه ای کمتر مطلوب شهر زندگی می کنند. واحد خانواده در حال تجزیه است تا زمانی که پیت یک تنه دفن شده حاوی بیش از یک گنج را پیدا کند. پول کافی است اگر به دقت مورد استفاده قرار گیرد تا خانواده پتس را از فقر نجات دهد و گنجینه دیگری نیز ارزشمندتر باشد. در سال 2014 پول پیت یافت شده است ، و او با معضل مواجه است. موریس در حین گشت و گذار در حال بازی کردن است. پتس خواهر کوچکتر، نگران برادرش، در یک دوست و دوستش در بیل هاجز که یک شرکت به نام Finders Keepers را تاسیس کرده است، متقاعد شده است. نگهبانان فیدر بین قواعد یکسانی حرکت می کنند، به طوری که در هر نقطه ای که ما فقط می دانیم همانطور که ما باید بدانیم. این یک کتاب است که من را به خواندن به خوبی در شب، من از انگشتان من برای پیت عبور، و مایل به من نماینده عروسک از موریس به چوب پین به. شخصیت های پادشاه به نحوی تحت پوست من می گیرند ... و من خودم را در حال برگزیدن @ اوه نه! این کار را نکن! NO، NO، NO، NO !!!! وقتی من می دانستم شخصیت مورد علاقه در مورد اشتباه بزرگ است. بیشتر کتاب پادشاهان (با چند استثنا قابل توجه) این نامفهوم @ چیزی است که فقط شما را در تساوی و نگه می دارد شما رفتن به عقب برای بیشتر. نگهبانان یابنده استثنایی نیستند.برای # 3 خوشحالم که با آقای شاه آشنا شده اید - مثل همیشه.

مشاهده لینک اصلی
بسیاری از خوانندگان ادعا می کنند استفن کینگ هدیه خود را برای نوشتن داستان های خوب از دست داده است؛ امیدوارم در میان کسانی که به شدت مخالف هستند استیون کینگ نویسنده علمی مورد علاقه من است به دلایل بسیاری: تفسیر اجتماعی آن، شخصیت های واضح، قطعه های شگفت انگیز، و غیره. این دومین بیل هجز سه گانه است و من نمی توانم حتی می گویند که چقدر دوستداران یابنده را دوست داشتم. از صفحه آغازین، جو شدیدا شدید بود. من هیچوقت چیزی را فراموش نمی کنم، اما کافی است بگویم که SK دوباره این کار را انجام داد: او یک داستان را منتشر کرد که هیجان انگیز، باورپذیر و هیجان آور است. نگهبانان یابنده مقدار بسیار زیادی را می دهند و شما را بیشتر می خواهند. با تشکر از خدا، یک کتاب سوم اعلام شده است: خودکشی پادشاه. برخلاف بسیاری از خوانندگان دیگر، من از قطعات با Hodges لذت بردم. من واقعا با کارآگاه و دوستانش هالی و جروم ارتباط داشتم. خوشحال بودم که دوباره آنها را ببینم و رمز و راز را با هم حل کنم. هیچ پدیده فراطبیعی در این یکی نیست. یا شاید؟ (مشاهده اسپویلر) [تصویر با یک صدای کلاهک بی صدا می افتد. هاج به آن نگاه می کند، به هارتفیلد نگاه می کند، سپس به تصویر چهره ای نگاه می کند. \"خوب، آیا این کار را کردی؟ بعضی از پرستاران می گویند ... \"هودز این فکر را به پایان نمی رساند. البته، البته ... برادی بسیار شگفت انگیز است. (پنهان کردن اسپویلر)] موریس بلامی یکی از بهترین خائنانی غیر طبیعی است که SK در مورد آن نوشته است. او به من یادآوری کرد آسه مریل. این یک تورنوس صفحه واقعی است، هرچند من باید اعتراف کنم که چند بخش آهسته وجود دارد، اما به اندازه کافی برای برچسب کردن همه چیز به عنوان خسته کننده به خواندن نیست. من متنفر بودم که پایان داستان - نشانه ای است که پنج ستاره از من مستحکم است. شما خودتان این رمان را مدیونید. اعتماد به نفس من! Pssstâ € | اگر شما طرفدار استفان کینگ و ترسناک هستید، لطفا به من یک درخواست دوستی ارسال کنید. در عین حال، سه کتاب دیگر که عاشق آن شدم: زندگی پس از دنیای ادوارد لورن (داستان فوق العاده قاتل سریال) پروژه Dechentreiter توسط والدین شاهزاده (قطعا در بالا به عنوان خوانده شده من در سال 2015. بسیار منحصر به فرد مفهوم.) مریخ توسط اندی WeirSo، که دیگر نمی تواند منتظر کتاب سوم در این سری؟ پیش بینی های شما چیست؟

مشاهده لینک اصلی
من این را خیلی دوست داشتم اما اولین بار آن را خواندم. من فکر می کنم که به آرامی با استفن کینگ وسواس می شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یابنده نگهبان


 کتاب ماه الماس
 کتاب این داستان یک جورهایی بامزه ست
 کتاب قلاب
 کتاب زیر کوه آتشفشان
 کتاب همه چیز همه چیز
 کتاب بذر جادو