کتاب ۳۹ پله

اثر جان بوکان از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: شیوا مقانلو-ادبیات اقتباسی

رمان سی و نه پله یکی از معروف‌ترین رمان‌های کلاسیک در حیطه ادبیات جاسوسی ـ معمایی است که در سال ۱۹۱۵ میلادی و توسط نویسنده انگلیسی جان بوکان نوشته شده است. ریچارد هانی قهرمان همه‌فن حریف این رمان ناگهان و ناخواسته خود را در وسط معمایی هولناک می‌یابد و باید هرطور شده خودش و کشورش را از این ورطه نجات دهد. این شخصیت در چند رمان دیگر این نویسنده نیز ظاهر شده است. براساس سی و نه پله چندین فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی نیز ساخته شده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به فیلمی با همین نام ماجراهای آلفرد هیچکاک ۱۹۳۵ و سریالی با نام ماجراهای ریچارد هانی ۱۹۷۸ که در تلویزیون ایران نیز نمایش داده شد اشاره کرد


خرید کتاب ۳۹ پله
جستجوی کتاب ۳۹ پله در گودریدز

معرفی کتاب ۳۹ پله از نگاه کاربران
فقط یک هیجان جاسوسی قدیمی است که با ماجراجویی و ضرب وشتم پر شده است. در حالی که گاهی اوقات به دلیل گمراهی با پنهان های بسیار مضحک، در جیمز باند خیلی جالب بود. سریع به سرعت با یک پایان منحصر به فرد خوانده می شود. حالا من واقعا باید نسخه آلفرد هیچکاک فیلم را ببینم!

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** ریچارد هانای با زندگی اش در لندن خسته شده است. هانای خواندن مقاله یک روز صبح، هانی چیزی در مورد سیاستمدار ای که او را تحسین می کند چیزی می داند و چیزی که او می داند آن است که ضد نیمی از هوای نازک را برای چرخاندن نخ ها در اتاقش هدایت می کند و به او می گوید نقشه ای برای کشتن سیاستمدار قابل تحسین وجود دارد انگلستان و آلمان را به جنگ برسانند. خوشبختانه برای هانای این ضد سامی به طور اسرارآمیز کشته شده است، و هانای به نظر بسیار مشکوک است، پس چه چیزی می تواند انجام دهد، اما نویسنده می خواهد که آرزوی تحقق را داشته باشد و به اجرا در می آید و در یک جاسوسی کوچک بین المللی شرکت می کند. منظورم این است که او در زمینه های مختلف اجرا می کند. زیاد. او در این زمینه پنهان است او در آن زمینه پنهان است برخی از شخصیت های سایه نزدیک است، و او می رود، دوباره اجرا می شود. نسخه بسیار جالبی را ترجیح می دهم، آهنگ شیرین شیرین آهنگ Baadasssss. حداقل این موسیقی خوب برای تمام قسمت های در حال اجرا است. این کتاب مجموعه ای از صحنه های نامطلوب یک مرد است که با استفاده از لباس های گوناگون برای جلوگیری از تشخیص در حالی که در کنار هیچ چیز از هیچ وارداتی کار نمی کند - تا فصل آخر، جایی که او آن را در یکی از صحنه های مضحک که من تا به حال خوانده است، باز می کند. به طور جدی. او متوجه می شود که مردی که در جلوی او نشسته است، بدون هیچ مشکلی، مردی است که او ملاقات کرده و چندین فصل از او صحبت کرده است. و آن را مانند آه-هات درمان می شود! لحظه من معتقدم که اعتبار جایی است که آن را یکی از اولویت های آن می دانم. شایعه این است که این کتاب ژانر جاسوسی را آغاز کرد. اگر چنین است، من آرزو می کنم که آنها یک طرح بهتر داشته باشند. این یکی از بدترین کتاب هایی است که تا به حال خوانده ام. این شباهت کمی به فیلم هیکاکو همان عنوان دارد. و آنها آن را کلاسیک می نامند ...

مشاهده لینک اصلی
من برای اولین بار از این کتاب در مورد این کتاب در مورد یک قسمت از پادکست خواندن غرور یاد گرفتم و نمی توانستم در خواندن این رمان جاسوسی اولیه مقابله کنم. رمان در قلمرو عمومی است و توسط Librivox در دسترس است. جسی در SFF Audio این فایل ها را گرفته و آنها را در یک آهنگ ویرایش کرد تا دانلود آسان تر شود. سپس او بعضی از دوستان را برای بحث در مورد این کتاب دعوت کرد - چند مورد از این بحث را آموختم که کتاب را در زمینه قرار داد. کتاب کوتاه است و احتمالا آن را بازپرداخت می کند. طولانی تر همان چیز ممکن است احساس خسته کننده. شخصیت های مرکزی در بیشتر رمان ها اجرا می شوند، اما به جای اینکه خودروهای باندلی را دنبال کنند و با آنها مبارزه می کنند، لباس های خود را با طبقه کارگر اسکاتلند مبادله می کند، زیرا او از طریق خمپاره ها و خمپاره ها عبور می کند. قطعا جالب توجه با توجه به دوره زمانی (درست در نزدیکی آغاز جنگ جهانی اول)

مشاهده لینک اصلی
سی و نه گام (1915) قبل از آغاز جنگ جهانی اول منتشر شد و جنجال های سیاسی که در اطراف آن نقش برجسته ای داشتند. بنابراین رمز و راز جاسوسی بین المللی فقط با اشاره به امداد کمیک است. من به ضبط کردن LibreVox گوش دادم، توسط Adrian Praetzellis نقل مکان کرد، و کاملا سرگرم شد. هدیه او به تقلید از لهجه ها و استفاده از صدای خود را به خوبی به شخصیت های مختلف مجموعه ای از تن که من از دست رفته اگر من کتاب را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
یک داستان ترسناک که خواننده را در لبه صندلی خود نگه می دارد. این بسیار آسان است تا ببینید که چرا این سازگاری چندین فیلم دریافت کرده است. تنها انتقاد من، من در پایان پس از ساختن موقت ناامید شدم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ۳۹ پله


 کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها
 کتاب ری بلاس
 کتاب وحشت در خانه آخر
 کتاب کیمیاگر
 کتاب گور به گور
 کتاب پیش از آنکه بخوابم